втвърден корем.....

  • 1 973
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
да непрекъснато е втвърден днес е третия ден и тая кожа имам 4уството 4е 6те се пръсне Tiredблагодаря за бързите отговори моми4ета Hug,утре 6те звънна на гинеколога макар да ми емалко неодобно.дано да не е ни6то сериозно Praynig.пак 6те пи6а,лека ве4ер Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 43 903
хич да не ти е неудобно - нали за това е ТВОЯ генеколог, щом ти следи и бременноста....а пък ако е и частен съвсем няма защо дасе притесняваш.....
Дано всичко е наред Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 6 011
Няма от какво да ти е неудобно, бебето е най - важно, нали?  Hug
Точно заради такива втвърдявания на корема, които в началото не знаех точно от какво са, се оказаха контракции и пих лекарства до края на бременността. Родих си бебето когато трябваше, в смисъл, съвсем доносено беше. И това го дължа изцяло на адекватните действия на гинеколога ми, така че - обади му се веднага.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 250
Споделям казаното от момичетата - непременно се обади на лекаря си и дано всичко е наред! Той най-адекватно ще оцени положението Peace Аз пия магнерот от декември месец, поради такива втвърдявания, но не постоянни...

# 19
  • Мнения: 1 080
Моят корем постоянно се втвърдява от 22 г.с. насам
Говори с лекаря си - вероятно трябва да продължиш да взимаш магнерот
              bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 9 973
контракции са

# 21
  • Мнения: 2 374
втърдяването на корема означава че имаш контракций,аз бях така през цялата бременност отиди на лекар.Успех! Hug

# 22
  • Мнения: 681
Не се колебай потърси мнението на гинеколога си.

# 23
  • Мнения: 4 451
Това са контракции, посъветвай се с гинеколога си. Може би ще ти предпише отново магнерот.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 348
А кожата, дето ти се опъва около пъпа, ако те и сърби, до няколко дена ще откриеш, че имаш стрии  Grinning  на това място.

# 25
  • Мнения: 24
Здравейте моми4ета Heart Eyes.обадих се на гинеколога и той предписа на ново магнерот,но не ме извика на преглед ,а сяка6 ми се иска да отида 4е до средата на април 6те изперкам smile3511а корема все така твърд и бебока много ниско долу рита ими предезвиква болка ниско в корема -незнам дали имат об6то вси4ките не6та Tiredмаи 6те трябва да поспра да ходя  на работа  newsm78.ох извинвайте 4е така ви занимавам ама само тук мога да си споделя,а пък така ме е страх не6то ло6о да не стане.  лек и усмихнат ден на вси4ки newsm51

# 26
  • София
  • Мнения: 43 903
Е, защо направо не му каза, че искаш преглед и така ще си по-спокойна....звънни му и си запази един час...ако каже , че няма нужда, просто кажи че е за твое успокоение и толкова.....Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 1 230
Съветвам те да си запишеш час възможно най-скоро при него или иди при друг за да те прегледа. Не разчитай само на телефонен разговор. И по колко пъти ти каза да пиеш Магнерот? Когато бях най-зле в 4-5ти месеци, пиех  3х2 хапчета и по-късно ги намалиха на 3х1.

# 28
  • Мнения: 242
и аз имах такива и все още имам,но като  че ли по-малко от преди- контракции са. това ,което моят доктор ме посъветва тогава ,когато му казах е това :Ако работиш седнала на едно място ,се опитай да ставаш и да се разхождаш поне на един час-15 мин.разходка,избягвай да си пипаш корема постоянно,защото това е защитна реакция на матката,или ако си работиш права и прекарваш повече време права гледай да посядаш,абе ваобще гледай да си посредата,А Ако са болезнени -иди на доктор  Peace

# 29
  • Мнения: 24
ами 3x2 ми каза да пия,предни месец като пих пак така ми ги бе6е изписала.

Общи условия

Активация на акаунт