Дражетата за отслабване "Екстра Фит"?

  • 24 809
  • 106
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 479
Девойки, привет ! Поръчах ги за майка ми! Ако някоя има повече инфо за тях да пише! Мисля, че ефекта ще е нулев!

# 46
  • Мнения: 72
И аз си ги поръчах преди две седмици ,но ги няма още .Някой казват че имат ефект други не.Същата фирма предлагали други хапчета и там четох че има и доволни.Дано имат ефект

Защо ли не си ги получила още? Нали уж срока им е 2 седмици?  Twisted Evil
защото са ми записа ли други , и аз ги отказах .Говорих с управителката и тя ми каза ,че е станала грешка.Те предлага ли и ягоди и тях поръчах но уви ги няма. Thinking

# 47
  • Мнения: 54
lubka
защото са ми записа ли други , и аз ги отказах .Говорих с управителката и тя ми каза ,че е станала грешка.Те предлага ли и ягоди и тях поръчах но уви ги няма. Thinking


А какви са пък тея ягоди сега?  Laughing

# 48
  • Мнения: 72
lubka
защото са ми записа ли други , и аз ги отказах .Говорих с управителката и тя ми каза ,че е станала грешка.Те предлага ли и ягоди и тях поръчах но уви ги няма. Thinking


А какви са пък тея ягоди сега?  Laughing
ами на храст  smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 аз по точно се обадих да питам какво става с ягодити ми , и те ми казаха че през април ще ми ги доставят ама не казаха коя година

# 49
  • Мнения: 72
И я попитах дали ще ми върнат парите,и тя казва стига да им пратя опаковките.( по точно ако ги получа тези хапчета) Laughing Grinning Simple Smile

# 50
  • Мнения: 72
Аз ги поръчах по телефона преди 2-3 дни и ми казаха, че ще ми ги доставят в срок до 10-12 работни дни. Ще пиша дали имат ефект. Силно се надявам да има, поне на половина от това, което пише в рекламата от вестника.  Simple Smile
получи ли хапчетата? че моите ги няма , надявам се да споделиш дали има ефект Laughing

# 51
  • Мнения: 54
Какво става с вас бе момичета?Никой нищо не казва.Къде се изгубихте? newsm78

# 52
  • Мнения: 7
Още ги чакам тези хапченца. Май само със чакане ще си остана. Замислям се за варианта с ягодите вече   Grinning

# 53
off hora nz kakvo da mislq porachah si gi i utre trabva da pristignat dano imat efekt inache shte umra:(

# 54
  • Мнения: 72
off hora nz kakvo da mislq porachah si gi i utre trabva da pristignat dano imat efekt inache shte umra:(

НЕДЕЙ ДА УМИРАШ , НЯМА КАК ДА РАЗБЕРЕМ РЕЗУЛТАТА  Rolling Eyes КОЛКО ТРЯБВА ДА СВАЛЯШ АКО НЕ Е ТАЙНА Simple Smile

# 55
  • Мнения: 72
И АЗ ГИ ЧАКАМ ОТ МНОГО ВРЕМЕ ВЕЧЕ ,И СЕ НАДЯВАМ ПОНЕ НА ПОЛУВИНАТА ОТ ТОВА КОЕТО ПИШАТ ЗА ЕФЕКТ

# 56
  • Мнения: 54
И АЗ ГИ ЧАКАМ ОТ МНОГО ВРЕМЕ ВЕЧЕ ,И СЕ НАДЯВАМ ПОНЕ НА ПОЛУВИНАТА ОТ ТОВА КОЕТО ПИШАТ ЗА ЕФЕКТ

Ти още не си ли ги получила?  #Crazy

# 57
  • Мнения: 72
не съм днес се обадих и ми казаха че има проблем с бг. пощи и да ги чакам средата на месеца Cry

# 58
  • Мнения: 54
Аз изглежда ще си остана само със чакането да споделите някакъв резултат. smile3518

# 59
  • Мнения: 10 758
Само по телефона ли се поръчват?
Бе вие само докато ги чакате ще отслабнете бе Joy

Общи условия

Активация на акаунт