Торта-кола за детски Р.Д.-Варна

  • 10 869
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Майчета ,не съм предполагала ,че ще ми бъде толкова трудно да поръчам торта с форма на кола за рождения ден на сина ми.Уж Варна е голям град,а сладкарските цехове които предлагат тази услуга са малко newsm78 или аз не търся където трябва?!?
Дайте ми малко информация!
Открих на 2 места ,но едната торта с много голямо въображение можеш разбереш ,че е кола ,а в ГЕС вътрешността не става за ядене(самите момичета в слафкарницата ми казаха ,че не е вкусна).
Благодаря ви предварително!  bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 676
В каталога на сладкарница Неделя съм виждала торти с форма на кола.

# 2
  • Мнения: 4 564
колите са голяма страст на мартин още от малък и на мен  ми беше трудно да намеря торта кола
така че за 1 рожден ден на 2 етаж на тортата сложиха голяма кола която беше много вкусна  , а аз наредих на 1 етаж покрая за всяко дете по една мини пласмасова
а на 2 рожден ден беше едноетажна  с  писта с вкусни  колички средна големина

# 3
  • Мнения: 524
Ето ти сайта на сладкарници "Неделя", можеш да разгледаш тортите и да видиш къде се  намира във Варна.  http://www.nedelya.com/   

# 4
  • Мнения: 1 243
Благодаря ви за отговорите!  bouquet
Yasmina колата ,която си сложила върху тортата ти ли я приготви или продават такива сладки фигури!

# 5
  • Мнения: 40
az moga da ti napravia no triabva da po4aka6, moga da se opitam i da ti obiasnia kak no 6te stane mnogo vzrivoopasno,taka 4e po - dobre po4akai newsm51

# 6
  • Мнения: 1 243
хей Zmen4o-Денчо :naughty Mr. GreenЧакам си тортата Peace

# 7
  • Варна
  • Мнения: 5 497
На Дилайт в каталога съм виждала торта кола. Според мен си приличаше на кола, а тортите им са добри на вкус.

# 8
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
В сладкарница "Никол" имат кола,но нямаха снимка . Ще ти я покажа как изглежда ,ако искаш, аз съм я поръчвала.  Сещам се, че в каталога на Юлинел имат тир, ако представлява интерес.
А провери ли в Крамер,Амбелино,Краси Бекярова....

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Аз съм виждала в каталога на "Вики" кола, но не зная координати на фирмата за съжаление (мисля, че цеха им е около Кауфланд)

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Онзи ден бяхме на РД с торта - МакКуйн Светкавицата. Поръчали са я от Краев Ескпрес - ул. Бенковски 82 - високите блокове, под пазара.

# 11
  • Мнения: 4 564
Благодаря ви за отговорите!  bouquet
Yasmina колата ,която си сложила върху тортата ти ли я приготви или продават такива сладки фигури!

така я поръчах ,харесах си я на картинка и ми я сложиха върху тортата заемаше почти целия горен блат - тя също се яде

# 12
  • Мнения: 29
Пробвай тук:

"Захарен шоп арт - Краси Бекярова" - www.sugarshop.borsabg.com

    Богат асортимент от торти: сватбени, детски, фирмени и др.
    ул. "Пейо Яворов" 11,
    тел: 052/ 609 731

Тортите и са страшно вкусни. Ние сме вземали торта с формата на влак, може да има има и такава с формата на кола. На мястото на комина сложихме свещ-фойерверк и децата пищяха от радост. Весело празнуване! newsm59 newsm59 newsm59

# 13
  • Мнения: 1 243
Много ви благодаря за помощта   bouquet
Следобед ще сляза до Краев експрес-маккуин светкавицата е хит в момента при нас JoyСамо тов аповтаря малчо!
Още веднъж ви благодаря!

# 14
  • Мнения: 469
Днес бяхме на рожден ден и тортата беше маккуин светкавицата от Краев експрес.Много красива и вкусна ако искаш по-късно мога да кача и снимки.Попитах майката за цената-35лв.

Общи условия

Активация на акаунт