НОВА ИГРА НА ПАМПЕРС - Sleep & Play

  • 8 323
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 105
Ами защо не им се обадиш да ги попиташ ?Може да са ти звъннали и да дооточнят адреса newsm78
Ами...аз звъннах на номера от който ме бяха търсили, но никой не вдигна. Два пъти се пробвах и нищо. А и повече не се обадиха.
И на мен се обадиха към 18ч.Утре ще отида да си взема наградата.
А на теб РосиТа какво ти казаха, че печелиш?
Аз не съм от София и ми казаха, когато ми звъннаха на обяд, че ще ми я изпратят по куриер.

# 31
  • София
  • Мнения: 44 098
Защо не звъннете в централния офис на радиото....много е възможно да звънят през централа и за това да не може да наберете директно същия номер, който ви е търсил...
http://www.radiofresh.bg/page.php?P=23&SP=24

ако не то поне ще ви кажат на кой номер точно да се обадите....

# 32
  • Мнения: 105
Номерът, от който ме бяха търсили беше на М-тел. И на обяд от същия ми звъннаха. Затова си мисля, че не е намесена централа. А и в условията пише, че ако не открият по телефона печелившия, няма награда.

# 33
  • София
  • Мнения: 44 098
Майка ми като звъни от тяхната централа ми изсписва 0889------.....та...като нищо е централа....
Хубаво е да звъннеш, поне ако е нещо за дооточняване по адреси и т.н. да ти пратят това, което си спечелила поне....

# 34
  • Мнения: 1 477
sidni казаха ми да отида да си взема лично наградата от офиса им(такава била практиката за Пловдив).Момичето не уточни какво точно печеля  newsm78Не знам какво пише в условията, но мен ме бяха търсели 2 пъти преди да се свържат.

# 35
  • Сливен
  • Мнения: 894
мдаа и на мен ми казаха да си взена наградата от офиса smile3521

# 36
  • Мнения: 105
Е... аз ще си чакам куриер, така казаха. Щом дойде ще се похваля.  Crazy

# 37
  • Мнения: 39
А някой може ли да ми каже, играта дали продължава още  Thinking

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 20:03 от Dizerata

# 38
  • Мнения: 84
а аз печеля,пасатора Wink Wink Wink Laughing Laughing Grinning Grinning Grinning обадиха ми се

# 39
  • Сливен
  • Мнения: 894
а аз печеля,пасатора Wink Wink Wink Laughing Laughing Grinning Grinning Grinning обадиха ми се
браво smile3501 smile3501 smile3501
честито smile3525

# 40
  • Мнения: 84
БЛАГОДАРЯ Wink

# 41
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
А някой може ли да ми каже, играта дали продължава още  Thinking
Беше до 31.03 ако не се лъжа newsm78
а аз печеля,пасатора Wink Wink Wink Laughing Laughing Grinning Grinning Grinning обадиха ми се
Честито със здраве да си го ползваш!
Между другото как разпределят наградите newsm78 чрез жребии ли?Аз си мислих,че големите награди ще бъдат само за тези дръзнали да се обадят в ефира на радиото newsm78
Вие как мислите?

# 42
  • Мнения: 1 477
Днес ходих до офиса да си взема наградата и никой не открих  SadНякоя пловдивска мама взела ли си е наградата от офиса на радиото  newsm78

# 43
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
На мен днес ми ги донесе една куриерска фирма PeaceМного са хубави особено детската Peace

# 44
  • Мнения: 367
И аз днес получих двете тениски,много ми харесаха,особено как са направени Peace

Общи условия

Активация на акаунт