Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора

Варна

Синът ми е на 3,5 години.В момента е  с хрема- запушен нос и има температура.Може ли да му давам прахчета Тайлол хот за деца и в каква доза  за тази възраст, и по колко пъти на ден, защото на пакетчето пише за деца над 6год. Какво мога още да му давам за хремата.
Цитирай

sofia

мисля че е малък за това прахче досега не са ми го изписвали за моя син които е на 4 год.
Цитирай

Варна

Аз съм го давала,ако хванеш вируса на време е много ефикасно.Давала съм 2-3 прахчета първия ден,нещо като атака.Вътре има парацетамол и смъква темп.
Цитирай

Аз съм давала един път досега. На една позната детето е на същата възраст като моето и тя само с Тайлол Хот пресича евентуално започващи разболявания.
Цитирай

UK

И аз съм давала на големия ми син при същите симптоми като при вас - след 2 прахчета се оправи.Бързо оздравяване!
Цитирай

Варна

Благодаря ви мили майчета за информацията.На обяд рискувах и му дадох на малкия половин пакетче от прахчето, но се появи симптом на сънливост и сега се двумоя дали да му дам още
Цитирай

Sofia

Аз съм давала на дъщеря ми, но тя е почти на 6. Доволна съм .
janeta_de  детето е малко, аз лично не бих рискувала да давам от прахчетата.
Цитирай

И на моето дете са го изписвали .Не съм видяла обаче ,че е за деца над 6 год .Отзиви не мога да дам ,тъй като тя отказа да го пие
Цитирай

София-България, Израел - където си поискам

Моето дете е на същата възраст,лекарят ни предписа тайлот хот едно прахче разделено на две сутрин и вечер.
Цитирай

Варна

На листовката пише,че при деца под 6 годишна възраст трябва да се дава само под лекарски контрол.Аз определено не бих дала.
Цитирай

Sofia

Аз съм го давала,ако хванеш вируса на време е много ефикасно.Давала съм 2-3 прахчета първия ден,нещо като атака.Вътре има парацетамол и смъква темп.
На толкова малко дете 2-3 прахчета на ден ми се вижда ужасно много Rolling Eyes
Цитирай

Варна

Аз съм го давала,когато Павел е бил на 2 години.По съвет на педиатър,разбира се,на своя глава не бих рискувала.
Цитирай

Знам,че е за деца над 6 год.възраст.
Не съм рискувала
Цитирай

Sofia

Аз съм го давала,когато Павел е бил на 2 години.По съвет на педиатър,разбира се,на своя глава не бих рискувала.
#CrazyНа 2 години по 3 прахчета на ден по препоръка на лекар Thinking
Цитирай

София

На нас днес ни го изписа УНГ лекар за малкия(1г7м).Като каза да му даваме по 1/2 прахче два пъти дневно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора