втвърден корем.....

  • 1 972
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте мили мами,ве4е трети ден корема ми се е втвърдил, като камък и кожата ми опъва дооста непреятно Sickособено около пупа. дали е опасно newsm78 пих магнерот ,но преди 2седмици го спрях=доктора така ми каза.в4ера  и днес пих от него но корема не ме отпуска.4удя се дали да ходя лекар или е не6то нормално newsm12.някой от вас има ли такъв проблем.благодаря предварително   bouquetлек и усмихнат ден newsm51

# 1
  • Мнения: 27 524
Зависи за какво питаш - за опъване на кожата; за втърдяване като контракции на корема  или за разпъване. Има голяма разлика в трите.  Simple Smile

# 2
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
По-добре отиди на лекар.

# 3
  • Мнения: 9 814
Втвърдяването постоянно ли е? Най-вероятно са фалшивите контракции Бракстън-хикс . Но така или иначе най-добре при гинеколога. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 43 903
По-добре отиди на лекар.

 newsm10

# 5
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Втвърдяването постоянно ли е? Най-вероятно са фалшивите контракции Бракстън-хикс . Но така или иначе най-добре при гинеколога. Peace
И според мен са контракции  Wink

# 6
  • Мнения: 4 335
По-добре се консултирай с гинеколога си Peace

# 7
  • Мнения: 2 171
И аз съм на мнение, че най-вероятно са контракции и е най-добре да отидеш при доктора ти, или поне да му се обадиш. Най-вероятно ще те накара да продължиш с Магнерота.

# 8
  • Мнения: 745
И на мен ми се втвърдяваше корема доста често.Но не знам при теб как е,по-добре звънни на гинеколога си.

# 9
  • под дъгата
  • Мнения: 630
По-добре се консултирай с гинеколога си и не взимай лекарства на своя глава.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 522
Обикновено втвърдяването на корема е свързано с контракции, но понеже ти е рано да раждаш най-добре питай доктора и отиди на преглед!


# 11
  • Мнения: 802
Втвърдяването постоянно ли е? Най-вероятно са фалшивите контракции Бракстън-хикс . Но така или иначе най-добре при гинеколога. Peace

Аз бях така - и резултата беше - родих в 32 г.с.

Моя съвет - Отивай веднага на лекар !  Peace

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


  Би трябвало като си пила вчера и днес Магнерот да ти се поотпусне корема.


 Газове имаш ли?

# 13
  • Мнения: 728
постоянно ли стой втвърден? Ако се отпуска и стяга това са подготвителни контракции
Ако не се отпуска изобщо бягай на лекар, това не е добър знак.

# 14
  • Мнения: 7 201
И аз съм на мнение, че най-вероятно са контракции и е най-добре да отидеш при доктора ти, или поне да му се обадиш. Най-вероятно ще те накара да продължиш с Магнерота.
PeaceТова е и моето мнение.Не отлагай!

Общи условия

Активация на акаунт