Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Здравейте! Искам да ви питам какво да направя с 3 гадни кремвирша. Свеки ни прати цялаторба . голяма част направин на едно печиво- сполучливо стана, но останаха още 3. Идейки какво да направя с тях?да е нещо с подправки по възможност, та да не се чувства гадния вкус! Благодаря предварително!
Цитирай

Като са толкова гадни, защо просто не ги изхвърлиш?
Цитирай

Свари картофи и ги овкуси с подправки като за картофени кюфтета,след това разтели от тестото върху дланта си и сложи кренвирша/разрежи го на вде,на дълго/.Оформи го като пирог и панирай.
Цитирай

София

Не мога да помогна с идея, но ми е интересно защо се насилвате да ядете гадни кремвирши.Може да ги дадеш на бездомните кучета, но не се учудвай ако не ги вкусят.Аз лично имам такъв опит, падна голям смях.
Цитирай

И аз бих изхвърлила,ако са гадни,но ако решиш да ги ползваш ще ти кажа как най-често ги правя-значи,ако не са много дебели кренвиршите ги завивам във формата на сърце и ги бодвам с клечка за зъби да не се разделят,слагам ги в йена и отстрани сипвам дом.сок и го овкусявам с подправки-черен пипер,скилидки чесън,босилек,слагам малко топено сирене и пека около 15 мин,то не им трябва много-като са готови чуквам едно яйце в дупката на сърчицата от кренвирши  chef
Цитирай

ето една супер идея

надявам се има и друго освен кремвирши в хладилника,аз го правя с картофено пюре за основа
Цитирай

Italia

ето тук има много хубава идея от ЧервеноВинце http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=272542.0
Цитирай

софия

Може и гювече да направиш. Сложи доматче,  кашкавал, чубрица, картоф (аз го настъргвам на едро), чушка, топено сирене.
Цитирай

Варна

Можеш да ги запечеш във фурната с кашкавал; да направиш омлет със тях ; да направиш руска салата например или просто да ги изхвърлиш както са те посаветвали момичетата Wink
Цитирай

Пловдив

Благодаря за отговорите!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.