за миенето на зъбките

  • 482
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 374
да попитам миете ли зъбките на малкото детенце, ако да от каква възраст започнахте или по- скоро от колко поникнали зъба нататък започнахте?и само с пастата със силиконовия накрайник ли- ненедент мисля, че се казваше, може да има и други марки.

# 1
  • Мнения: 1 085
http://www.zabolekar.info/new_site/index.php?option=com_content& … =20&Itemid=34

Ето тук има много полезна информация.Предпочетох да дам линка защото инфото е много за копи и пейст! Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Да мием зъбки.Започнах да ги мия малко преди да направи 1 г.Тогава имаше 6 зъба, като първото зъбче излезе на 8 мес.Мия с паста на и четка на Чико.В началото започнах със силиконов накрайник, но го ползвах около месец.Пастата на Чико е за деца над 1 г. и може да се поглъща.Аз съм доволна  Peace

# 3
  • Мнения: 374
аха, значи и тази на Чико не е задължително да се плюе.а четката щом не е силиконова, значи трябва да е с някакъв много мек косъм  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 9 814
аха, значи и тази на Чико не е задължително да се плюе.а четката щом не е силиконова, значи трябва да е с някакъв много мек косъм  Rolling Eyes

Детските пасти за зъби са създадени така, че да няма нужда от изплакване.
Иначе започнах да мия зъбите на дъщеря си след като й поникнаха първите 4 зъба, беше на 9 м. и половина.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
аха, значи и тази на Чико не е задължително да се плюе.а четката щом не е силиконова, значи трябва да е с някакъв много мек косъм  Rolling Eyes

Детските пасти за зъби са създадени така, че да няма нужда от изплакване.
Иначе започнах да мия зъбите на дъщеря си след като й поникнаха първите 4 зъба, беше на 9 м. и половина.

Точно така, а четките наистина са с мек косъм, но ти препоръчвам да вземеш хубава четка, защото има такива детски четки че  Sick

# 6
  • Мнения: 5 393
Мия зъбките на Иво  от както станаха 2 на брой. Започнах с Ненедент за бебета и силиконовия накрайник.В момента е с детска четка и паста за зъби. Пастите ги сменям. Той вече плюе, така,че имам по-голям избор на пасти. Бебешката на Ненедент няма нужда от изплакване.

# 7
  • Мнения: 610
Мием зъбки от няколко месеца преди това не ми даваше въобще да и ги измия.Мием ги с ненадент и с четка на Аквафреш. Peace

# 8
  • Мнения: 8 999
С четка и паста започнах да мия зъбите на децата, когато са били на 1.5 - 2 г. Преди това просто ги почиствах с тензух, намотан на пръста ми.

# 9
  • Мнения: 2 908
Започнах от 1г и 1 месец да мия с Ненедент-Бейби с накрайника,тогава имаше 4 зъба.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Започнах когато излезе и четвъртото зъбче.

# 11
  • Мнения: 522
Започнах да му ги мия малко преди годинката с комплекта Ненедент.Има и други марки продукти за бебета,попитай в някоя аптека и ще ти предложат.

# 12
  • Мнения: 374
оо май отдавна ни е време- ве4е има 11 зъба  Embarassed
въпреки, че половината само леко се подават от венеца, но трябва защото ще се натрупа плака

# 13
  • София
  • Мнения: 10 233
Почвайте. То в началото трудно е да се каже точно миене, но детето свиква. Дъщеря ми в момента се опитва сама да си ги мие, т.е. да си извади сливиците... Confused

Общи условия

Активация на акаунт