Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

близо до София

Мнения: 1 986
Моля Ви имам спешна нужда от компетентен съвет.
Историята е следната: През 2005 г. синът ми си счупи ръката много лошо и беше гипсирана. С шефа ми си имахме проблеми във взаимоотношенията и той взе че обжалва болничния лист. Тъй като той беше издаден от личния лекар - 5 дни и продължението от ЛКК, обжалването беше пред ТЕЛК. Решението на ТЕЛК бе в моя полза, но поради факта, че ЛКК-то издала б.лист не е детско и това е грешката , ТЕЛК реши да анулира първоначалните болнични листове от джипито и ЛКК-то и нареди да бъде издаден нов лист от детска ЛКК и такъв бе издаден и изплатен. Ще допълня само ,че единственото детско ЛКК в града беше в местното болнично заведение, а синът ми не е постъпвал в болница. Сега днес получавам известие от НЕЛК за явяване, и да нося документите по случая. И това след близо цели три години от тогава. Не ми пишат кой обжалва ,предполагам тогавашния ми шеф. Пишат ,че е образувано производство по експертиза на работоспособността на решение на телк на основание чл. 112, ал.1, т. 3 от Закона за здравето.
Биха ли могли ,толкова време след решението на тЕЛК да ме викат и да назначават обжалване? Някой наясно ли е със сроковете и цялата процедура? Ако не се явя какво следва?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.