Подарък за бала - силиконки или ново носле?!

  • 7 004
  • 117
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 783
На моята дъщеря няма да  и се наложи да иска цици за бала  Mr. Green. Погрижили сме се от рано.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 060
Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!

# 32
Не е ли за предпочитане човек да се бори с комплексите си?
Хем по-евтино, хем далеч по-градивно. Когато се приемеш напълно и се заобичаш с всичко, което не се вписва в модела за красиво, и с всичко, което се вписва, с всичко, което си, това е знак за порастване и помъдряване. Другото е ритане срещу вятъра за мен - защото ниското самочувствие и комлексите относно външността всъщност не идват от нея, а отвътре. Каквато ти е нагласата, така ще се възприемаш и така ще те възприемат другите. Аз лично избирам да вървя по този път.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 833
Не е ли за предпочитане човек да се бори с комплексите си?
Хем по-евтино, хем далеч по-градивно. Когато се приемеш напълно и се заобичаш с всичко, което не се вписва в модела за красиво, и с всичко, което се вписва, с всичко, което си, това е знак за порастване и помъдряване. Другото е ритане срещу вятъра за мен - защото ниското самочувствие и комлексите относно външността всъщност не идват от нея, а отвътре. Каквато ти е нагласата, така ще се възприемаш и така ще те възприемат другите. Аз лично избирам да вървя по този път.


Някои хора се борят с недостатъците си пасивно, като се примиряват с тях. Други, предпочитат да ги отстранят. Но по твоята теория трябва човек, който тежи 150 килограма примерно, и не се харесва, да се приеме такъв, а не да се стреми да намали теглото си.
И, да - дрехите след силикона ми стоят много по-добре, и сутиен с подплънки не ми се налага да нося вече. Харесвам се повече и това си личи.

# 34
  • Мнения: 7 201
Не ги възприемам или пък одобрявам подобни подаръци за бала и това си е  Peace
Консервативна ли съм, наивна ли съм.... не знам
На същото мнение съм... Rolling Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 1 825
Там, където аз си направих ринопластика преди няколко години, аз бях единственото момиче. Всеки от нас държи на добрия си външен вид. Ако не беше така тази тема нямаше да съществува. Ами тогава дайте да не си слагаме брекети, защото природата ни е дарила с криви зъби и това е нашата естествена красота. Нали не ни пречи да се храним.
Аз не съм против подобни интервенции и се надявам все повече българи да могат да си го позволяват.

# 36
  • Мнения: 363
моите цици са малки! бих си сложила поне 350 кубика силикон, за да се чувствам по-добре!
и сега не страдам от липса на обожатели  Embarassed
носа ми не е перфектен, но май не бих го пипнала или бих  newsm78
не знам, но цици бих сложила определено!
макар че мъжът ми си ги харесваше малки и сега им се сърди, че са пораснали!  Joy Joy Joy

# 37
Serpentine,
Да тежиш 150 килограма, е нездравословно, затова трябва да се стремиш да намалиш теглото си. Но да имаш малки гърди, това не вреди на здравето.
Аз не говоря за примиряване с недостатъците, а за осъзнаване, че фактът, че обществето по стечение на обстоятелствата е решило големите гърди да са красиви, малкият нос да е красив, плътните устни да са красиви, не прави малките гърди, големият нос и тънките устни грозни. И стремежът към масово възприетата красота е стремеж към уеднаквяване по мое мнение. Чудя се кой кога е казал, че някои са красиви, други са грозни и има критерии за това. За мене всичко е до усещане за самия човек, до енергията, която излъчва.

Хубаво е, че със силикон се чувстваш по-добре, в крайна сметка това е целта. Но средствата ни са различни. Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 3 833
Serpentine,
Да тежиш 150 килограма, е нездравословно, затова трябва да се стремиш да намалиш теглото си. Но да имаш малки гърди, това не вреди на здравето.

Да имаш малък (или липсващ бюст) със сигурност не вреди на физическото здраве. Но здравето не е само физическо. Просто вредата се нанася трайно в психиката и белезите не са толкова видими.

# 39
  • Мнения: 3 405
Много е вредно да си с малък бюст  Whistling

# 40
  • София
  • Мнения: 3 833
Много е вредно да си с малък бюст  Whistling

О, да, ако знаеш колко подигравки съм отнесла в училище.

# 41
Serpentine,
А защо?
Гърдите, каквито и да са, са красиви. Сигурна съм, че бих харесала гърдите ти и преди операцията Mr. Green Аз съм страшен цицофен Mr. Green

А подигравките са без значение най-малкото защото човек може да отсъди колко струва мнението на някой, който целенасочено се опитва да унижи другия.

# 42
  • Мнения: 3 405
А, за себе си говориш.
Ти си знаеш, де, как е навредило на твоето психическо здраве   Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 1 654
Ринопластика бих подарила, но силиконов бюст  NaughtyНикой не може да ме убеди, че на 17-18 години това е оправдано и безвредно! Дори всичко да е ок с оглед на бъдещите профилактични ехомамографски изследвания и кърменето, самата "интервенция", болката и месеците с разни специални сутиени и прочие... а и след време като роди и откърми детето си пак ще и се наложи да прави корекции. Липосукция също не бих "подарила",а консултация с добър диетолог, карта за фитнес и качествена козметика.

# 44
  • София
  • Мнения: 3 833
Serpentine,
А защо?
Гърдите, каквито и да са, са красиви. Сигурна съм, че бих харесала гърдите ти и преди операцията Mr. Green Аз съм страшен цицофен Mr. Green

А подигравките са без значение най-малкото защото човек може да отсъди колко струва мнението на някой, който целенасочено се опитва да унижи другия.

Ами учех в училище в малък провинциален град, където интересът към вторичните полови белези беше особено голям, не само от страна на момчетата. На почит бяха свръхнадарените девойки. Като се преместих да уча тук в престижна гимназия, с интелигентни и възпитани деца, направо не можех да се начудя, че тук никой не ми се подиграва. Ама късно беше вече, както казват - битият бит, по-нататък няма да казвам...

Общи условия

Активация на акаунт