Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 март 2008, 21:28 ч.

Tantum rose

• 1 186
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
Видях, че някои от вас са ползвали този препарат. Предварително се извинявам за тъпия въпрос, но си попилях някъде брошурката. Бихте ли ми казали каква е препоръчителната концентрация за вагинални промивки? При някой да са се появявали странични ефекти като парене, дори болка? И какво се случва, ако се направи промивка с по-концентриран разтвор?

# 1
  • в града на атомното слънце :)
Ползвала съм ги преди години и гинекологът ми беше казал по 1/2 пакетче сутрин и вечер. Не съм имала проблеми или някакви странични ефекти.

# 2
И аз съм ползвала прахчето преди много време, но за промивка-изчистване след менстуация.Доколкото си спомням, едно пакетче се разтваряше в половин литър вода или съдържанието на самата..."круша". Simple Smile

# 3
На мен ми бяха казали 1-2 пъти седмично.

# 4
И аз съм ползвала прахчето преди много време, но за промивка-изчистване след менстуация.Доколкото си спомням, едно пакетче се разтваряше в половин литър вода или съдържанието на самата..."круша". Simple Smile
И аз така два дена след края на менструацията.

# 5
Не се притеснявай, на мен ми се беше случило същото, така ме щипеше, ама аз инат продължавам и си мисля, че е нормално.  ooooh!Когато питах друг гинеколог, а не този дето ми го беше изписал, каза ми веднага да го спра. Започнах да си варя смрадлика от аптеката и се почувствах супер. Така, че най-добре зарежи тези неща, щом не ти понасят. Има някаква химия вътре, нали се пени като веро за миене. Sick

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт