Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Момичета, днес реших да пържа пилешки дробчета в масло, но те много пръскат ,когато се пържат. И в други случаи съм имала нужда от такъв капак, но... Въпросът ми е  продават ли се отделно тези капаци и къде мога да намеря такъв. Не съм ходила по големи магазини и изобщо не знам къде да търся. Намерих с търсачката в Бон Апети, но там е заедно с цял комплект с тигани за доста пари.

Последна редакция: сб, 22 мар 2008, 10:58 от Тайна

# 1
Не съм виждала само капак. Аз ползвам фолио, върши същата работа

# 2
  • Стара Загора
И аз имам същия проблем. И лошото е, че на нито една oт тенджерите ми  капаците не пасват, все малки идват. Виж, фолиото е идея.

Последна редакция: сб, 22 мар 2008, 13:26 от red poppy

# 3
  • София
Фолиото не ми покрива целия тиган, отстрани остава ивица открито и пак пръска. Виждала съм и едно кръгло с много фина мрежичка и дръжка, пак против пръскане при Звездев, но и него не знам от къде да го купя.

# 4
  • Белгия/София
Е, защо не каза по-рано, имам две, щях да ти пратя едното. Тук има и са евтини, кажи на Нели ако пак ти праща нещо, да ти вземе  Hug

# 5
  • София
 Еее, Блонди, от къде да знам,че там ги има, та да ти поръчам  newsm78?А и вчера се сетих за този капак, като купих дробчетата и си спомних,че пръскат Embarassed. Ще и кажа, че то за лятото как обичам пържени чушки с доматен сос, ще ми трябва доста пъти.

# 6
  • София
Аз използвам около 5 години вече ето такава мрежа против пръскане при пържене. Има я в големите вериги магазини, аз съм доволна. Peace

# 7
освен в големите магазини има и в магазините за 1лев,за домашни потреби Peace

# 8
  • София
Аз използвам около 5 години вече ето такава мрежа против пръскане при пържене. Има я в големите вериги магазини, аз съм доволна. Peace
Точно такава търся, я кажи от кой магазин, че аз по големите магазини не съм ходила никога. Ходех само в Рамстор, но го затвориха.

освен в големите магазини има и в магазините за 1лев,за домашни потреби Peace
Мерси, излизам още сега да обиколя тези около нас! Heart Eyes

# 9
  • София
В Пикадили съм виждала. Peace

# 10
  • Пловдив
И аз ползвам такава мрежа като geleva и съм доволна.Донесоха ми я от Германия.

# 11
  • София
Обиколих домашните потреби и магазините за лев около нас, но не намерих. Накрая си купих тиган с капак.

# 12
  • София
   Аз си купих мин. седмица такъв капак от един магазин по лев до нас. Тиганът ми е 26 см, капакът е малко по-голям. Ако си близо до Св.Троица, ще ти кажа къде го има.  Peace

# 13
  • BG
и аз ще потърся мрежата, иначе ползвам капака на една голяма тенджера

# 14
  • Пловдив
Когато ползвате капака като пържите,като го вдигнете за да извадите изпърженото не ви ли пръска?Аз мисля,че пръска,но със мрежата няма такъв проблем.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт