Молба за правен съвет

  • 507
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 893
Днес моя близка е била блъсната от лек автомобил докато пресичала на пешеходна пътека. Слава богу не е пострадала много, но все пак ще търпи силни болки и ще трябва да лежи поне седмица. Въпросът ми е какво да предприеме. Знае номера на колата, човекът е спрял, но понеже и двамата са били уплашени- тя не пожелала той я закара до болницата и той си е тръгнал. Благодаря предварително на всички, които ще отговорят!

# 1
  • Мнения: 6 608
Е, защо не е извикала полиция?Не съм юрист ,но как въобще ще докаже ,че се случило newsm78

# 2
  • Мнения: 1 893
Е, защо не е извикала полиция?Не съм юрист ,но как въобще ще докаже ,че се случило newsm78
При стреса и болката, които е преживяла не й е било до полиция. А иначе има свидетели.

# 3
Е, защо не е извикала полиция?Не съм юрист ,но как въобще ще докаже ,че се случило newsm78
При стреса и болката, които е преживяла не й е било до полиция. А иначе има свидетели.

Ако са готови да свидетелстват в нейна полза може да се пробва. Взела ли им е координатите. Иначе пие една студена вода. При всички случаи е трябвало полиция да извика и/или линейка (достатъчно е и само 2-то. от там и издават направление за съдебна медицина, там 30 лева за медицинското и жалба в полицията).

# 4
  • Мнения: 1 893
turboto, много благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт