ЮЛСКИ БЕБОЦИ '08 (тема 29)

  • 10 809
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 693
Ние пък чакахме около 30 мин, което пак не е много след тренинга пред кабинета на Илиева Simple Smile
Аз не помня кога почнах да го усещам, но от няколко дни е много активно, постоянно ме подритва, явно му доставя удоволствие да ме тормози...

Таткото казва, че то ми отмъщава, защото сега като съм бременна той неможел да ми каже нищо! И като ми се ядоса за нещо застава до корема ми и му казва "Хайде бебе, ритай мама, колкото можеш по силно"  hahaha hahaha hahaha

Пърли, 10Q!

Тъкмо мислех дали да си подготвя въпросчета Hug, а за снимките - обезателно ще ги покажа...

# 286
  • Мнения: 223
Хора, правя и следващата тема, само защото намерих буквички за началния й надпис с Мечо Пух, които много ме кефят.  Heart Eyes

И вече следващите ще ги оставя на вас, сигурна съм, че и на други им е мерак да правят нови темички Simple Smile)) Беше ми приятно Simple Smile

Новата тема

# 287
  • Мнения: 13
душичке  , 6milianka , много сладки тумбаци  Hug. Аз винаги много съм се кефила на бременните жени , а сега се кефя и на себе си включително , нищо че вече съм + 12 кг и целия ми задник и крака са в целулит . Сега си лежа и се кефя как ми се мърда одеалото като ме ритне синчето  Laughing Питах доки за килограмите и той ми каза че качвам повечко защото съм била доста слаба преди да забременея и да не се тревожа  много за това . После каза , че неговата жена качвала по 30 кг с бременностите си и после се възстановявала .Сега да ви питам нещо . Случва ли ви се като кихнете или като се смеете по-продължително  да се изпускате . Аз напоследък направо си се понапикавам ! Моля ви ако има някой като мен , кажете че да се успокоя  Laughing

# 288
  • София
  • Мнения: 553
Данибон, и аз преди няколко страници от тази тема бях питала същото да изпускането, защото при първата ми бременност изпускането ми беше чак в деветия месец, когато бебето беше много голямо и силно притискаше пикочния мехур, а този път ме почна още от сега. Общо взето има и много други като нас и бях посъветвана да правя упражненията на Кегел, които аз все още не съм напълно разучила, за да почна да правя, но ще почна де  Grinning

# 289
  • Мнения: 326
А, то имало нова тема

Общи условия

Активация на акаунт