Къде сте, мами от Швеция?

  • 27 609
  • 274
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Засейте си в дворовете  Joy

можеш да бъдеш сигурна в това
само да вземем къщата - надявам се да е още тази година даже
изискванията са: да е до морето и река / езеро
+ голяяям двор с ябълки, сливи, китки, но и здравец, чубрица, мащерка и голяяямо копривено поле
е, и с домати ще се експериментира също
казват, че тивкички добре виреели тук
а и за тикви си мечтая, че тук има по 2 броя само за Хелоуийн

абе мечти
ама скоро

# 76
  • Мнения: 2 786
Джоел, браво, стискам палци да е още тази година   bouquet
Ако е много близо до море/река, няма ли да имате проблем с мухъл и плесен?  newsm78
За големия двор гласувам с 2 ръце ЗА  Peace
Аз не знам в Скандинавието кои подправки и зеленчуци ще виреят най-добре като конкретно при нас в по-голямата си част тези неща са вносни  newsm78

# 77
  • Мнения: 1 062
Приемате ли гости?
Аз се включвам само с хинт, къде има чиста коприва ( поне по нашенско, де). Намирала съм в районите с вили и ферми около морето ( свекърва ми има такава). Първо ме гледаха като извънземно, ама след като опитаха супа и пюре, сега ми я носят набрана Joy
Mma Ramotswe, тук повечето домати остават зелени........Иначе изискванията ти са супер!

# 78
# 79
  • Мнения: 2 786
Мама на Габе, ти изби рибата с тази снимка, страхотна е!  bouquet
ркб, норвежка инвазия по шведско? Wink

# 80
  • Мнения: 39
Наи накрая, благодаряМММ :roll
Rålambhovsparken ми харесва, в4ера бях в Rosendalsträdgård, супер е.

# 81
  • Мнения: 39
Коприва и тука я ядат, даже напоследак само копривени рецепти 4ета по вестниците.
СЕтих се и друдо супер място за разходка в подобно хубаво време Tantolunden. Kolonistugorna са направо като от приказка, особено през иуни като нацафти вси4ко.

# 82
  • Мнения: 39

Несто ме удари на снимки това е замака в Алнарп, за сажаление не се вижда добре но цялата стена е покрита сас "син дажд", в края на май е голяма красота ако някои има пат натам

# 83
# 84
  • Мнения: 1 896
Ние ходихме в неделя до Gålö - там е природен резерват, има комбинация от море, пясъчен плаж, гора и трева. И е доста близо. Видяхме сърнички, диви гъски, лебеди и въобще изкарахме супер - синът ми гази из морето, правихме барбекю. То има и други готини места около Стокхолм де.

Ако някой иска да види още снимки от мястото, пратете ЛС.

# 85
  • Мнения: 69
Ето ни и нас момичета най-накрая.
Да се похваля с голямата новина.  Hug
Във въпросният прекрасен неделен ден 11.05.2008 моята дъщеричка реши да се появи на бял свят.
Това се случи точно в 7.03 часа.
Беше голям екшън.
Ама ще разправям утре по-подробно.
От днес вече сме си в къщи.

Всички тези места изглеждат страхотно.
Това Gålö много примамливо звучи , но за съжаление все още нямаме кола.  Laughing

# 86
  • Мнения: 1 107
Честита Ви дъщеричка! Да Ви е жива и здрава и да ви радва винаги!   bouquet

# 87
  • Мнения: 314
Честито, диди4: ) много радост желая на цялото семейство, и чакаме разказа..

# 88
  • Мнения: X
Честито бебенце и добре дошла на малката принцеса

да расте здрава и щастлива

чакаме снимки

# 89
  • Мнения: 1 896
Честито! В страхотен ден се е родило бебчето! Чакаме разказ и снимки! А как се казва? Да сте живи, здрави и много щастливи цялото семейство!

Общи условия

Активация на акаунт