ЮЛСКИ БЕБОЧЕТА '08 (тема 30)

  • 12 334
  • 302
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 098
Дуци, прочетох за преживяванията които сте имали, и продължавам да се потрисам от отношението на лекарите.
Но когато става въпрос и за някой който си излива злобата върху дете и ми причернява пред очите.
Ако можеш да направиш нещо по въпроса, направи го. Малко са родителите които не ги е страх, както Тити вече е писала.
Ако повечето си мълчат за жалост няма да има последици за тези които заслужават. В крайна сметка си МАЙКА и се бориш за
детето си, а и за всички останали.

Данибон, и твойта никак не е лесно. Но се пази много, моля те.

Аз вчера ходих при Марков, и определено много се смях. Малката девойка като се заинати, и не ще да се показва.
Добре че успя да и види органите, че почна да ми става притеснено вече. о едно време почна да се крие и с двете ръце.
В момента качвам клипче на девойката, но не мислете че и там си е показала кой знае колко.
Относно потенето, и при мен е много засилено. Забелязала съм че се потя и между краката и като сме в заведение и трябва
да си ходим почвам да се срамувам като си мисля че всички го забелязват това нещо. Постоянно ми е топло, и в повечето случаи се
придвижвам с колата по потник.
Астарта, задължително напиши как е минал прегледа , че има да те мисля и теб сега.  Hug

# 46
  • Мнения: 2 323
Офф, Дуци, аз не съм много сигурна за утре, че ми излезе много работа в офиса. Хайде ще се чуем ако искаш да потвърдя  Wink

# 47
  • Мнения: 12
Пухчо, съжалявам много за случилото се  Hug Hug Hug Сега трябва да бъдеш много силна и ти желая скоро пак да си в отчетни. Наистина много съжалявам ...................
Дуци, и твоята история направо ме потресе и искренно се надявам тези персони да са на изчезване и да не се натъкваме на такива като тях. Подай оплакване, аз сигурно така щях да направя
Мариета_78, честит рожден ден   bouquet Бъди здрава и много щастлива, защото те чака нещо прекрасно това лято
Иначе ви видях снимките на хубавите коремчета и всички изглеждате повече от чудесно и се чудя къде са всички тия килца, които казвате, че сте качили  newsm78

# 48
  • София
  • Мнения: 371
Пухчо мила  Hug, много съжалявам ...., бъди силна ,въпреки че е трудно .
СЛед лошото ще последва хубажо, сигурна съм и скоро ще си отново в отчетни

Честито на Рожденничката  bouquet

# 49
  • Варна
  • Мнения: 441
Забравих да кажа, че сте много хубави и имате много сладки коремчета.
Шмилянка, с близнаци си по- слабичка от мен  Embarassed.
Ако си изровя фотото ще Ви покажа за какъв размер става въпрос при мен  #Crazy.
Данибон, къде ти е снимката?
Душика, много ми харесва комплектчето. Цена? Нарочно ли купувате неутрални цветове или просто Ви харесват? Аз почнах син комплект, е с тази детска в розово мъжа ми само мърмори  Joy. А пък тази нощ сънувах, че си правя розов слинг  Shocked.
Мариета, ЧРД   bouquet. Аз разбрах, че е утре, явно съм се объркала.

# 50
  • София
  • Мнения: 124
Пухчо, кураж сега!

Някой може ли да препоръча добър педиатър в района на Ст.Град, Дианабад, Дървеница, Младост?


Ние си избрахме д-р Рени Василева, поликлиниката в Дианабад. Смених личната лекарка на 6 годишната ми дъщеря през декември с нея, по препоръка на позната, която е страшно доволна от нея. За съжаление (или за радост) не мога да ти изкажа впечатленията си от нея, т.к. от тогава не ни се е налагало да я посещаваме, дано скоро не ни се налага. Но си мисля и за бебето да е тя. Ако нещо повече те интересува, питай.

За килограмите - вече се отчайвам с тези ваши постижения! Аз си стоя на +2 не знам откога вече. А бебето си рита... С това се успокоявам.

Дуци, аз от жалби, които съм подавала, само хубави неща са се получавали (положително са се отразявали на конкретната ситуация), тъй че : newsm10

# 51
  • Мнения: 2 171
Пухчо, ужасно съжалявам за загубата ти Sad. Едва ли мога да намеря подходящи думи за утеха. Прегръдка и кураж Hug

# 52
  • Варна
  • Мнения: 289
Аз почнах син комплект, е с тази детска в розово мъжа ми само мърмори  Joy.

И аз имам един син с облаци и зайци  и един синьо и жълто- пак шарен такъв, ама са ми подарък..То при мен нали уж е категорично мъжки пола от 3-тия месец  Mr. GreenАз бих си взела още един в по-топли цветове - бежово , жълто ,червено- ама не зная дали има детски такива  newsm78

Цитат
За килограмите - вече се отчайвам с тези ваши постижения! Аз си стоя на +2 не знам откога вече. А бебето си рита... С това се успокоявам.

Завиждам ти ... Flutter Съвсем благородно, явно си е до човек ...

# 53
  • София
  • Мнения: 1 902
Пухчо,миличка Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 334
Пухчо, прегръдка и от мен! Пожелавам ти в скоро време по-хубави събития да намалят болката ти!

Дуци, заслужава си поне жалба да подадеш! Възмутително просто!

Marselito, благодаря много за инфото за кърмаческата лекция! И аз имам голямо желание да дойда.

# 55
  • Мнения: 58
Пухчо,много ни натъжи случилото ти се Cry!Дано по-скоро ни зарадваш с хубава новина!Стискаме палци! Hug
 
Инка комплекта струва 20лв!На мен по принцип любимите цветове са светло синьо,зелено и бяло!Понеже синьото ми се стори много тъмно,затова си взех зеленото! Peace
П.П. Ето какво забравих да пиша ooooh!! nbirthday ДАНИДАН!Много късмет и усмивки и щастливи мигове с беболина!

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 17:07 от душичката 32

# 56
  • София
  • Мнения: 1 098
 newsm59  bigdance2Danidan, честит рожден ден миличка.От сърце ти желая щастието да те следва непрестанно.
И Юли месец да си горда и щастлива мама на една прекрасна дама. Хубав празничен ден ти желая и много да се забавляваш днес
с малката бебка в корема.  Hug Heart Eyes
Tada  party023

# 57
  • Варна
  • Мнения: 441
Душичка, питам понеже все ме е страх да не е да не го виждат пола на нашия бонбон и да направя  сини покупки, въпреки че ми показаха "онези му работи", познати ми промиват мозъка, че док може да объркат. Абе, това лежане съвсем ще ми размъти мозъка.

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
Пухчо, много прегъдки и от мен миличка Hug Hug Много кураж ти пожелавам и хубави новини скоро fingerscrossed

Честито на рожденничката днес nbirthday

Пърлче, страшна темичка, всеки път все по-добре се справяш Peace

Мамчета, вие как се удържате да не пазарувате? Аз нарочно не ходя по магазините, ама толкова много има онлайн, че едва се удържам Confused

# 59
  • София
  • Мнения: 1 098
Мамчета, вие как се удържате да не пазарувате? Аз нарочно не ходя по магазините, ама толкова много има онлайн, че едва се удържам Confused

Аз едвам се удържам, има толкова бонбонести дрехи за девойки, че почват доста да ме сърбят ръчичките.
Но , вчера си поръчахме тапети за детската стая и съм много доволна. Другата седмица ще имаме готова
и свежа стая за бебе. Като стане готова ще кача снимка, да споделя щастието си.

Общи условия

Активация на акаунт