Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
въпросът ми е към майките,чийто деца посещават тази градина или поточно втора ясла.Живеем на квартира във квартала и малката посещава яслата,но непрекъснато се оплаква от едната госпожа,че я по шляпва и и се кара.Аз също имам такива съмнения,защото онзи ден ми се прибра със червено от стискане уше и каза,че г-жата и го е дърпала, а днес си дойде със раздърпана блузка и пак каза че е от нея.Не съм съвсем сигурна дали е точно така,та затова моля майките, който имат дечица ж тази ясла дали са имали такива проблеми.  

Цитирай
ж тази ясла дали са имали такива проблеми.  

малко съм го объркала-в тази ясла да споделят дали и те са имали такива проблеми Embarassed
Цитирай

гр.София

Здравей,Емили!Децата в тази възраст не лъжат и ако наистина се съмняваш,отиди при директора на заведението и кажи това,което те безпокои.Тя е много разбран човек и ще разгледа случая обстойно.Но се съмнявам,че в тази ясла се отнасят така,защото съм със страхотни впечетления за хората,които работят там.Успех ти желая!
Цитирай
не съм отишла още при директорката,защото се притеснявам да не се отрази след това на детето.Но май ще трябва защото и от други деца чух,че едната г-жа се карала и по шляпвала. И вие ли сте били във 2ра ясла?
Цитирай

гр.София

В момента е подадена молба до общината да се види как работи една от госпожите им,само че не в тази,а в първа ясла.Така,че е явно,че нещо става там и ти си първият човек,който споделя това мнение.Другите хора защо мълчат просто не знам?!Така,че имаш ли съмнение,отиди.Напротив,това ще ги стегне да бъдат по-любвеобилни към децата,дори ще обръщат по-специално внимание към твоето.
Цитирай

гр.София

И въпреки това съм сигурна в професионализма на хората,които работят там.Обичат децата и ги възпитават много добре.А директорката е много загрижена както за децата,така и за хората,които работят там.
Цитирай
не бях чула,че има проблем.мисля утре да разпитам някой от майките дали и те имат такива оплаквания.Много ми е странно,защото тя много се възхищаваше на г-жа ........,а сега казва,4е само им се кара .Когато попитам за другата г-жа казва,че е много добра и иска все тя да е там.честно казано аз имах много добро мнение за въпросната г-жа но ...... Sad
Цитирай
Като видях тази тема и реших да се регистрирам за да пиша.Ние също сме възмутени от една госпожа във втора ясла на това ОДЗ.Моята дъщеря се оплаква от нея и постоянно повтаря името на предишната им госпожа,от която е възхитена.Постоянно повтаря-"няма я моята кака".А тази им "крещяла" по думите на дъщеря ми.Какви хора работят там не знам?!
Цитирай
Грешка-не втора,а първа ясла!Подведох се по вашата тема.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.