преса,и след това-??

  • 5 178
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 779
 
  reveranceтъй като е много важен здравия вид на косата Crazy при третиране с преса по4ти ежедневно,..ре6их,4е трябва сериозно да се замисля как да я предпазя от накъсване и цялостно изтощаване...има доста теми за косата,но тук искам да се наблегне на пресата и поддръжката на косата..незнам колко ще ми държи да е така блестяща след това третиране...и вдигане на пара от нея,особено при задържане на пресата върху край4етата на косата-защото става супер
  замислих се каква хубава маска да си взема,и като 4е ли не искам да я цапотя преди самото минаване на пресата с продукт,... newsm78
 

# 1
  • Мнения: 824
Тази маска е много подходяща за силно третирани и изгорели коси.Много съм доволна от нея и много бързо ми възстанови косата.http://www.bgsalon.com/index.php?page=shop.product_details&f … art&Itemid=82

# 2
  • Мнения: 1 312
Тази маска е много подходяща за силно третирани и изгорели коси.Много съм доволна от нея и много бързо ми възстанови косата.http://www.bgsalon.com/index.php?page=shop.product_details&f … art&Itemid=82
Esscape и аз ще се възползвам от маската,че и моята коса след пресата е ужас.Дане говоря пък за краичетата Thinking

# 3
  • Мнения: 779
 А НЯКАКЪВ СПРЕЙ ЗА ФИКСАЖ СЛЕД ПРЕСА СЛАГАТЕ ЛИ-ЗА УЛТРА СИЛНА ФИКСАЦИЯ
 а маската и аз ще се разтърся за такава Flutter

# 4
  • Мнения: 2 491
Аз да попитам а преди пресата какво слагате?Струва ми се по-важно какво се слага преди да се третира косата.

# 5
  • Мнения: 1 312
Аз да попитам а преди пресата какво слагате?Струва ми се по-важно какво се слага преди да се третира косата.
Ами аз само кристали,обилно по крайчетата особенно Tired

# 6
  • Мнения: 2 491
И аз слагам кристали, но прочетох някъде че не предпазват косъма от изгаряне и че трябва специален продукт.

# 7
  • Мнения: 772
На влажна коса слагам паста за изправяне на Лакме.След като я изсуша,слагам кристали и тогава минавам с пресата.За сега нямам проблеми.

# 8
  • Мнения: 779
 а "розовото" на лореал за топлинно третиране много ли омазнява?...нялой слага ли го преди сешоар,суши и после преса,..как е newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 9 470
а "розовото" на лореал за топлинно третиране много ли омазнява?...нялой слага ли го преди сешоар,суши и после преса,..как е newsm78
Аз си взех това "розовото" на Лореал.  Grinning
Харесва ми, изглажда ми косата приятно и след това разресването е много по-лесно. За омазняване не може да се говори Wink, поне при мен, защото:
1. То първо се нанася само по дъжината на косата-а не в корените, и
2. Моята суха, изрусявана на кичури коса, се омазнява единствоно, ако нанеса на нея директно масло (което наскоро опитах-с маслото от гроздови семки Rolling Eyes).
Иначе продукта си е ОК. Peace

# 10
  • Мнения: 67
Малко се отклонявам от темата, но искам да дам 1 идея за след изправяне на косата. Ако сложиш малко вакса в краищата се получава просто перфектно. Хем изправянето е по-траино, хем вида е по-добър... мн ми харесва   Hug

# 11
  • Мнения: 487
а "розовото" на лореал за топлинно третиране много ли омазнява?...нялой слага ли го преди сешоар,суши и после преса,..как е newsm78
Аз си взех това "розовото" на Лореал.  Grinning
Харесва ми, изглажда ми косата приятно и след това разресването е много по-лесно. За омазняване не може да се говори Wink, поне при мен, защото:
1. То първо се нанася само по дъжината на косата-а не в корените, и
2. Моята суха, изрусявана на кичури коса, се омазнява единствоно, ако нанеса на нея директно масло (което наскоро опитах-с маслото от гроздови семки Rolling Eyes).
Иначе продукта си е ОК. Peace


Кое е това "розово"на Лореал,дайде да го видим! Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 779
Малко се отклонявам от темата, но искам да дам 1 идея за след изправяне на косата. Ако сложиш малко вакса в краищата се получава просто перфектно. Хем изправянето е по-траино, хем вида е по-добър... мн ми харесва   Hug
  hahahaпо темата е-"мазила" за преса Joy

# 13
# 14
  • София
  • Мнения: 980
аз преди пресата слагам коприната на Chi и съм много доволна

# 15
  • София
  • Мнения: 7 798
аз преди пресата слагам коприната на Chi и съм много доволна

Ммм да, страхотна е и мирише божествено.  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 779
това chi -може ли снимка и малко пове4е,и колко струва и има ли го по специализираните магазини с козметика

# 17
  • Мнения: 369
това chi -може ли снимка и малко пове4е,и колко струва и има ли го по специализираните магазини с козметика
И аз искам да знам.

# 18
# 19
# 20
  • Мнения: 282
това chi -може ли снимка и малко пове4е,и колко струва и има ли го по специализираните магазини с козметика
И аз искам да знам.
Грешка  #Crazy...исках да кажа че и аз се интересувам от това Chi

# 21
  • София
  • Мнения: 980
ПРОДАВА СЕ  В ПО-ДОБРИТЕ ФРИЗЬОРСКИ САЛОНИ
МИ 5 МЛ АКО НЕ С ЛЪЖА (КАТО СЕ ПРИБЕРА ЩЕ ПОГЛЕДНА/ СТРУВА 4 ИЛИ 5 ЛВ

# 22
  • Мнения: 1 951
Много по-важно е какво употребяваш преди пресата - най-добре специален термозащитен продукт. Точно високата температура на пресата уврежда косата  Peace

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 7 798
ПРОДАВА СЕ  В ПО-ДОБРИТЕ ФРИЗЬОРСКИ САЛОНИ
МИ 5 МЛ АКО НЕ С ЛЪЖА (КАТО СЕ ПРИБЕРА ЩЕ ПОГЛЕДНА/ СТРУВА 4 ИЛИ 5 ЛВ

lepidopteria , знаеш ли салон добре зареден с продукти на CHI ?

Аз все си ги купувам от изложения Арена на красотата, а салоните които знам са с доста беден избор.

# 25
  • София
  • Мнения: 980
ПРОДАВА СЕ  В ПО-ДОБРИТЕ ФРИЗЬОРСКИ САЛОНИ
МИ 5 МЛ АКО НЕ С ЛЪЖА (КАТО СЕ ПРИБЕРА ЩЕ ПОГЛЕДНА/ СТРУВА 4 ИЛИ 5 ЛВ

lepidopteria , знаеш ли салон добре зареден с продукти на CHI ?

Аз все си ги купувам от изложения Арена на красотата, а салоните които знам са с доста беден избор.


Знам един не бих казала , че е кой знае колко зареден , но има нещица като на пример: шампоани,балсами, маски,кристалите и мисля че имаше и спрейове за блясък
п.с незнаех , че ги има на изложенията  doh

# 26
  • София
  • Мнения: 7 798
ПРОДАВА СЕ  В ПО-ДОБРИТЕ ФРИЗЬОРСКИ САЛОНИ
МИ 5 МЛ АКО НЕ С ЛЪЖА (КАТО СЕ ПРИБЕРА ЩЕ ПОГЛЕДНА/ СТРУВА 4 ИЛИ 5 ЛВ

lepidopteria , знаеш ли салон добре зареден с продукти на CHI ?

Аз все си ги купувам от изложения Арена на красотата, а салоните които знам са с доста беден избор.


Знам един не бих казала , че е кой знае колко зареден , но има нещица като на пример: шампоани,балсами, маски,кристалите и мисля че имаше и спрейове за блясък
п.с незнаех , че ги има на изложенията  doh

Да и са на страхотни цени, почти двойно по- евтини от салоните.  Wink

Аз ползвам защитен спрей, крем за изправяне и коприна на CHI, страхотни са.  Heart Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 980
ПРОДАВА СЕ  В ПО-ДОБРИТЕ ФРИЗЬОРСКИ САЛОНИ
МИ 5 МЛ АКО НЕ С ЛЪЖА (КАТО СЕ ПРИБЕРА ЩЕ ПОГЛЕДНА/ СТРУВА 4 ИЛИ 5 ЛВ

lepidopteria , знаеш ли салон добре зареден с продукти на CHI ?

Аз все си ги купувам от изложения Арена на красотата, а салоните които знам са с доста беден избор.


Знам един не бих казала , че е кой знае колко зареден , но има нещица като на пример: шампоани,балсами, маски,кристалите и мисля че имаше и спрейове за блясък
п.с незнаех , че ги има на изложенията  doh

Да и са на страхотни цени, почти двойно по- евтини от салоните.  Wink

Аз ползвам защитен спрей, крем за изправяне и коприна на CHI, страхотни са.  Heart Eyes
искам и аз
на другата изложба се зареждам първа пред НДК  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 7 798
искам и аз
на другата изложба се зареждам първа пред НДК  Peace

През май месец ше има пак Арена на красотата, там сме.  Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 9 470

E това е розовото на Лореал. Simple Smile

# 30
  • Мнения: 67
Малко се отклонявам от темата, но искам да дам 1 идея за след изправяне на косата. Ако сложиш малко вакса в краищата се получава просто перфектно. Хем изправянето е по-траино, хем вида е по-добър... мн ми харесва   Hug
  hahahaпо темата е-"мазила" за преса Joy
Ако не се лъжа, темата се отнася за мазила, подхранващи/предпазващи косата при употребата на преса... А ваксата не се вписва сред тях  Naughty Затова казах,че се отклонявам от темата  Sunglasses

# 31
  • Мнения: 779
Малко се отклонявам от темата, но искам да дам 1 идея за след изправяне на косата. Ако сложиш малко вакса в краищата се получава просто перфектно. Хем изправянето е по-траино, хем вида е по-добър... мн ми харесва   Hug
  hahahaпо темата е-"мазила" за преса Joy
Ако не се лъжа, темата се отнася за мазила, подхранващи/предпазващи косата при употребата на преса... А ваксата не се вписва сред тях  Naughty Затова казах,че се отклонявам от темата  Sunglasses
  УСМИВКЕ,теб търсих Hug..след малко ще се къпя и какво ще кажеш,ако си сложа тва преди пресата
http://www.ivis-bg.com/product_info.php?cPath=292_301&products_id=2268,
в момента това имам,ще стане ли нещо според теб  bouquet

# 32
  • Мнения: 5 103
Ох и аз съм за тази тема, ходя всяка седмица на фризьор за изправяне и преса в корените, но това продължава вече 5 години и косата ми май се по изтощи в края.
Слагам вечерта преди фризьора масло - бадемово или някакво друго, преспивам на сутринта ми мият косата слагат маска седя 5-10 мин. после ме мажат с течна коприна и изсушат, всекидневно слагам по малко от коприната на гребена преди ресане, но няма косата стига една дължина и почва да цъфти.
Скоро бях в Индия и една жена ми каза от там да спя на копринена възглавница не се оплитала косата и не цъфти, ама от къде да я намеря тая калъфка  newsm78

Значи това на лореал ще се купува за предпазване на косата.

# 33
# 34
  • Мнения: 67
Не съм го ползвала, но описанието звучи добре Wink Щом съдържа подхранващи витамини... Абе при всички положения,ако мислиш да изшползваш пресата след това, ще помогне в някаква степен. Предполагам,че самият факт, че покрива косъма, означава, че предпазва до някъде от изгаряне. Иначе.. този път по тема  Mr. Green... аз най-много уважавам кристалите. Страхотно предпазно средство са.  Crazy Предпазват косата от изгаряне, цъвтежи...Една приятелка от години ползва преса, и отдава причината косата и да не е изтощена именно на кристалите Rolling Eyes Мога да препоръчам една маска -  Miosotis ( възтановяваща маска с костен мозък и плацента) ..мн съм доволна  Hug

# 35
  • Мнения: 282
Miosotis ( възтановяваща маска с костен мозък и плацента) повече инфо за тази маска може ли...дали се продава в магазините за козметика или се поръчва и тн

# 36
# 37
  • Мнения: 67
Забравих да кажа, че я има и в козметичните магазини...

# 38
  • Мнения: 282
Мерси за отговора!  bouquet

# 39
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Miosotis ( възтановяваща маска с костен мозък и плацента) повече инфо за тази маска може ли...дали се продава в магазините за козметика или се поръчва и тн
Тази маска не я ли забраниха? Звучи ужасно, просто.
Иначе по темата аз ползвам серума за блясък на Лореал, то си е един вид кристали. Добре ми понасят засега, но се замислям и за нещо друго още по-добро. Очаквам още предложения. Тая марка CHI не съм я мяркала из Бургас. Нещата добри ли са?

# 40
  • София
  • Мнения: 7 798
Тая марка CHI не съм я мяркала из Бургас. Нещата добри ли са?

Жаки, страхотни са нещата.  Peace
Знаеш, че можеш да ми вярваш.  Wink

# 41
  • Мнения: 282
Взех си преди малко този http://www.hairsupermarket.com/images/products/48.jpg продукт за изправяне на косата ...какво мислите за него. Не е точно по темата защото е преди пресата но ...    nnnuu

# 42
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
Цитат на: jaklins
Miosotis ( възтановяваща маска с костен мозък и плацента) повече инфо за тази маска може ли...дали се продава в магазините за козметика или се поръчва и тн
Тази маска не я ли забраниха? Звучи ужасно, просто.
Иначе по темата аз ползвам серума за блясък на Лореал, то си е един вид кристали. Добре ми понасят засега, но се замислям и за нещо друго още по-добро. Очаквам още предложения. Тая марка CHI не съм я мяркала из Бургас. Нещата добри ли са?


Маската се купува от всеки магазин за козметика я има незнам дали са я забранили , но ощея я продават и аз я имам но  Blush не я ползвам редовно (се завравям като се къпя  Whistling). За сега само хубави отзиви съм чувала за нея. На майка ми и спя косопада от нея.

# 43
  • Мнения: 779
Цитат на: jaklins
Miosotis ( възтановяваща маска с костен мозък и плацента) повече инфо за тази маска може ли...дали се продава в магазините за козметика или се поръчва и тн
Тази маска не я ли забраниха? Звучи ужасно, просто.
Иначе по темата аз ползвам серума за блясък на Лореал, то си е един вид кристали. Добре ми понасят засега, но се замислям и за нещо друго още по-добро. Очаквам още предложения. Тая марка CHI не съм я мяркала из Бургас. Нещата добри ли са?


Маската се купува от всеки магазин за козметика я има незнам дали са я забранили , но ощея я продават и аз я имам но  Blush не я ползвам редовно (се завравям като се къпя  Whistling). За сега само хубави отзиви съм чувала за нея. На майка ми и спя косопада от нея.
и аз само добри неща знам за нея,масово са доволни от нея,аз още не съм я пробвала,ще видя какво ще си избера като маска... newsm78

# 44
  • Мнения: 1 733
Аз пък да използвам темата да питам - купих си преса за коса, но от онези за "вафлички". Е, не мога да ги направя тези вафлички и не мога! Явно нещо не правя както трябва - държа я по 3-4 минути на косата, започва да излиза пара, а не се къдри... newsm78

# 45
  • Мнения: 67

Тази маска не я ли забраниха? Звучи ужасно, просто.
Иначе по темата аз ползвам серума за блясък на Лореал, то си е един вид кристали. Добре ми понасят засега, но се замислям и за нещо друго още по-добро. Очаквам още предложения. Тая марка CHI не съм я мяркала из Бургас. Нещата добри ли са?
[/quote]
Защо да я забраняват  Shocked Не съм чула такова нещо Thinking Пък и не виждам защо. Плацентата и костният мозък са получени чрез химичен синтез и не са животински. Аз съм ужасно доволна от нея.  Peace

# 46
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Иля, само в салони ли се продават?

# 47
  • София
  • Мнения: 7 798
Иля, само в салони ли се продават?

Да.  Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 9 470
Тази маска не я ли забраниха? Звучи ужасно, просто.
Тя е по-скоро растителна тази маска.  Laughing
Малко като салам от соя. Споко. Peace

# 49
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Eхе,kopche, викаш да не вярваме на това, което пишат. Костни мозъци, плаценти не растат по дървета и храсти. Все си мисля, че има някаква забрана за използване на подобни животински продукти, органи за подобни цели. newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 7 798
Тази маска не я ли забраниха? Звучи ужасно, просто.
Малко като салам от соя. Споко. Peace

 Joy Joy Joy

# 51
  • Мнения: 558
аз преди пресата слагам коприната на Chi и съм много доволна

Ммм да, страхотна е и мирише божествено.  Heart Eyes
за това ли става въпрос или за това?
 първото e silk infusion и струва 44? за 300 ml, a второто е infra treatment и е 15? пак за 300 ml....

# 52
  • Мнения: 289
Да попитам и аз нещо - кристалите не се ли слагат след като се изправи косата? Crazy
Иначе в момента и аз ползвам въпросното "розовко" на Лореал и засега съм доволна от него  Flutter

# 53
  • София
  • Мнения: 7 798
аз преди пресата слагам коприната на Chi и съм много доволна

Ммм да, страхотна е и мирише божествено.  Heart Eyes
за това ли става въпрос или за това?
 първото e silk infusion и струва 44? за 300 ml, a второто е infra treatment и е 15? пак за 300 ml....

Първото е, цената му тук е около 20 лв.  Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 9 470
Eхе,kopche, викаш да не вярваме на това, което пишат. Костни мозъци, плаценти не растат по дървета и храсти. Все си мисля, че има някаква забрана за използване на подобни животински продукти, органи за подобни цели. newsm78
Тука вече беше обяснено. Не исках да се повтарям. Wink
Плацентата и костният мозък са получени чрез химичен синтез и не са животински.
А и цената, сама по себе си, подсказва, че няма органични вещества в нея.
Иначе щеше не 9, ами 90лв. да струва и нямаше да се продава по дрогериите. Peace

# 55
  • Мнения: 282
аз преди пресата слагам коприната на Chi и съм много доволна

Ммм да, страхотна е и мирише божествено.  Heart Eyes
за това ли става въпрос или за това?
 първото e silk infusion и струва 44? за 300 ml, a второто е infra treatment и е 15? пак за 300 ml....

Първото е, цената му тук е около 20 лв.  Peace
А има ли ги някъде в българските онлайн магазини ... newsm78

# 56
  • София
  • Мнения: 7 798
А има ли ги някъде в българските онлайн магазини ... newsm78

Не.  Confused

# 57
  • Мнения: 1 179
Аз слагам кристали на Лореал, а също ползвам и въпросната маска, чийто произход толкова се обсъжда. Доволна съм  Peace

# 58
  • Мнения: 779
Аз слагам кристали на Лореал, а също ползвам и въпросната маска, чийто произход толкова се обсъжда. Доволна съм  Peace
кое е кристали на лореал,и кога ги слага6 newsm78

# 59
  • Мнения: 1 179
Ето, за това говоря  http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=72084&goChar=L
По точно води се серум и го ползвам преди преса на мокра коса.

# 60
  • София
  • Мнения: 7 798

Знам един не бих казала , че е кой знае колко зареден , но има нещица като на пример: шампоани,балсами, маски,кристалите и мисля че имаше и спрейове за блясък


lepidopteria, ще споделиш ли адреса на салона ?

# 61
  • София
  • Мнения: 980

Знам един не бих казала , че е кой знае колко зареден , но има нещица като на пример: шампоани,балсами, маски,кристалите и мисля че имаше и спрейове за блясък


lepidopteria, ще споделиш ли адреса на салона ?



ул.Кричим 74, в кв.Лозенец

# 62
  • София
  • Мнения: 7 798

Знам един не бих казала , че е кой знае колко зареден , но има нещица като на пример: шампоани,балсами, маски,кристалите и мисля че имаше и спрейове за блясък


lepidopteria, ще споделиш ли адреса на салона ?



ул.Кричим 74, в кв.Лозенец

Мерси !

# 63
  • Мнения: 779
  кое да избера...??
 
http://www.ivis-bg.com/product_info.php?cPath=262_268&products_id=1951
http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=71&products_id=371
  някой ползвал ли ги е и двете?има ли голяма разлика?!..или друго нещо да си взема на първо време,4е да не ми отиде косата ..сега нищо не и слагам освен оби4айната маска при миене

Последна редакция: сб, 22 мар 2008, 22:16 от lanibarbi

# 64
  • Мнения: 250
Ще следя темата...

# 65
  • Мнения: 772
Взех си преди малко този http://www.hairsupermarket.com/images/products/48.jpg продукт за изправяне на косата ...какво мислите за него. Не е точно по темата защото е преди пресата но ...    nnnuu
Ползвам го вече няколко месеца.Не мисля да го сменям..

# 66
  • Мнения: 7 106
Взех си преди малко този http://www.hairsupermarket.com/images/products/48.jpg продукт за изправяне на косата ...какво мислите за него. Не е точно по темата защото е преди пресата но ...    nnnuu
Ползвам го вече няколко месеца.Не мисля да го сменям..

А от къде е закупен, мерси  bouquet

# 67
това розовото на лореал продава ли се в повечето парфюмерии и като кристалите ли е

# 68
  • Мнения: 1 179
Това на Лореал се води серум, но е на принципа на кристалите. Слага се по съвсем малко и изправя косата. Продава се във фризьорските салони, които работят с тази марка.

# 69
няма ли го някъде в бургас в ивис например

# 70
  • София
  • Мнения: 7 798
Това на Лореал се води серум, но е на принципа на кристалите. Слага се по съвсем малко и изправя косата. Продава се във фризьорските салони, които работят с тази марка.

Aera, а за кой серум на Лореал става въпрос, може ли линк ?

# 71
# 72
  • Мнения: 146
Два пъти седмично използвам тази маска Преди използвах "розовото" на Лореал но сега след измиване ползвам това и съм много по-доволна, както и от цялата серия Frizz-Ease®. А в крайчетата слагам и косата ми успява да изглежда доста прилично въпреки честото ползване на пресата.

# 73
  • Мнения: 888
Аз преди ползвах въпросното розово на Лореал и съм много доволна.Косата е много мека,гладка и лесно се разресва.Аз си го слагам  на леко влажна коса преди да се изсуша със сешоара,след това съм ползвала преса и косата ми не се е увреждала.Бях го сваршила и нямах време да си купя ново и карах без него,но косата ми стана ужасна започна да цъфти и да се къса като луда.Имам чувството че на всяка минута ми цъфти косъм.Сега пак започнах да го позлвам и косата ми взе да се оправя.Не омазнява косата и не влияе на омазняването.

# 74
  • София
  • Мнения: 7 798

Мерси, Aera ! А с какъв продукт го комбинираш при обработка с преса, защото този серум няма термозащита ?

# 75
  • Мнения: 1 179
А в крайчетата слагам и косата ми успява да изглежда доста прилично въпреки честото ползване на пресата.
Ето това го ползвах преди, но нещо не останах очарована.

Мерси, Aera ! А с какъв продукт го комбинираш при обработка с преса, защото този серум няма термозащита ?

 Честно казано специално за преса не използвам нищо специално. Преди серума, пръскам ето това (серията, която ти ми каза, за което благодаря   bouquet) http://zlatnaribka.com/product_info.php?products_id=422

# 76
  • София
  • Мнения: 7 798

 Честно казано специално за преса не използвам нищо специално.

Aera, трябва да си вземеш термозащитен продукт, така само изправяш и гориш косата без да предпазваш .  Peace


miniemouse и при теб не разбрах, кой от трите продукта е с термозащита за обработка с преса ?  Thinking


# 77
  • Мнения: 146
За термозащита ми е спрея на John Frieda, a и емулсията на Ducray се води защитна макар и да не е опоменато точно термо...

# 78
  • Мнения: 146
А в крайчетата слагам и косата ми успява да изглежда доста прилично въпреки честото ползване на пресата.
Ето това го ползвах преди, но нещо не останах очарована.

Не казвам че е перфектния продукт, но на мен за крайчетата ми върши достатъчно добра работа.  Преди вместо това ползвах Phyto 9, не виждам особена разлика и двата продукта са добри, поне за моята коса.

# 79
  • Мнения: 639
И аз до сега нищо особено не съм ползвала,но след като ви изчетох задължително ще си взема нещо.До сега слагах само силикон в краищата и това е,Проблема ми е,че много бързо ми се омазнява косата и си мисля,че ако започна да си слагам и други мазила няма да мога да изкарам и един ден Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 1 813
А някой да е ползвал тази течна коприна ,по-точно розовата серия?

# 81
  • Мнения: 779
А някой да е ползвал тази течна коприна ,по-точно розовата серия?


това не е ли шампоана с маска комбинирани в едно...аз си взех само маската на глис,отделно в кутийка против накъсване и цъфтене,то е като масло,всъщност на опаковката пише масло,мойто е жълтото,..хубава е маската,...а тази комбинация не съм я ползвала

# 82
  • Мнения: 1 813
Ми казаха ми за течна коприна на Глис Кюр,не знам в каква опаковка е честно казано. На гугъл тези излязоха за течна коприна.  newsm78  Какво трябва да търся ,кога се нанася и какъв е ефекта?

# 83
  • Мнения: 3 416
Аз си взех ето това http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=71&products_id=373
засега съм доволна,но и по принцип съм довола от професионалната серия на Лореал Peace
Някой може ли да каже откъде мога да си взема течна коприна,да не е на CHI,щото е ясно,че няма откъде да се поръча?

# 84
  • Мнения: 2 386
Много се извинявам, че само ще се запиша, но съм в процес на избиране на пресата все още..
(Ако има таква тема ще съм много благодарна някой да ме насочи!  Hug)


Аз използвам този leave-in-treatment http://www.infusium.com/us/our_collections/repairologie/leavein.jsp Това ли са въпросните кристали? Става ли за след преса? Blush

# 85
  • София
  • Мнения: 4 751
Ми казаха ми за течна коприна на Глис Кюр,не знам в каква опаковка е честно казано. На гугъл тези излязоха за течна коприна.  newsm78  Какво трябва да търся ,кога се нанася и какъв е ефекта?

течната коприна е спрей.

Общи условия

Активация на акаунт