въпрос до всики мами пробивали скоро ушите на децата си?

  • 905
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
здравейте.  интересуваме мазахте ли или пръскахте ли  с нещо пробитите уши на вашите деца, така че по-бързо да отмине болката и колко време. мерси предварително.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Да пръсках ушенцата с антибиотичен спрей 3 дни.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 648
Аз съм давала хомеопатични! Не е имало никакъв проблем - все едно не са пробивани ушите!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 783
Внимавахме да не мокрят ушите, мазахме три дни антибиотично кремче профилактично.

Не забравяйте да завъртате обичката един път дневно, за да не зараства дупчицата около нея.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 106
пръсках с антибиоти4ен спрей и въртях оби4ката некаде около 3-4 дена!

# 5
  • Мнения: 1 029
аз почиствах със спирт разреден с малко вода 2 пъти дневно в продължение на 3- 4 дни

# 6
  • Мнения: 473
мерси много. ние утре ще ги пробиваме и сме много малки и се притесняваме... мерси още веднъж.

# 7
  • Мнения: 752
И на двете съм промивала само съм спирт 2-3 дни. Но честно казано беше доста трудно и незнам колко качествено съм го правила, но пък нищо им няма. Лекарката ми каза, че мед. обиците отделят нещо си там, което действа антибактериално.

# 8
  • Мнения: 610
пръсках с антибиоти4ен спрей и въртях оби4ката некаде около 3-4 дена!
Peace

# 9
  • Мнения: 88
На нас ни казаха, че не е необходимо да се мажат ушичките с нещо. Най-добре било със слюнка, макар че и това не съм правила. Нямахме никакъв проблем. За информация- пробихме ги при специалист уши-нос-гърло.

# 10
  • Мнения: 349
Промивахме ги всяка вечер със спирт  и ги пръскахме с Немибацин/Топицин на прах  Flutter.Не сме имали никакви ядове после Laughing

# 11
  • Мнения: 1 447

 Ние нямахме проблем и затова с нищо не съм мазала,но от баби съм чувала,че се маже с първата слюнка след като си станала

# 12
  • Мнения: 982

 Ние нямахме проблем и затова с нищо не съм мазала,но от баби съм чувала,че се маже с първата слюнка след като си станала

Няма изглед да пробивам уши, но не мога да се въздържа.

Кажете ми, че това със слюнката е майтап!

# 13
  • Мнения: 28
Не е майтап. Спомням си, че и мен баба ме караше да правя това сутрин още преди да стана от леглото. Ама ефект май нямаше. newsm78 Иначе моята дъщеричка също е с продупчени ушенца, но на нея не си правих такъв експеримент. Даже лекарката каза да не ги мажа със нищо и аз я послушах. Всичко мина добре.  Peace

# 14
  • Мнения: 368
а някой ще ми каже ли боли ли при пробиването на уши от доста време ми се иска да си сложа още една обица но ме е страх  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт