Търся хубава тротинетка

  • 14 316
  • 32
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 900
Както му вика дъщеря ми колело за едно краче Wink Ако сте виждали моля да ми препоръчата

# 1
# 2
# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 900
Тези в нета вече ги прегледах още преди за попитам тук Wink Имам впредвид някой от личен опит да сподели.Има ли значение дали е пластмасова или алуминиева и т.н.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 294
Ами тротинетка нямаме, но от опит мога да споделя, че пластмасата не е сполучлив материал, на малката се счупи колелото именно в една част, която беше пластмаса Laughing

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 900
в Кикиморско царство има и по 180лв тротинетки,струва ми се безмислено newsm78

# 6
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Нашата я купихме преди година от Хиполенд - около 70 лв. струваше, доколкото помня. Не е мръднала, а Мони доста я кара. Peace Ще потърся снимка из нет-а.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 570
Нашата е обикновена, пластмасова, от 30 лв, от пазара. Карат я двамата, вече година, като малката редовно я влачи по земята. Нищо й няма. изплати си парите. Mr. Green

# 8
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
Имаме пластмасова и ако ме питаш мен-пълен боклук е. Въобще не върви, като металните, а се влачи. Мноого е зле. И аз искам да я сменяме, но търся метална с три колела(едно отпред и две отзад). Някой да знае от къде?

# 9
  • Мнения: 1 650
chocha на Гоце Делчев съм виждал алуминиева, в магазин за спортни стоки, не беше много голяма, мисля че беше около 60 лв.

# 10
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Kettler имат тротинетка. Предполагам, че ще е здрава. Аз такава съм решила да купя на малката за РД.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 311
Миналата година за 1.06 купихме на Калина такава тротинетка. Много съм доволна, здрава, стабилна лека и лесна за каране. Избрах я не случайно, а защото едно по голямо момиченце има такава и трета година вече я таркалят задруйно на площадката и тя е здрава и не е мръднала Peace

http://maximashop.com/



нещо не ми се получава с линка , затова ще копирам инфото за тротинетката:

Код:200100
Име:Тротинетка (Скутер)
Описание: Сгъваема тротонетка, лека, леснопреносима и бързосглобяема; регулируема височина на ръкохватката, спирачка. Актуален, забавен и полезен артикул. Специално констуиран с три колела за по голяма устойчивост за деца от 3 до 5год. Развива двигателната култура на децата. Изработен е от висококачествени материали (удароустойчива пластмаса, метал, издръжливи на износване полиуретанови прозрачни колела) с приятен дизайн в две разновидности - за момчета и за момичета.

Иначе, като се отвори линка тротинетките са на

*за хлаперто*

след това на

*игри и играчки*

И

*спортни стоки*

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 17:46 от veni

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 900
veni ти от он-лайн магазина ли го купи?

# 13
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Имаме пластмасова и ако ме питаш мен-пълен боклук е. Въобще не върви, като металните, а се влачи. Мноого е зле. И аз искам да я сменяме, но търся метална с три колела(едно отпред и две отзад). Някой да знае от къде?

Тази, за която писах (не успях да намеря снимка в нет-а) е точно такава - с три колелета, метална. Розова е, с Барби, има раничка отпред. Peace Вижте в Хиполенд.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 311
veni ти от он-лайн магазина ли го купи?

Не, от  магазин я взехме  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт