Цена на push up сутиен

  • 17 224
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 444
извинявам се че пускам цяла тема за това но търсачката не намира нищо
искам да питам някой знае ли на каква цена са сутиените push up в магазина на  seven seconds във варна, четох в друга тема че там ги имало а сега не откривам темата?? или ако знаете къде другаде ги има кажете?

# 1
  • Мнения: 1 322
Извинявам се за невежеството, но какво е push up сутиен?

# 2
  • София
  • Мнения: 430
Нещо по-изкуствено и от силикона  hahaha

# 3
  • Мнения: 374
абе това е сутиен, който прави по- повдигнати гърдите и деколтето изглежда уж по- пълно, но аз от снимките не виждам някаква разлика от нормалните сутиени.който има ще каже има ли разлика и каква цена

# 4
  • Мнения: 2 954
Около 85 лв. В Мол-а до Хемус в София има доста магазини, които предлагат такива - и там цените са в такъв порядък

# 5
  • Мнения: 1 224
Аз съм си взимала от Севън Секъндс и беше към 100 лв  Peace

# 6
  • Мнения: 824
Извинявам се за невежеството, но какво е push up сутиен?

Ето,това е push-up сутиен:
Тези модели отдавна се предлагат във всички магазини за бельо.Цената започва от 35 нагоре,зависи от марката.
Използвам само такива,не се харесвам с други кройки.Тези са повдигащи и стоят невероятно.

# 7
  • Мнения: 2 954
Но са за малък бюст

# 8
  • Мнения: 824

Как реши,че са за малък бюст?Аз съм 92 и са ми адски удобни.

# 9
  • Мнения: 2 954
Аз съм 85С и с тях съм за някое друго място...

# 10
  • Мнения: 824
Аз съм 85С и с тях съм за някое друго място...

Да бе,не ми казвай,че си прекриваш красивия бюст.Особено,ако талията ти е малка.Знаеш ли кога ще почна да ги сплесквам под обикновени сутиени?

# 11
  • Мнения: 2 954
А пък ти знаеш ли какво е все там да гледат?

# 12
  • Мнения: 824
А пък ти знаеш ли какво е все там да гледат?

Знам,но не ми дреме изобщо.Затова си съобразявам деколтетата,не сутиените.

# 13
  • варна
  • Мнения: 564
А пък ти знаеш ли какво е все там да гледат?

Искам и в мойто деколте да гледат JoyАма съм 75 Б #2gunfire Joy

# 14
  • Мнения: 2 414
Къде мога да намеря такъв сутиен за около 40-50 лева? Praynig

# 15
  • Мнения: 2 954
Тогава купувай и се събличай на тъмно и на две ракии/за другарчето де/ - казвам го с чувство за хумор. Иначе са атрактивни и имитацията за голям бюст е точна. В тая връзка , то и ние не знаем какво има в панталоните /докато не видим де/

# 16
  • Мнения: 374
Извинявам се за невежеството, но какво е push up сутиен?

Ето,това е push-up сутиен:
Тези модели отдавна се предлагат във всички магазини за бельо.Цената започва от 35 нагоре,зависи от марката.
Използвам само такива,не се харесвам с други кройки.Тези са повдигащи и стоят невероятно.

абе май аз съм зле, ама не виждам разлика от "обикновените" сутиени....

# 17
# 18
  • Мнения: 824
абе май аз съм зле, ама не виждам разлика от "обикновените" сутиени....

Разликата е в кройката.В тези, между чашките няма разстояние.Това събира бюста и го повдига.И бриджитките са подобни,но не е трудно да се различат.

# 19
  • Мнения: 824
Къде мога да намеря такъв сутиен за около 40-50 лева? Praynig

http://fashion.market.dir.bg/scat.php?id=2860

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 19:38 от Esscape

# 20
  • Мнения: 374
да разбирам, значи разликата е в събраните чашки.а бриджитките винаги много съм ги харесвала, не знам защо още не съм си взимала

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Но вероятно няма да има чашка  85DD или 85F или нещо подобно.Иначе наистина е страхотен сутиен.

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 21:12 от анели

# 22
Момичета, чувствате ли се удобно с такива? Аз като се наведа и ми излизат извън сутиена, ако ме разбирате  Embarassed Може би нещо не съм уцелила номер или...

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Момичета, чувствате ли се удобно с такива? Аз като се наведа и ми излизат извън сутиена, ако ме разбирате  Embarassed Може би нещо не съм уцелила номер или...


да , и аз имам същия проблем.Но тези сутиени седят красиво

# 24
  • Мнения: 2 414
Мерси много   bouquet

# 25
  • Мнения: 757
бриджитката има същия ефект върху гърдите,който описвате,даже стои много по секси bombs

# 26
  • Мнения: 302
Аз много харесвам push-up сутиенитe на марката Lormar (доколкото съм попадала на каталози в нета). Много ми се иска да си взема тяхно бельо, но също така искам да го пробвам на място, за да видя как ми седи. За съжаление откривам само координати на електронни магазини. Моля, ако някой знае къде в София има модели на тази марка, да сподели  Praynig

# 27
  • на село
  • Мнения: 830
Аз много харесвам push-up сутиенитe на марката Lormar (доколкото съм попадала на каталози в нета). Много ми се иска да си взема тяхно бельо, но също така искам да го пробвам на място, за да видя как ми седи. За съжаление откривам само координати на електронни магазини. Моля, ако някой знае къде в София има модели на тази марка, да сподели  Praynig
Аз от години ползвам тази марка и съм много доволна.За съжаление, мога да дам координати единствено в Бургас.

# 28
  • Мнения: 2 388
Извинявайте за глупавия въпрос, но аз нещо не мога да разбера. newsm78 С какво са по-различни тези сутиени, имат нещо вградено в чашките или...
От години нося такъв модел, като кройка и материя ( имам предвид показания в един от постовете), никога не са ми ги продавали за някакви по - специални.

# 29
  • Мнения: 196
и аз това се чудя

# 30
  • Мнения: 824
 

Ето разликата в моделите.

# 31
  • Мнения: 1 505
Аз преди малко си взех такъв сутиен,за пръв път си купувам подобен.Е няма просто втори като него,няма с какво да го сравня просто,гърдите ми се родиха направо в него.Най-невероятния от всички,които сам имала до сега,за нищо на света не го заменям вече.Само такива модели ще си купувам от сега нататък.Взех го за 30 евро.

# 32
  • Мнения: 372
Ами то тогава всеки сутиен с твърди чашки май би следвало да има такъв ефект...
Все пак, според мен специални push-up сутиени са например тези на Reflections - защото освен,че са с твърди чашки (по-твърди от обикновените), са и доста подплатени в основата на чашките, като увеличават бюста с поне един номер и го събират и повдигат към деколтето... На мен лично ни ми харесва чак такъв ефект за ежедневието и просто не бих могла по цял ден да съм пристегната с нещо такова! То нали затова коравите корсети от средновековието бяха революционно заменени от доста по-удобните и здравословни (!) меки сутиени  Wink
Ако сутиенът е с добра кройка, от подходяща дантела, с банел и особено ако е модел "бриджитка" - хем повдига и добре оформя гърдите, хем не стяга излишно, хем не ти е топло през лятото  Hug

# 33
  • Мнения: 1 505
Незнам дали някой е споменал дали са с твърди чашки,но моя определено е толкова мек,че все едно гърдите ми са в облак,не го усещам на себе си,не ме стяга.Не може да се опише просто,докато не си го купиш и не го пробваш.

# 34
# 35
  • Мнения: 824
Ами то тогава всеки сутиен с твърди чашки май би следвало да има такъв ефект...
Все пак, според мен специални push-up сутиени са например тези на Reflections - защото освен,че са с твърди чашки (по-твърди от обикновените), са и доста подплатени в основата на чашките, като увеличават бюста с поне един номер и го събират и повдигат към деколтето... На мен лично ни ми харесва чак такъв ефект за ежедневието и просто не бих могла по цял ден да съм пристегната с нещо такова! То нали затова коравите корсети от средновековието бяха революционно заменени от доста по-удобните и здравословни (!) меки сутиени  Wink
Ако сутиенът е с добра кройка, от подходяща дантела, с банел и особено ако е модел "бриджитка" - хем повдига и добре оформя гърдите, хем не стяга излишно, хем не ти е топло през лятото  Hug

Push up не е задължително с твърда чашка и "подплатен"в основата и не пристяга.Много е комфортен за носене.За предпочитане е пред бриджитките,защото именно те не са ежедневна употреба,особено при по-пищен бюст.

# 36
  • Мнения: 2 388
Escape виждам, че си запозната. Ако може бих искала да ти задам още един въпрос.
Като вляза в магазин за бельо трябва да попитам специално за такъв сутиен ли? Защото аз нещо пак не мога да разбера.
Винаги съм имала сутиени, които са от типа на розовия, който беше показала или като черния от вторите ти снимки. Никога не съм ги купувала, като тип push up.
Благодаря предварително.  bouquet

# 37
  • Мнения: 2 229
И аз мислех, че пуш-ъп са тези които нямат разстояние между чашките и имат жградена подплънка в основата. newsm78


На тази лицето толкова й е изгладено с фотошопа, че чак не й се различава носът. Joy Но черният сутиен не е лош.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 825
На тази лицето толкова й е изгладено с фотошопа, че чак не й се различава носът. Joy Но черният сутиен не е лош.

 Joy

# 39
  • Мнения: 1 645
И аз мислех, че пуш-ъп са тези които нямат разстояние между чашките и имат жградена подплънка в основата. newsm78


На тази лицето толкова й е изгладено с фотошопа, че чак не й се различава носът. Joy Но черният сутиен не е лош.

 Crazy Crazy Crazy

Дори не съм обърнала внимание,ставаше въпрос за сутиена Laughing
Те и двата са еднакви като модел,само дето единия е черен с цикламено а другия чисто бял.Много са удобни и двата и ги препоръчвам на всички на които им "изкачат".Тук е по трудно заради двете ленти които минават отгоре Wink
С дълбоко деколте лентите даже се подават и е много секси и интересно Peace

# 40
  • Мнения: 147
Сутиени на Лормар има на Пиротска в един магазин за бельо посока Женския пазар от дясно, магазина се намира точно преди да се завие към Женския пазар. Има много яки модели там и доколкото знам те са  вносителите. Има и в Метро, но разнообразието им е оскъдно.

# 41
  • Мнения: 824
Escape виждам, че си запозната. Ако може бих искала да ти задам още един въпрос.
Като вляза в магазин за бельо трябва да попитам специално за такъв сутиен ли? Защото аз нещо пак не мога да разбера.
Винаги съм имала сутиени, които са от типа на розовия, който беше показала или като черния от вторите ти снимки. Никога не съм ги купувала, като тип push up.
Благодаря предварително.  bouquet

Аз от форума разбрах,че това им е наименованието.Как ги открих за себе си?
Като пробвам даден модел задължително слагам и блуза,за да видя в завършен вид как стои.Бюстът ми е много добре оформен и с изненада установих,че има модели,които стоят ужасно.Но това се забелязва само като си сложа блуза.Така разбрах коя е подходящата за мен кройка и си купувам само такива.Никога не ги търся като push up.Така,че като питаш консултантите се надявам да те насочат,ако не-пробвай задължително с блузка.Ако си доволна от резултата-няма значение дали е push up или не. Wink



ПП:Виждам,че и ти имаш страхотен бюст,така,че бързо ще разбереш кое е за теб и кое не.

# 42
  • Мнения: 2 388
[Аз от форума разбрах,че това им е наименованието.Как ги открих за себе си?
Като пробвам даден модел задължително слагам и блуза,за да видя в завършен вид как стои.Бюстът ми е много добре оформен и с изненада установих,че има модели,които стоят ужасно.Но това се забелязва само като си сложа блуза.Така разбрах коя е подходящата за мен кройка и си купувам само такива.Никога не ги търся като push up.Така,че като питаш консултантите се надявам да те насочат,ако не-пробвай задължително с блузка.Ако си доволна от резултата-няма значение дали е push up или не. Wink



ПП:Виждам,че и ти имаш страхотен бюст,така,че бързо ще разбереш кое е за теб и кое не.
Благодаря ти.  bouquet И за мен този модел са най-добрите. Просто се чудех дали тези не са нещо по-различно. Никога не бих отказала модел, който оптически още ще ми ги увеличи, поне докато не дойде момента да си сложа силикон. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 5 622
Не знам дали някой не е казал в темата, но за мен най-хубавите сутиени от този вид са на Викториа сикрет. Цените им са в порядъка 45-49$(зависи и от размера), като ако имат някакви екстри по себе си, цената може да се вдигне, като например от камъни Сваровски по сутиена (мисля, че 88$ беше цената на такъв, аз също си го купих, не мога да отрека, че е страхотен  Flutter )

# 44
  • Мнения: 2 954
На самата чашка отвъне е залепен нещо като самозалепващ се етикет и пише push- up - поне аз такива видях

# 45
ООО имам такъв, два пъти го сложих и не мисля да потретя... Всичко излиза като се наведа и постоянно се оправям, което е много неприятно. И не ми е приятно да ме зяпат постоянно, на 80 C, сутиена ми е 85 D и едвам го намерих. Всъщност исках нещо не толкова подплатено, а просто да не ми се виждат зърната..... Еми продължавам да си търся, дано намеря , че лятото наближава и тогава ми трябва .

# 46
  • Мнения: 2 954
В момента има намаление в Сити център до х-л Хемус 30 лв. Имах желание да си взема, но  банелите много ми се впиваха и ме убиваше.

# 47
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
В момента има намаление в Сити център до х-л Хемус 30 лв. Имах желание да си взема, но  банелите много ми се впиваха и ме убиваше.

А аз не разбрах този тип сутиени стават ли за малък бюст,защото останах с впечатление,че дамите които имат такива сутиени имат голям бюст?

# 48
  • Мнения: 2 388

А аз не разбрах този тип сутиени стават ли за малък бюст,защото останах с впечатление,че дамите които имат такива сутиени имат голям бюст?
Целта му е оптически да го увеличи. Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 954
Точно за малък бюст са - въпроса е дали е толкова удобен с телове и мнооого дунапрен - на мен не ми беше, а пък лятото сигурно е голяма жега с него

# 50
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
сиси,в кой по точно магазин на ССЦ си гледала въпросните сутиени?

# 51
  • Мнения: 1 505
Не всички модели са с телове и дунапрен- моя примерно,които не е с такива неща,и както писах на предната страница е невероятно удобен,не стиска и сам адски доволна от това,че го открих,и все още се питам къде сам зяпала до сега,че не съм си купувала такива модели.
Надявам се всички от вас,които все още се съмняват в тези сутиени да открият подходящия за себе си и да се уверят,че е най-доброто.И аз съм с малък бюст и не ми се виждат зърната и не ми изкачат като се навеждам,абе просто е неповторим.
[/color][/color][/color]

# 52
  • Мнения: 2 954
На втория етаж мисля че беше - веригата Спенсър /дамско и мъжко облекло - голям магазин/ - бельото се пада навътре

# 53
  • На небето
  • Мнения: 5 530
А, някой знае ли къде във Варна могат да се намрят сутиени push up, но които да са над 36/80 Абе изобщо къде мога да намеря сутиени които визуално да увеличават бюста. За сега намерих един и то случайно, за нещастие в магазина нямаха пробна и го взех ей така наслуки.

# 54
  • Мнения: 3 050
Виж в Триумф  Peace

# 55
  • Мнения: 2 229
Мога ли да попитам в тази тема, кои магазини на Триумф в София, са най-добре заредени? newsm78

# 56
eh i az iskam hubav sutien ot koito da ne mi izka4at gurdite dosta e ne priqtno  Embarassed ne moga da hodq ne moga da se naveda te postoqnno za na vun Simple Smile az sum 75 E .........i neznam ot kude da si namerq sutien na koito prezramkite da ne se raztqgat i dane stavat kato vujeta sld 1 sedmica i da ne mi izka4at......hodih v kleopatra i tam.............sutienite sa pod vsqkakva kritikaaaa te ne sa za jeni s golqm bust....ta tursq sutien tip bridjitka na dostumni ceni da ne  e nad 50 lv.....Simple Smile ujas molq vi pomognete mi.... Cry

# 57
# 58
  • Мнения: 32
Малко късно се включвам в темата, но се надявам все още да има някой, който да ми обърне внимание Simple Smile Въпросът ми е следния- добре след като работата му на този сутиен е да повдигне гърдите и оптически да ги направи по големи, следователно е много подплътен и със доста здрави банели, от там следва въпроса не ви ли сплесква и пристяга страшно много  newsm78 А също така и да доуточня...казвате, че бил много подходящ и за малки гърди...не съм пробвала такъв, но не съм много съгласна...е разбира се зависи колко малки имате в предвид, защото в крайна сметка, ако няма материал, колкото и повдигащ да е- файда ! Но при мен лично сутиените тип бриджитка стоят просто ужасно- сплескват още повече иначе малкия ми бюст и той се загубва, вместо да изкача  #Cussing out преполагам и с този ще е така  Cry

# 59
  • Мнения: 0
Малко късно се включвам в темата, но се надявам все още да има някой, който да ми обърне внимание Simple Smile Въпросът ми е следния- добре след като работата му на този сутиен е да повдигне гърдите и оптически да ги направи по големи, следователно е много подплътен и със доста здрави банели, от там следва въпроса не ви ли сплесква и пристяга страшно много  newsm78 А също така и да доуточня...казвате, че бил много подходящ и за малки гърди...не съм пробвала такъв, но не съм много съгласна...е разбира се зависи колко малки имате в предвид, защото в крайна сметка, ако няма материал, колкото и повдигащ да е- файда ! Но при мен лично сутиените тип бриджитка стоят просто ужасно- сплескват още повече иначе малкия ми бюст и той се загубва, вместо да изкача  #Cussing out преполагам и с този ще е така  Cry

Аз си нося такива сутиени от край време и си ми удобно нито ми стяга нито ми спласква . Малко тъп въпрос но на какъв сутиен се вика бриджитка? На тези с равните чашки ли?

# 60
  • Мнения: 157
Малко късно се включвам в темата, но се надявам все още да има някой, който да ми обърне внимание Simple Smile Въпросът ми е следния- добре след като работата му на този сутиен е да повдигне гърдите и оптически да ги направи по големи, следователно е много подплътен и със доста здрави банели, от там следва въпроса не ви ли сплесква и пристяга страшно много  newsm78 А също така и да доуточня...казвате, че бил много подходящ и за малки гърди...не съм пробвала такъв, но не съм много съгласна...е разбира се зависи колко малки имате в предвид, защото в крайна сметка, ако няма материал, колкото и повдигащ да е- файда ! Но при мен лично сутиените тип бриджитка стоят просто ужасно- сплескват още повече иначе малкия ми бюст и той се загубва, вместо да изкача  #Cussing out преполагам и с този ще е така  Cry
Не е задължително да е със здрави банели.Гръдната обиколка е съобразена с размера и не бива да те стяга ако си избереш подходящия номер.Единствената разлика е в кройката и повечето дунапрен в долната част на чашката. Тези които си купувам аз имат уголемяващ и повдигащ ефект, но са на по приемлива цена.

# 61
  • Мнения: 32
1во се извинявам за спама, но не знам как точно да сложа само снимките.  kalin4eto_92 ето няколко сутиена тип бриджитка:
http://www.get.bg/catalog/product_info.php?products_id=36883
http://www.trea.bg/showroom/index.php?main_page=product_info&products_id=126
http://www.aukro.bg/item732135726-sutien-tip-bridzhitka.html#gallery

# 62
  • Мнения: 0
1во се извинявам за спама, но не знам как точно да сложа само снимките.  kalin4eto_92 ето няколко сутиена тип бриджитка:
http://www.get.bg/catalog/product_info.php?products_id=36883
http://www.trea.bg/showroom/index.php?main_page=product_info&products_id=126
http://www.aukro.bg/item732135726-sutien-tip-bridzhitka.html#gallery



Мерси fluffy точно за тези си мислени преди носех такива, но откакто открих пуш-ър .... всичко се промени  Laughing Grinning

Общи условия

Активация на акаунт