Мрънкате ли???

  • 6 347
  • 154
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 680
Ами то за това, мъжът бил Човек, а жената си е Жена.  Thinking Както казваше един мой професор-Жените са или болни, или недоволни... Joy

Избирайте:Хора, или просто Жени!  bouquet

# 76
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
Мрънкам и още как, но да има кой да ме чуе ще е добре

# 77
  • Мнения: 375
 Ако ми даваше моичкият дори по една стотинка на всяко мрънкане, вече да съм забогатяла newsm47
 Пък и то работата на жената е да мрънка и да не е доволна - то иначе ще им е скучно на мъжлетата newsm08

# 78
  • Мнения: 474
Оооооооооооооох има моменти когато не спирам...... и ми е е дно такова хубавоооо  Laughing /добре че мъжо тъпри Mr. Green Mr. Green ooooh! Whistling/

# 79
  • Мнения: 474
Не мрънкам. Не виждам смисъл.
Аааааааааааа има, има.....  Joy Joy Joy

# 80
  • Мнения: 418
Мрънкам постоянно...все намирам за какво... Laughing

# 81
  • Мнения: 2 211
Мрънкам я. Полезно е, иначе милото ще загуби форма.

# 82
  • Мнения: 4 465
Ми мрънкам. Даже току що ми направиха забележка в друга тема, че мрънкам.
Иначе и мъжа мрънка и дъщерите също. Обикновено не се слушаме един друг така че се търпим горе долу.

# 83
  • София
  • Мнения: 3 789
Май не спирам да мрънкам Sick

# 84
  • София
  • Мнения: 71
Не, и много мразя някой да мрънка! Аз казвам. Кратко и ясно. Ако няма ефект - казвам още веднъж. Най-много да потретя, но това се случва извънредно рядко, не ми се налага просто.

Гризанке, че това си е дефиниция за мрънкане  Laughing
Ааааа, не съм съгласна, моля, моля!!! Laughing Мрънкането е нещо продължително, напоително, досадно и изискващо голямо постоянство! А да кажеш нещо е еднократен акт, който, евентуално може да бъде повторен. Но не е като да се пили едно и също като развалена грамофон. Нито имам търпение, нито желание да пиля. Важното е, че няма и нужда.  bouquet

# 85
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
 Мрънкам за всяко нещо в къщи. Ама само децата ме слушат. Като ми омръзне, излизам с малката щерка на разходка в квартала. Simple Smile

# 86
  • Мнения: 1 477
За първи път чувам, че има хора ,които не мрънкат(и малкото се брои  Wink).Аз също винаги си намирам за какво да мрънкам.

# 87
  • Мнения: 173
Мрънкам и то много!Чак понякога сама не се понасям Sick

# 88
  • Мнения: 3 611
...щото мъжо каза, че по-голямо мрънкало от мен не бил виждал!! newsm03


Щото не е виждал мене, затова Naughty

# 89
  • Мнения: 4 187
Да, мрънкам, само и единствено на мъжа си. Обикновено, най - често, той е обект на моето недоволство , но дори и да не е,  той го отнася.

Общи условия

Активация на акаунт