Отговори
# 30
  • Мнения: 5 026
Не разрешават, поне в списъка пишеше комплект бельо,тениска/потник, слип и оттам си мисля,че неможе. Не съм и питала.

# 31
  • Мнения: 5 393
В яслата на Иво искат потници и тениски. Пусках го с боди само първата седмица, всеки път беше закопчано накриво или изобщо. Има логика да не искат бодита, наистина е по-трудно да се закопчават, и при положение, че ги слагат често на гърнето  сестрите и лелките ще луднат.

# 32
  • Мнения: 90
Споделям напълно мнението, че бодитата не са удобни за детско заведение. По същите тези причини, които ти е изброила лелята. В нашата детска градина още в първите дни, а също така и на родителските срещи съобщават ПОЖЕЛАТЕЛНО, че бодитата не са подходящи. Естествено, ако някой държи да е с боди, няма да го върнат.

Като цяло бодито е една доста удобна и практична дреха, но - по моето скромно мнение - до момента, в който детето започне да пишка в гърне/тоалетна. Разкопчаването и закопчаването определено са сложни за малчовците. И категорично не бих очаквала от лелята да закопчава бодита.
 Peace

# 33
  • Мнения: 727
и при нас  не е разрешено
Но е разбираемо защо Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 6 999
То пък голямото сложно като ги слагат на гърне да навият бодито.  ooooh!
За протокола - докато ходеше с памперс Дариа - носеше и бодита. Сега тя самата не желае да носи, защото били бебешки.  Crazy

Мен друго ми е чудно - това прословуто загащване - какво толкова ви притеснява? Откак се е родила дъщеря ми никога не съм я загашвала и го мислех за 'бабина девитина' обаче в градината най-редовно я намирам с блуза пъхната в панталона, че и в полата. Разгащвах, обяснявах... все тая. Млади жени, а ми обясняват как кръстчето...  ooooh!

# 35
  • Мнения: 5 178
То пък голямото сложно като ги слагат на гърне да навият бодито.  ooooh!
A колко време ще стои навито ????
Разбираемо е защо не искат бодита, ние вече не носим бодита ( по скоро още само не купувам, че 2-3 ни стават и ги ползваме разкопчани)
От бодитата започнаха да му се протриват краченцата и спрях да ги закопчавам, а вече купувам само потничета ..

# 36
  • Мнения: 5 255
Бельото за градината е от две части  Wink
Не съм я пускала с боди, за да разбера - може или не може  Crazy

То пък голямото сложно като ги слагат на гърне да навият бодито.  ooooh!
A колко време ще стои навито ????
Има трик за тази цел  Peace
Когато ползваше гърне и носеше бодита - дъщеря ми си защипваше на рамото предната и задната част на бодито /дано ме разберете какво имам предвид/.

# 37
  • София
  • Мнения: 6 999
Има трик за тази цел  Peace

Има, за който иска да го намери... За другите е по-лесно да кажат 'не може'.

# 38
  • Мнения: 5 255
Има трик за тази цел  Peace
Има, за който иска да го намери... За другите е по-лесно да кажат 'не може'.

Угодия нЕма   33uu

Общи условия

Активация на акаунт