Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора
VENY VIDY VICY - мъжът  не е направил това  и това - ТОЙ  не бил  това  и това - ама що пък не взел това  и това... АБЕ  аджаба ЩО НИ МРАЗИТЕ, че не схващам
Ако  искате да се плющите с жени  вовек  веков - ОК, ама   нещо не пасва - кво ли е то...
Цитирай

под водата

Докторииииииииии....насам!Още една объркана душа! Mr. Green
К'во си пил бре човече? Crazy
Кой ти каза,че ви мразим! ThinkingЖена ти?
Аз ви обичам!Спокойно!Сега по добре ли ти стана като разбра,че не всички жени мразят мъжете! Whistling
Цитирай

Кой е казал, че не харесвам човека до себе си....ако не го харесвах просто нямаше да съм с него....
Цитирай

София

Харесвам мъжа до мен, обичам го, той е Моят мъж, но нищо не пречи да го усъвършенствам  Mr. Green. От което и той се побърква понякога, като теб Love.
Цитирай

Ако  искате да се плющите с жени  вовек  веков - ОК, ама   нещо не пасва - кво ли е то...
newsm78
Цитирай

Бургас

Докторииииииииии....насам!Още една объркана душа! Mr. Green
К'во си пил бре човече? Crazy
Кой ти каза,че ви мразим! ThinkingЖена ти?
Аз ви обичам!Спокойно!Сега по добре ли ти стана като разбра,че не всички жени мразят мъжете! Whistling

hahaha hahaha hahaha
Цитирай

Бургас

VENY VIDY VICY - мъжът  не е направил това  и това - ТОЙ  не бил  това  и това - ама що пък не взел това  и това... АБЕ  аджаба ЩО НИ МРАЗИТЕ, че не схващам
Ако  искате да се плющите с жени  вовек  веков - ОК, ама   нещо не пасва - кво ли е то...

Май трябва да зададеш тези въпроси на човека до теб.
Цитирай

Silvermoon

Какъв ти е проблема, че изтрещя бе човек ?
Цитирай

А? Пурко-калашника се завърна с гръм и трясък. Здрасти брато.
Цитирай

Насред хаоса

Shocked Shocked Какво става, бе човек?! Да не са те подгонили с метлата у вас, та сега всички жени са ти криви? Аз моя човек си го харесвам, какво като има трески за дялане?! А ако нещо не върви, все трябва да има някой виновен и това никога не сме ние.  Mr. Green Я споко и кажи защо точно си избеснял?
Цитирай

Видин

харесвам си го,нали аз съм си го избирала Crazy
Цитирай

София

"VENY VIDY VICY" - защо пишеш неща, които очевидно не можеш да си преведеш Smile Каква е връзката между цитираното и останалата част от постинга ти?
Цитирай

София

Харесвам го,много е красив 1luvu 35.
Цитирай

Варна

Само да вметна, че между "обичам" и "харесвам" не винаги има знак за равенство.  Peace
Цитирай

Laughing Да плющя жени, ама като няма желаещи  hahaha Само един мъж ми се нави и аз го взех.   Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора