Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

здравейте, интересно ми е мнението ви за сайтовете за запознанства  Laughing не знам, но имам чувството, че народа е пощурял и все повече и повече време губим в нет пространството. И някак си социалния контакт лице в лице осезаемо липсва. А това с търсене и намиране на половинка не ми е много ясно. За ча-ча Ок, но аж брак да пишат. Наясно съм, че това си е канал за комуникация сам по себе си ...не знам само на мен ли ми прави впечатление тази тенденция. Имам познати, които след работа бързат да седна на виртуалната свалка вместо да излязат навън..
Какво мислите?
Цитирай

Тази тенденция е поне от десетина години. Просто хората са различни - едни обикалят по кръчми, други висят по сайтовете, трети - нещо друго...
Цитирай
Аз мисля като arqun. Peace
Цитирай

Лично аз не намирам нищо интересно в сайтовете за запознанства.....или може би не съм закъсала толкова много за да допра до тях Laughing....
Цитирай

Не съм влизала и ползвала никога такива сайтове.
Нищо, че с половинката се знаем от интернета, от icq. Стана случайно. Smile
Цитирай

Springfield, VA

Напоследък гледам, че има и сайтове за изневяра  Shocked , наскоро попаднах май на такъв Thinking ..Да не споменавам изобщо сайтовете за намиране на партньор за секс за една нощ  Rolling Eyes

Изобщо изгъзици всякакви. Определено не си падам по тях, обаче  Stop
Цитирай

София

Не съм влизала никога в такъв сайт. Предпочитам личния контакт.
Цитирай

София

благодаря на всички които са споделили мнение  newsm51

аз да си призная имам регистрация в един такъв сайт, но наистина се регистрирах от любопитно и влизам от дъжд на вятър за повърхностен разговор  Laughing
но, това което ме потресе е колко напоследък предложение за нещо сериозно ми се предлага и то от хора, които изобщо не ме познават. Ясно ми е, че може би "под сериозно - си мислят, че така ще ме спечелят", но това е хем тъжно, хем смешно. Не съм на 15 звезди да ми свалят и те не са ....

Laughingчатове за изневяра?! това е нещо ново  Whistling какво ли не се измисля. Закона "търсене - предлагане" работи явно с пълна сила
Цитирай
Необходимост не е. Поне за мен. Имам акаунти тук-таме, но ги ползвам единствено за разглеждане на други профили ...
Цитирай

Ами ти сама си си отговорила-за някои е мода, за други-необходимост Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.