Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 151 отговора
Някой да се е сблъсквал с тоя проблем какъв е резултата  ooooh!
Цитирай

София

Не ми се е случвало. И с 2те брем. в ДКЦто ходя при гинеколог. Малко е старичък за мен и никога не са ме връхлитали чувства. Сега ходя при още две (жени). В тях пък е невъзможно да се влюбя Smile
Цитирай

Не,не ми се е случвало.сигурно не съм попаднала на подходящия Laughing
Цитирай

Варна

Тази темичка май не е много за тук  newsm78 Освен ако влюбването ти не е направо болестно Wink Шегувам се, да не се обидиш   bouquet
Посещавала съм досега двама гинеколози-мъже. И двамата си бяха ок, но такова нещо дори и не ми е минавало през ума   Crazy
Цитирай

София

на мен не ми се  е случвало, защото ходя пре жена-гинеколог, но познавам две жени, които се омъжиха за гинеколозите си и живеят щастливо
Цитирай

На мен не ми се е случвало,но на моя гинеколог му се случи Laughing,да се влюби във своя пациентка и сега са женени,имат си две дечица,той е на 60г,а тя на 25г. До колкото знам са много щастливи!Да са живи и здрави и още дълго да се обичат и разбират.
Цитирай

София

Слава Богу, не ми се е случвало. Но аз гинеколози и изобщо лекари не харесвам - много суетни и комплексирани мъже, затова едва ли и ще ми се случи някога  Laughing

Сещам се как наскоро една фризьорка, гордо се пъчеше, че се е оженила за гинеколог от известна АГ болница. Направо ми дожаля за момичето, защото много пъти съм чувала, че еди си коя е хлътнала по въпросният доктор. Ще има да и създават неприятности разни влюбени пациентки... Ама като си го е избрала, ще си носи кръста.
« Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 10:30 от tety »
Цитирай

Ми не.Аз ходя само при една единствена гинеколожка.От мъже ме е срам  Blush
Цитирай

Не!!! Naughty
Опазил ме Бог!
Цитирай

На верандата, под ореха

Shocked
Цитирай

София

Не,не ми се е случвало.
Посещавам един и същи гинеколог вече четвърта година и дори не съм се замисляла. Преди това пак при мъж бях,но даже и през ум не ми е минавало.
Цитирай

София

Ихаааааа, е това е казус. Не мога да си го представя честно казано. Я кажи какво е чувството?
Цитирай

в грешна паралелна реалност

Blush като студентка за малко да хлътна по едно докторче, ама младичък, ама красив като картинка, внимателен, възпитан, мил.... добре че се осъзнах на време  Mr. Green
Цитирай

София

Very Happy Посещавала съм приятно изглеждаш. Веднъж.
Влюбена не съм, щото съм загубена да ходя /по принцип/ при жена.
Цитирай

Заради леката му ръка ли да се влюбя?
Че той и ортопедът ми има лека ръка...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 151 отговора