Защо мъжете решават да изневерят, точно когато се появи бебето?

  • 6 202
  • 95
  •   1
Отговори
Моля, споделете мнението си, защо точно когато една току що родила жена има нужда от физическа и емоционална подкрепа, мъжете решават да се позабавляват? Доста често срещана ситуация, поне по моя статистика. И как може да са толкова подли?

# 1
  • Мнения: 1 172
Питай участниците в твоята статистика. Защо мислиш, че в женски форум ще намериш обяснение на определено мъжко поведение?

# 2
  • Мнения: 641
Защото нещо те кълве щъркела.

П.С. Пусни още един път темата ,да станат 5 за щастие.

Опа ,те са точно толкова.

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
поради същите причини поради които млади майки, ходят да си развяват шундите извън дома ... доста срещана ситуация, поне по моя статистика. И как може да са толкова подли?

# 4
  • Мнения: 641
Ало , маце ,станаха 6. Седем е по-късметлийско число.

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 07:46 от Рамбо Силек

# 5
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Ало , малката ,станаха 6. Седем е по-късметлийско число.

А ти водиш статистика ли ooooh!?
Аман беее Sick

# 6
  • Мнения: 641
Не водя нищо ,то се вижда на първа страница .

# 7
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Ако още една тема пуснеш по въпроса, и ще ме убедиш, че наистина е така  Crazy

# 8
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Не водя нищо ,то се вижда на първа страница .

Изобщо не погледнах, а нахлух направо в темата, извинения  bouquet
Ама в този форум има едни заядливи ССФ, които кибичат нон - сттоп тук като квестори и следят за правописни грешки и повторение на теми #Crazy
Извини ме още веднъж  bouquet

# 9
  • Мнения: 641
Само тази вечер съм такава. Иначе съм добричка. Outta Joint
Simple Smile

Виждаш ли колко съм добричка тази сутрин Simple Smile

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 07:46 от Рамбо Силек

# 10
Извинявам се МНОГО за пуснатите сто еднакви теми  Embarassed  Всеки път ми забиваше сървъра и мислех, че не съм успяла и рефрешвах до безкрай ... Още веднъж - извинете ме, не  е умишлено.. от тъпотия е  Crazy

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 22:36 от Mrs Bree

# 11
  • Мнения: 762
А защо бебето се появява точно когато на мъжете им се изневерява?

# 12
  • Мнения: 606
А защо бебето се появява точно когато на мъжете им се изневерява?
 

Явно са взаимно свързани...  newsm78

# 13
  • Мнения: 762
Явно са взаимно свързани...  newsm78
Стигнахме до фундаментални въпроси като кое от двете е първо и кое може да почака. Thinking

# 14
 
поради същите причини поради които млади майки, ходят да си развяват шундите извън дома ... доста срещана ситуация, поне по моя статистика.

Хайде да не спорим, защото едва ли знаеш какво е да ти се промени изведнъж живота ти на 360 градуса. 24 часа да си до едно бебе, да се чувстваш грозна и дебела и единствените ти контакти да са други майки със същите теми на разговор, а неговият живот да не се промени ни кота, освен участието му в къпането и събота и неделя по някой час внимание? И се оказа, че човека просто месец след като съм родила си е намерил друго забавление... Но далеч не ми се обсъжда моя случай - искам да чуя и останалите.
А много интересно как една кърмеща майка ще си развява .. извън дома?!! Аз такава не познавам, а вярвай доста хора познавам..

Общи условия

Активация на акаунт