Най-абсурдните играчки на децата ви

  • 3 166
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 452
Всичко свързано с вода.Внука най-много обича да е на някоя мивка и да мие чинии, зъби, ръце или да мие пода с бърсалката, да маже прозорците.Да си къпе плюшените мечета и количките. Най- любимите играчки са му няколко плюшени мечета и една пластмасова акула.И като му рисувам все иска коли и акули да му рисувам, особено акули до безкрайност.

# 16
  • Мнения: 1 674
дистанционното на телевизора-даже си излизаме с него/така вече 1 месец/

# 17
  • Мнения: 742
Аз явно придизвиках съдбата...та вчера цял ден сме се разхождали като на манифестация... с балон в ръка...така и не успях да й го прибера - всички ни познават в района и всеки ни се радва - а ние какво да правим-разхождаме си балона Joy

# 18
  • София, център
  • Мнения: 3 455
По едно време дъщеря ми почти си преживяваше дните в един кашон от аспиратор. Канеше си гости вътре, готвеше, беше си натъпкала и играчките, та почти нямаше място за нея, самата.

# 19
  • Мнения: 14 654
Всякакви въженца, колани, връвчици са незаменими играчки за сина ми. По някое време връвта се е превърнала в 5 кораба или в самолет. След връвчиците идват наред пръчките, после сапуните и камъните.

# 20
  • Мнения: 2 035
Домашните ми чехли  #Crazy

Един ден чак плака милата, защото не и разреших да вземе една с нас на разходка  Joy

# 21
  • Мнения: 425
Моят племенник като беше малък много обичаше да си играе с лъжички за кафе. Като ходехме с майка му по кафетата само му давахме лъжичката да си играе и нямаше по кротко дете от него. И после си я взимаше за вкъщи Mr. Green

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Мишката на компютъра. Наложи се да я сменим с друга за да можем да излизаме на вън с нея. Освен това е задължително когато някой от нас седне пред РС-то и тя да е наредена до нас с нейната си мишка и да щрака ли щрака. И други приложения има обаче- разхожда се в количката за кукли, гушка се, целува се, дава и се биба, вода, храни се с лъжичка..... Crazy

# 23
  • Мнения: 858
как ме разсмяхте  Grinning И моят син харесва всякакви неща които не са играчки - клавиатурки,мишки,кабелчета,капачки,шишета.Но от няколко дни си е скъсал от една книжка главата на едното от трите прасенца и тази безценност си я носи навсякъде и най-прилежно си я слага в джобчето ако трябва да си ползва двете ръце за нещо.
Аз мисля,че няма нищо странно или срамно в това което се харесва на децата и е "необичайно"според възрастните.Само се чудя кой измисля детските играчки след като в голям процент те не вълнуват тези за които са предназначени.

# 24
  • Мнения: 337
Моята племенница цял ден влачи един барабан и не дава да и вземеш дори за секунда палките. Така е от Коледа насам, това и е подаръка от дядо Коледа, а тя удря ли, удря. Вече е побъркала всички, но може да е музикално детето, никой незнае. Joy

# 25
  • Мнения: 1 479
Всичко друго,но не и играчки за деца!На баща ми инвентара:бормашини,флексове,хилти,отверки....Всичко що е техника и има копчета!И какво толкова намират и в пералнята ooooh!Вече сме минус 2 броя ДВД-та. Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 830
Боксова круша, завързана с колана от халата му за баня. На другия край се привързват, както следва: клетка за пирати от пиратски комплект, катапулт, френски ключ.
ПП Боян е на 6 години  Crazy
ПП2 Никога не ми е минавало през ума да го спирам или разубеждавам.

# 27
  • Мнения: 413
Не се бях смяла скоро така! Grinning

Вики се заиграва с фибички, капачки, шишета...
Но имаше един период излизахме навън с четката й за зъби.Все още не вървеше, возеше се гордо в количката и... си "миеше" зъбите. Crazy

# 28
  • Мнения: 51
Палатка.

Баща му си нямаше друга работа и я опъна един ден и сега живее там /добре, че не може да я взимаме с нас навън/. Занеси си всичко - играчки, завивка, възглавница и мече за сън и ходи да си ляга там. Както се шегуваме изнесе се вече от къщи нашия син и си намери собствено жилище /де да можеше и памперсите сам да си сменя, ама нейсе/.

# 29
  • Мнения: 1 768
Със слиповете на баща си. #CrazyКато се накичи с тях,все едно са гердани и гордо,гордо zапристъпа. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт