Ползвали ли сте бебешката серия на Oriflame?

  • 1 579
  • 25
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 854
Питам защото ми подариха пълен комплект, цялата серия. Аз бебешка пудра не съм ползвала никога, но смятам, че шампоана и олиото не са лоши. Има ли ползвали тези продукти и какви са ви отзивите? Чула съм, че може да се алергизира бебето, но това ми го каза една приятелка, чието бебе се обриваше от всичко.

# 1
  • Мнения: 407
Отнасям се резервирано към козметиката на орифлейм,защото няколко от техните продукти не се отразиха добре на самата мен,а кожата ми по принцип не е чувствителна.Аз не бих рискувала. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 983
Ще следя темата...И аз миналия ден много й се чудих на тая серия, та ако има положителни отзиви, ще я тествам на дребчо  Mr. Green

# 3
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Не бих тествала на бебето аз  Rolling Eyes
Страх ме е - друго е, ако си е доказана марка, продавща се в аптеки или бебешки магазини и пробвана от много майки и бебета преди мен и детето ми  hahaha

# 4
  • Мнения: 104
Ползвали сме шампоана, от който не съм очарована. Иначе тотално съм се отказала от тази марка козметика. smile3511

# 5
  • Мнения: 9 973
моя приятелка дистрибутор взе за сина си и сподели,че не са му понесли

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Че те пък и бебешка серия ли имат...........

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Ако те притеснява ползвай ги за себе си/аз не бих ги ползвала за детето/.

# 8
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не бих  правила експерименти с бебенце Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 928
Орифлейм не ползвам дори и за себе си Naughty

# 10
  • Мнения: 2 323
Ползвам я от близо 2 години - от както е пусната. Харесва ми. Редувам я с детската серия, защото дъщеря ми порасна вече. От бебешката ни остана само пяната за вана. Сега в новия каталог влиза нова, смятам да я взема за новото бебе.

Питам защото ми подариха пълен комплект, цялата серия. Аз бебешка пудра не съм ползвала никога, но смятам, че шампоана и олиото не са лоши. Има ли ползвали тези продукти и какви са ви отзивите? Чула съм, че може да се алергизира бебето, но това ми го каза една приятелка, чието бебе се обриваше от всичко.

Бебето може да се алергизира от много неща - прахове за пране, омекотители, животни в близост, адаптирани млека, храни и др. А това са продукти, които се тестват дерматолгично преди да се пуснат. Не че е наплно изключено, но това е риск, който съществува за всяка марка козметика при всеки човек. Можете да проверите козметиката, която ползвате тук - написвате марка или точното име на продукт http://www.cosmeticsdatabase.com/index.php?key=26198363&mess … orter+information

# 11
  • Мнения: 6 438
Ако искаш да я ползваш за бебето си,пробвай да му сложиш малко някъде и ще разбереш дали ще му понесе добре.
Според мен серията е добра,защото продуктите на Орифлейм са тествани.Аз съм много доволна от тях  Peace

# 12
  • Мнения: 3 376
И на нас ни подариха тази серия и ползвахме шампоана и олиото,нищо не му стана на детето.

Разбирам да питате за някоя "гаражна" козметика,чак пъл толкоз...

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 675
И аз съм доволна от Орифлейм, но не съм взимала бебешка или детска козметика. Мисля, обаче, че можеш да пробваш.

# 14
  • Мнения: 6 608
Не, и не бих я ползвала .

Общи условия

Активация на акаунт