Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Предложете някое мазилце за стягане на бюста, след кърмене  Hug
Цитирай

под водата

Те такова чудо нема! Mr. Green
Ще си ходиш с ролетните щори! Whistling
Цитирай

... две мъжки сърца ...

Съществува ли такова нещо??? newsm78
Цитирай

София

Зависи от пораженията, но най-добре комбинирай нещо за бюст с упражнения за бюст. От тях има най-много ефект  Peace

Мазилце не бих могла да ти препоръчам, ползвала съм някакви, но само от желание да ползвам продукт за тази област.
Цитирай

Варна

Те такова чудо нема! Mr. Green
Ще си ходиш с ролетните щори! Whistling
Ех Джейн,винаги си ме разсмивала със отговорите си. 35
Иначе и аз не съм чувала за такова мазило. Peace
Цитирай

Варна

Айде пък чак ролетни щори:) Ако си полагала грижи по време на бременността и по време на кърменето, изчакай поне 6 месеца, за да видиш какви ще ти останат гърдите-долу горе толкова време им е необходимо, за да се нормализира размера на млечната жлеза. Аз лично все още кърмя, но по малко, и общо взето не виждам разлика. Може би лееекичко са поувиснали, ама за 110ДД е нормално:) Мажа се с кремове против стрии-почти всичко съм пробвала, превантивно, тренирам 4 пъти седмично, от които 2 пъти за горна част на тялото, ходя на басейн. Стяга се бюста с упражнения, ама чак пък да се повдига  newsm78 Обаче ако си качила и свалила рязко КГ, оставила си кожата без мазила да се отпусне, и искаш изведнъж да стане чудото-операция...Ролетните щори от това се получават...
Цитирай

Sofia

Всъщност само са ми станали по - големи и не знам как ще изглеждат като си възвърнат първоначалния размер  Mr. Green
Цитирай

on the second floor

Clarins имат един гел за стягане на бюста - Bust Beauty Gel.Почнах да го ползвам веднага щом разбрах,че съм бременна.Продуктите на Clarins чудесно действат на кожата ми и се надявам след време да мога да кажа,че от ползването на гела е имало ефект. Smile
Цитирай

Пловдив

Clarins имат един гел за стягане на бюста - Bust Beauty Gel.Почнах да го ползвам веднага щом разбрах,че съм бременна.Продуктите на Clarins чудесно действат на кожата ми и се надявам след време да мога да кажа,че от ползването на гела е имало ефект. Smile

И аз съм ползвала този на Clarins, но съм по-доволна от гелчето на Biotherm, съчетано с упражнения, разбира се. При мен, след като започнах да отслабвам, гърдите леко поувиснаха, но е нормално, иска се поддържане.
Цитирай

Русе

тук има няколко идеи
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277041.0
Цитирай

София

Всъщност само са ми станали по - големи и не знам как ще изглеждат като си възвърнат първоначалния размер  Mr. Green

Моли се да си върнат старата форма,възможно е.Невъзможно е,обаче някое от рекламираните мазилца да ти помогнат особено.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.