Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София, "Младост 3"

Прерових архива но не намерих инфо за такава - моля ако някой знае къде в околните квартали мога да намеря - може в "Красно село", "Боровец", "Иван Вазов", "Хиподрума", "Емил Марков".....
И ако се знае много ли се чака и какви документи се изискват.
Предварително мерси
П.С. Сори че на някои може вече да им са излезнали мазоли на очите от въпроси за детската кухня  Wink
Цитирай

София, Бели Брези

Ние ходим на детска кухня в Красно село. Доколкото знам тя обслужва и районите Бъкстон, Лагера, Борово. Нищо чудно и Белите брези да обслужва. Те обикновенно я раздават в детските градини. Записах Калоян на кухня когато беше на 3-4 месеца, а редът ни излезе чак преди две седмици. С две думи 6 мес. чакане. Иначе от храната съм доволна. Вкусна е и разнообразна. Малкия я яде с голямо удоволствие. Искаха ни акт за раждане(копие), молба ииии Thinking май това беше. +20 бурканчета от тези със старите капачки+40 нови капачки. Дано съм ти била полезна. Ако имаш още питанки ...ПИТАЙ! Very Happy
Цитирай

София, "Младост 3"

моля за телефон или други по-точни координати
мерси!
Цитирай

София, Бели Брези

Цитат на: catnadeen
моля за телефон или други по-точни координати
мерси!

955 52 40 д-р Василева.
Това е телефонът в централата на тази детска кухня. Ако я няма д-р Василева(тя май им е шефка - не съм сигурна) то сигурно и другите могат да ти дадат информация. Дано да съм ти била полезна. И кажи след това какво е станало.
Цитирай

София, "Младост 3"

много много благодаря  Love
весели празници и всичко най-добро - като разбера ще се храним ли  Wink  ще пише
Цитирай

София

А-у, толкова ли време се чакало ред за детска кухня? Нямах представа... Ще се размърдам след празниците, да проверя около насл
Весели празници!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.