къде в Пловдив кола маска?

  • 7 580
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 616
Момичета можете ли да ме насочите за кола в Пловдив. Става въпрос само за интимните зони. От години си я правя сама ,но сега чакам бебе и ще ми е по трудно да се справям, та си мислех да взема да се ориентирам вече към козметик. Дайте съвет, за мен сега е важно козаметичката да си знае добре работата и да е чист салона и колата, лошо ми става като си помисля че ще ида да ме маже с някаква кола дето е скубала 100 жени преди мен/ поне преди години беше така и от тогава се отвратих/ Ако може да ме ориентирате и за цените че да имам идея колко ще ми струва горе долу, за цялостно интимно обезкосмяване. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 3 459
И мен ме интересува  Peace

# 2
  • Мнения: 6
Ами аз ходя в салон "Лейди"до "Фешън"кафе и там имат 2 вида коли-едната е зелна,а другата е с шоколад за нежна кожа и деликатни места.Доволна съм много и цената на триъгълника е 7-8 лв.Козметичката се казва Ирина и работи бързо и безболезнено(доколкото това е възможно).Тел.на салона за записване е 032 621941.Успех! 

# 3
  • Мнения: 140
Здравей!Мога да  ти препоръчам един салон на центъра, до Макалали кафето в Капана, много съм доволна, защото колата е еднократна, маже се на ленти от машинка и няма как да се използва втори път, и двете козметички са много внимателни, само че наплива е голям, така че си запиши час предварително, салона се казва "Поликсена" 032 638717, търсиш Мира или Поля.Мисля, че цял триъгълник е 10 лв.Дано да съм била полезна.

# 4
  • Мнения: 1 616
А  от тази машинка топла ли излиза  кола маската?  и добре ли изчиства, в смисъл добре ли отлепя косъмчетата?

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Според мойто скромно мнение мисля,че вече колата маска е на лентички с които работят само върху теб,а за другите клиенти се ползват други ленти.Моята зълва и лелята на мъжа ми са козметички

# 6
  • Мнения: 140
Да, колата е в пълнители за еднократна употреба, те се пъхат в машинката, която пък ги затопля от своя страна.И с ленти се маха, не с шпатула, въобще според мен е възможно най-хигиеничния вариант.Отделно трябва самата козметичка да не се панира, защото аз едно време доста салони обиколих докато намеря достатъчно смела козметичка, която да се навие да ме епилира с огромния корем.Даже толкова се зарибих от тая кола, че скоро ще си купя машинката 50 лв. е,купувам и пълнителите и ще я правя вкъщи, само не мога триъгълника сама, ама затова са салоните.Споко, не се притеснявай, изчиства много добре, още повече те са пробвали много варианти за кола и са избрали този, който е  най-добър.Самият наплив в салона си е показателен!

# 7
  • Мнения: 970
дайте да я видим въпросната машинка как изглежда? Марката коя е, от къде се купува, а пълнителите?Мерси

# 8
  • Мнения: 140
Момичета, търся от един час вече в нета, но не открих снимки на посочените продукти.Значи отивате в магазин на Christian of Roma, в сайта им са посочени магазините.Там я има машинката за коло-маска, продават и самите пълнители, има различни видове - шоколадова, натурална, зелена и др.,лентите също от там са закупуват, машинката е на ток, използва се за подгравяне на пълнителя, самият пълнител стига за 2-3 пъти цели крака например.Икономично е.Машинката е 50-60 лв., един пълнител е 4 лв.,а лентите са 20лв. сто броя, има и по-малко бройки, но забравих цените.Това е.
http://christianofroma.com/index.php
А намерих нещо подобно, което ще ви даде представа как изглеждат.
http://www.pokana.com/holiday.html

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 14:11 от djidjii

# 9
  • Мнения: 1 616
Да, колата е в пълнители за еднократна употреба, те се пъхат в машинката, която пък ги затопля от своя страна.И с ленти се маха, не с шпатула, въобще според мен е възможно най-хигиеничния вариант.Отделно трябва самата козметичка да не се панира, защото аз едно време доста салони обиколих докато намеря достатъчно смела козметичка, която да се навие да ме епилира с огромния корем.Даже толкова се зарибих от тая кола, че скоро ще си купя машинката 50 лв. е,купувам и пълнителите и ще я правя вкъщи, само не мога триъгълника сама, ама затова са салоните.Споко, не се притеснявай, изчиства много добре, още повече те са пробвали много варианти за кола и са избрали този, който е  най-добър.Самият наплив в салона си е показателен!


А ти по време на бременност ли ходеше там?

Общи условия

Активация на акаунт