оплакване от Kaufland

  • 10 774
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Пазаря от Кауфланд много неща (почти всичко), не съм попадала на кофти стока  newsm78 . Единственото което никога не пазаря от там са зеленчуци и плодове. Винаги са ужасни или поне така изглеждат  Sick .

# 61
  • София
  • Мнения: 1 877
два пъти съм влизала в Кауфланд и няма да повторя. от всичко лъха на бедняшки магазин, в който се опитват да те излъжат.

 ooooh!
Добре че Lidl се отказаха да инвестират в България, иначе от толкова претенции, щяха да фалират горките  Joy

ами, да ти кажа, в Европа Лидл си е точно бедняшки магазин. Simple Smile синоним е на евтино и нискокачествено.
Те и Плюс явно са знаели какви турбо гъзари има в БГ, че затова избраха да експандират в Румъния.
Първенющина  Joy

Абсолютно!!! За много хора в нашата мила родина важи епитета "на гол тумбак чифте пищови" Sick...

Иначе по темата - Кауфланд ми е на разстоянието на кварталното магазинче и пазаруваме доста често - кефи ме. Големи са хитреци обаче - няма да ви казвам от нас "бедняците" колко пари успяват да изтръгнат на месец hahaha Joy.

П.П. Аааа, малко е неприятно на излизане да се промъкваш под злите погледи на кръжащите над главите врабчета - честно казано всеки път ме побиват тръпки и се чувствам като под режисурата на Хичкок.

П.П. 1 Jam, прости на нас грешните, че те върнахме в тези тежки и непреодолими спомени от посещението във вертепа Кауфланд Praynig.

# 62
  • Мнения: 17 546
не ставайте смешни. врабчета съм виждала да летят и в Билла и в Хит. това не е фантазия.

Тук става въпрос за врабчета-канибали, ядат пилешко, не за какви да е!... Joy Joy

# 63
  • София
  • Мнения: 6 360
не ставайте смешни. врабчета съм виждала да летят и в Билла и в Хит. това не е фантазия.

Тук става въпрос за врабчета-канибали, ядат пилешко, не за какви да е!... Joy Joy

пилешко, червейчета - кой ти гледа в навалицата... ти не знаеше ли, че врабчетата кълват месо?  Laughing

п.п. айде сега, всички пазаруващи от Кауфланд дружно да се засегнат на самочувствие, ми се обидят и да си изберат по една лоша думичка за мен - изборът е между "парвеню" (да, пише се с А, не с Ъ!), "сноб",  "префърцунена" и "фукла".  Laughing


# 64
  • Мнения: 17 546
п.п. айде сега, всички пазаруващи от Кауфланд дружно да се засегнат на самочувствие, ми се обидят и да си изберат по една лоша думичка за мен - изборът е между "парвеню" (да, пише се с А, не с Ъ!), "сноб",  "префърцунена" и "фукла".  Laughing
Не всички пазаруващи там, а всички с обективно мислене. Може ли всичките в този ред?  Mr. GreenХайде стига вече! Crossing Arms Пазарувай където ти харесва. Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 6 360
Балу, ако обичаш, забележи, че аз не съм обидила никого тук поименно. докато няколко души счетохте за нужно да ме "почетете" лично с някакъв идиотски епитет - само защото виждам разлика в качеството на супермаркетите. това е смешно и нелепо.
засрамете се.

# 66
  • Мнения: 1 273
Балу, ако обичаш, забележи, че аз не съм обидила никого тук поименно. докато няколко души счетохте за нужно да ме "почетете" лично с някакъв идиотски епитет - само защото виждам разлика в качеството на супермаркетите. това е смешно и нелепо.
засрамете се.

Не, ти не обиди никой по именно. Просто категоризира в "определена" група, всички пазаруващи в този магазин Wink и сега се засягаш , когато използват думите ти срещу теб, и с право използват такива "почести". 

Колкото до врабчетата, ако авторката по горе беше казала, че е видяла врабчета на щанда за зеленчуци и плодове, щях да се замисля. Но хладилните витрини със замразени стоки.... Crazy
Офф, спирам да пиша в тая тема, че ще загрубее ненужно.

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 00:34 от Аpv

# 67
  • София
  • Мнения: 1 877
Отиваме да се червим в ъгъла!

# 68
  • София
  • Мнения: 6 360
Балу, ако обичаш, забележи, че аз не съм обидила никого тук поименно. докато няколко души счетохте за нужно да ме "почетете" лично с някакъв идиотски епитет - само защото виждам разлика в качеството на супермаркетите. това е смешно и нелепо.
засрамете се.

Не, ти не обиди никой по именно. Просто категоризира в "определена" група, всички пазаруващи в този магазин Wink и сега се засягаш , когато използват думите ти срещу теб, и с право използват такива "почести". 

глупости!

по тая логика, тези пазаруващи пък обидиха в мое лице всички пазаруващи в Хит, Пикадили и Билла, примерно, като ги сложиха в категория "турбо снобари" и "пЪрвенюта". Simple Smile не е ли така?

не се ли усещате, че е адски смешно и детинско това засягане вашето? ами какъв да е магазин, който се рекламира именно като "по-ниски цени няма да намерите"? и който прилъгва бедните пенсионери да му купуват боклуците, защото са на "промоция" и с "най-ниска цена в града".

не подхожда на зрял човек да се засяга от такива неща. говори за неувереност в себе си и ниско самочувствие. в крайна сметка, фактите за магазина са си факти и много хора тук ги изтъкнаха.

дайте да се върнем на врабчетата, по-добре. те летят, както вече отбелязах, и в турбоснобарските магазини Simple Smile

# 69
  • Мнения: 3 815
Последния път разбрах и че с кредитни карти не може да се пазарува, каквито и да са те - златни, сребърни, виза, мастер, все тая ... политика на магазина, но аз в такива магазини не обичам да пазарувам.

Нещо не се справям с цитатите, но би ли ми цитирала хранителни магазини в София, в които се пазарува с кредитни карти  bouquet

# 70
  • София
  • Мнения: 1 890
И аз съм доволна, по евтинко е и досега не съм попадала на развалена стока. Винаги гледам срока на годност  Peace
Билла и Хит са ми по уютни, но и тук не е никък лошо.
Скоро предстой откриване на Кауфланд в Овча купел 1 и в Света тройца  Hug
   Аууу супер, ако открият в Св. Троица ! Simple Smile Достоверно ли е инфото ? Само там ще ходя, че сега в Младост ми е далечко.  Confused
   А врабчета и аз съм виждала, е - не да кълват нещо, но бяха накацали по лампите или там както се казва на тавана.
   Аааа и аптеката в Кауфланд е супер заредена.  Peace
   

# 71
  • софия
  • Мнения: 25 453
И аз съм доволна, по евтинко е и досега не съм попадала на развалена стока. Винаги гледам срока на годност  Peace
Билла и Хит са ми по уютни, но и тук не е никък лошо.
Скоро предстой откриване на Кауфланд в Овча купел 1 и в Света тройца  Hug
   Аууу супер, ако открият в Св. Троица ! Simple Smile Достоверно ли е инфото ? Само там ще ходя, че сега в Младост ми е далечко.  Confused
   А врабчета и аз съм виждала, е - не да кълват нещо, но бяха накацали по лампите или там както се казва на тавана.
   Аааа и аптеката в Кауфланд е супер заредена.  Peace
   

АбЦЕлютно Да  Laughing. Има голяма табела срещу Carpet Max.

# 72
  • Мнения: 1 273
Ама аз не мога да разбера, влизаш в даден магазин, взимаш си най евтината стока, и после се оплакваш, че било некачествено и заклеймяваш всичко. Не гледаш срока на годност, и после пак се оплакваш. Еми няма как да стане просто.  Всеки има глава на раменете си, за да мисли  и прецени. А това с "промоциите" го има във всеки магазин --- световна политика.


И гледам, че някои хора, наблягат на правописа, и поправят чужди грешки. И това ако не е детинско.... Wink След като ще издребняваме до толкоз, да кажа, че всяко ново изречение,  почва с главна буква  Wink


# 73
  • Мнения: 5 178
Пазарувах в Била в Разград, отврат..
тук във Варна няма Била, Кауфланд няма с какво да ме привлече.. стоките са ужасни, дори сиренето от 8лв е с по-ниско качество от това по 5лв в магазините за млечни продукти
Е какво да пазарувам, пилетата им са сини, нарязани колбаси не купувам ..

Пазарувах доста редовно от Пикадили, но пък се самозабравиха с цени и асортимента е доста ограничен

Метро не посещавам поради това, че почнаха да третират чужденци и българи по различен начин.. Карта имаме, обаче девойчетата на входа гледат така злобно, че не е истина.. А детския им кът не е виждал парцал от години

Та сега общо взето се получава
 - перилни от Елитис
 -  зеленчуци от пазара
 - млечни пак от там
 - месо пон и четв от месарница, пилешко също

# 74
  • Мнения: 4 784
Последния път разбрах и че с кредитни карти не може да се пазарува, каквито и да са те - златни, сребърни, виза, мастер, все тая ... политика на магазина, но аз в такива магазини не обичам да пазарувам.

Нещо не се справям с цитатите, но би ли ми цитирала хранителни магазини в София, в които се пазарува с кредитни карти  bouquet

Била и Пикадили...

Общи условия

Активация на акаунт