Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 122 отговора

Sofia

newsm78 напоследък следейки модата в цветовете на косите ми се струва че отново е на мода червената коса, как мислите кои цветове са актуални с наближаващата пролет?Бихте ли се боядисали в червено?
Цитирай

аз дълги години бях с червена коса - всякакъв тип нюанс.
Междудругото това е цвета, който най-много ми отива.
В момента съм на руси кичури и ми дотегна. Обмислям нов цвят, но от всичко пробвано тъмно червеното си е ноемр 1 при мен.
Бих се боядисала да!
Цитирай

DE

Не е актуално според мен.
Едно време бях с червена коса.
Сега на мода по-скоро са кестенявите коси.
Цитирай

Пловдив

не бих се направила с червена коса,не ми харесва и не мисля,че е на мода,но има жени на които им отива този цвят.
Цитирай

въпреки,че ми отива,мисля,че не е актуален този цвят в момента newsm78
Цитирай

Paris

Категорично Не!
Цитирай

В момента са актуални шоколадовите нюанси  Peace
Цитирай

Никога не съм харесвала червените тонове за коса. На мен не ми отиват, но признавам, че има жени които не мога да си представя с друг цвят на косата. Свекърва ми, например.
Не смятам, че червеното е актуално в момента. По-скоро кестенявото - от много светло до шоколадово.
Цитирай

София

И аз съм била с червена коса и с червени кичури на по-тъмен фон, но от доста време гледам да избягвам този цвят както и всички негови нюанси..........върнала съм се към кестенявия цвят, който си ми е по рождение  Flutter По мое мнение червения цвят е труден за поддръжка, защото доста бързо се отмива /особено първоначално/ и става един никакъв  Rolling Eyes
Цитирай

София

Който се харесва с червен цвят на косата си ходи с него без значение. дали е актуален или не.  Peace

Независимо от модата, аз ще си остана актуална блондинка.  Mr. Green
Цитирай

Не мисля,че е особено актуален.
Цитирай

Бургас

Никога не съм харесвала червените тонове за коса. На мен не ми отиват, но признавам, че има жени които не мога да си представя с друг цвят на косата. Свекърва ми, например.
Не смятам, че червеното е актуално в момента. По-скоро кестенявото - от много светло до шоколадово.

все едно аз съм го казала....Wink  Peace
Цитирай

актуални са монохромните цветове т.е. без кичури и подобни. в този смисъл и червеното е актуално Peace
Цитирай

софия

Не мисля,че е актуален червеният цвят.Дори малкото ми червенокоси познати се боядисаха в шоколадови тонове.
Цитирай

София

http://www.lorealprofessionnel.co.uk/_en/_gb/products/feature/si … /conso/index.aspx

ето тук можете да погледнете Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 122 отговора