Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора
здравейте Smile знам че е глупаво дори да си го мисля , но имам нужда от мнение , както се казва:"  не питай  старило , а патило " . аз сам на 26 години , от 8 месеца сам на противозачатъчни , всичко беше супер досега , този месец 10 дена преди да ми дойде , се получи кафеникаво течение , което се увеличи , и премина в кървене , по малко от при цикъл , а и вече е 6 дена , болят ме яйчниците и кръста  всеки ден , а дори и при цикъл  това не трае по-дълго от 1-2 дена . не си спомням да сам пропуснала хапче  , но сега всички все това  ме питат и почвам да се съмнявам  #Crazy ами ако съм ..?!
« Последна редакция: сб, 22 мар 2008, 02:11 от geila »
Цитирай

София

Мнения: 363
може и стрес да е, знам ли  newsm78
намери начин да идеш на лекар. едва ли си сама там! човекът, с когото си - мъж, гадже, приятел и т.н, не може да не знае английскистискам палци и всичко да е ок! Peace
Цитирай

при децата

Мнения: 3 405
На въпросите ти може само лекар да отговори след като те прегледа.
Дано намериш начин да отидеш на преглед  Peace
Цитирай

Добрич

Мнения: 3 228
На първо място ти препоръчвам да спреш веднага противозачатъчните хапчета. Това е трябвало да направиш веднага щом си прокървила по време на приема им.
Ако искаш и тест за бременност си направи, макар че се съмнявам да си бременна.
И разбира се, на лекар!
Цитирай

Пловдив

Мнения: 1 031
Така както го описваш не ми звучи като да си бременна.
Трябва да намериш начин да отидеш на лекар.
Цитирай

София

Мнения: 133
Получава се кървене от неподходящи противозачатъчни  Sad
Трябва да си допиеш остатъка от опаковката и да отидеш на лекар за определяне на нови противозачатъчни - тези не са за теб! Всеки човек си има напълно индивидуални хормонални нива, а този препарат разбърква твойте...  Sad
Цитирай

Бургас

Мнения: 877
Отиди на лекар,все ще има някой около теб който говори по добре езика.
Цитирай

Пловдив

Мнения: 2 386
На въпросите ти може само лекар да отговори след като те прегледа.
Дано намериш начин да отидеш на преглед  Peace
Peace
Цитирай

София

Мнения: 9 918
мисля,че е стрес,но все пак само мисля
Цитирай

гр.София

Мнения: 1 767
Моят отговор няма да замени мнението на лекар,който трябва да намериш по някакъв начин.Искам само за твое успокоение да ти кажа,че смяната на климат оказва огромно влияние.На мен ми се е случвало,понеже два пъти годишно сменям климата-от планински,минавам на морски.Второ стресът също има огромно влияние.И не се притеснявай от езика,в цял свят езика на жестовете и мимиката всички го разбират,особено в спешни случаи.Успех ти желая!
Цитирай

София

Мнения: 1 727
Наистина консултация с лекар е наложителна!
Цитирай

Варна

Мнения: 1 817
На въпросите ти може само лекар да отговори след като те прегледа.
Дано намериш начин да отидеш на преглед  Peace

 Peace
Цитирай
 blagodarq za wa[ite saweti , dnes se zapisah za pregled , nadqwam se da e stres ili smqna na klimata  Rolling Eyes , no nqmam obqsnenie za6to wseo[te me bolqt qi~nicite i kravote~enieto ( ili podranimilq mi cikal) ne spira  Thinking
Цитирай

под голямата лоза

Мнения: 7 727
....и понеже вложих доста усилия да си преведа темата,
чуствам се длъжна да отговоря -
според мен нито си бременна, нито е от стреса.
Проблема е в противозачатъчните, които
явно не ти понасят. Проблема ти е хормонален.
Задължително се обърни към лекар
и се моли да е по- компетентен от този,
който ти е изписал противозачатъчните...
А лекар ли ти ги е изписал изобщо?
Цитирай

Оileán na leipreachán

Мнения: 6 273
На първо място ти препоръчвам да спреш веднага противозачатъчните хапчета. Това е трябвало да направиш веднага щом си прокървила по време на приема им.
И аз така мисля . Според мен не си бременна  Naughty. Най-вероятно е от хапчетата .  Tired
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора