Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 март 2008, 12:14 ч.

БЕБЕФОН С КАМЕРА - СПОДЕЛЕТЕ!

• 3 815
  • 13
  •   1
Отговори
  • Варна
Здравейте мамчета!
Бих искала да споделите тук каква марка бебефон с камера ползвате, на каква цена, от къде сте го купили и дали сте доволни.
Предварително ви благодаря   bouquet

# 1
  • София
живея в апартамент и за мен това е излишна вещ,но ако сте в къща ще ти трябва

# 2
  • На седмото небе :)
Мисля,че Topcom  е добър вариант.Дават много добри харектеритики.Можеш да разгледаш тук Peace

# 3
  • София
Имам такъв на ТСМ, много съм доволна и определено ми е нужен. Купих го от магазина им на Шишман.

# 4
Аз използвах този бебефон с камера на ТСМ,закупен преди около 2г. на цена 140лв.Изключително удобство Peace

# 5
  • София
Аз използвах този бебефон с камера на ТСМ,закупен преди около 2г. на цена 140лв.Изключително удобство Peace
Ние също сме с този модел на ТСМ и дори го гледах за 120 лева. Нашия ни е даден за временно ползване  Laughing. Много съм доволна. Преди този ползвахме на Филипс - наистина звукът е много по-чист от този на ТСМ, но този пък е с камера. Удобно е!!!

# 6
  • БГ
живея в апартамент и за мен това е излишна вещ,но ако сте в къща ще ти трябва

Зависи от апартамента, нашия е П-образен и можеш да си представиш какво удобство е, докато детето ти спи в единия край на п-то, а ти готвиш в другия и си го наблюдаваш! И ние сме с ТСМ-ския вариант, откакто се е родил малкия го ползвам и нямам по-верен помощник, препоръчвам го!!!

# 7
хм,само аз не съм доволна от ТСМ-бебефона...когато се роди Алекс го взехме да пробваме...на другият ден го върнахме !!! незнам нещо май беше дефектен...

# 8
  • София
Аз се сетих още нещо - този бебефон има авто режим и е много удобно за през нощта. Не ти свети екрана, а само като има движение при бебето и се включва.

# 9
  • В страната на Любовта !!!
И ние сме с този, използвам го само вместо камера.Много хубава картина дава и през деня и нощем.За звук използвам друг бебефон, защото ТСМ-ския шуми ужасно. Съгласна съм с мненията, че бебефонът е изключително удобство.Абсолютно, това е безценно спокойствие .

# 10
  • до морето
И ние сме с тсм-ски.Никакви забележки вече 1,8 г. Peace

# 11
  • София
Аз си взех Audioline от една мама от форума от Германия. Ползвах го в началото, понеже се притеснявах като каката влиза при бебето - определено си е удобство. Сега вече съм си извадила обикновения бебефон, а този май ще го продам.

# 12
  • Варна
Много ви благодаря за отговорите. А някой знае ли къде във Варна мога да си намеря такъв бебефон ТСМ? newsm78

# 13
  • София
Имам такъв на ТСМ, много съм доволна и определено ми е нужен. Купих го от магазина им на Шишман.
Присъединявам  се с две ръце "за" ТСМ-ския бебефон с камера. Само 140 лв, но пък върши страхотна работа. Вече не мога и да си представя да имам бебефон, на който не се вижда какво прави бебето. Няма да съжаляваш, ако си вземеш такъв.  Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт