Колко е естественото Ph

  • 11 461
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 412
От моята гинеколожка знам, че интимните шампоани или гелове, които използваме трябва да са с pH не повече от 4,5. Тези, които са с повече предизвикват проблеми. Тя ми беше препоръчала някакъв на д-р волф, но не се среща във всички аптеки и бил доста по-скъп от другите.
Е щом като е доста по скъп аз не мога да си го позволя(дете съм) ама то и билка и красная линия са с киселинност до 4.5 така, че се чудя #2gunfire

# 16
Аз незнам колко е по-скъп от другите, не съм го търсила по аптеките.
А за Билка не бях чувала, че имат интимен гел.
Но като гледам pH-то , ми се струва, че е по-добре.
Кажи после дали става.
Знам, че не трябва да има аромат и не трябва да се пени.
Ако е ароматизиран и се разпенва, ph-то му е повече.

# 17
А относно Красная линия, категорично ми забрани да го използвам.
Каза, че имала някаква пациентка, която добре се била подредила от него.
И после се лекували сума ти време. А имам някакъв спомен, че Билка и красная линия са на една фирма...

# 18
  • Мнения: 412
А относно Красная линия, категорично ми забрани да го използвам.
Каза, че имала някаква пациентка, която добре се била подредила от него.
И после се лекували сума ти време. А имам някакъв спомен, че Билка и красная линия са на една фирма...
Да, билка и красная линия са на една фирма, но онази пациентка която си е докарала проблеми от красная линия няма значение-на всеки ще му подейства различно-аз красная линия го използвам от - купих си го точно на петровден един и сега почти е свършил-така, че на мен той проблеми няма да ми докара, но все пак още се чудя-сега обаче реших-другата седмица като хода до аптеката ще си харесам някакъв какъвто ми вземе очите и толкова Sunglasses А като си го взема акоуспея да намера темата ще пиша добър ли е Hug

# 19
Ако не я намериш, може и на лични.
Иначе, съгласна съм, че на всеки различно действа, но мен ме е страх да пробвам.
Аз до скоро ползвах Лактацид, но не съм обръщала внимание какво е pH-то.
Всъщност до скоро, до преди тя да ми каже какво трябва да е, все си мислех, че трябва да е 5,5.
Нямах идея, че за вулвата трябва да е до 4,5 pH

# 20
  • Мнения: 412
Ако не я намериш, може и на лични.
Иначе, съгласна съм, че на всеки различно действа, но мен ме е страх да пробвам.
Аз до скоро ползвах Лактацид, но не съм обръщала внимание какво е pH-то.
Всъщност до скоро, до преди тя да ми каже какво трябва да е, все си мислех, че трябва да е 5,5.
Нямах идея, че за вулвата трябва да е до 4,5 pH
А къде са тези лични Embarassed Mr. Green

# 21
  • Мнения: 412
Аз преди малко бях до аптеката за хапчета и разгледах интимните гелове-имаше 4 вида-на билка, на красная линия, на AGIVA intimate(такива интимни кърпички съм използвала и са хубави и сигурно и интимния гел ще е хубав), и на FINESSE intimate.В понеделник като ми даде мама парички ще си купя някои от тях.

# 22
  • Мнения: 4 435
Моят съвет е ако имаш парички да си вземеш Лактацид,той си е медицински и за мен няма по-хубав от него.В Красива мама има такава тема за интимните гелове и ако я намериш,ще видиш,че над 90% ползват само него и от него са доволни. Wink

# 23
  • Мнения: 412
Моят съвет е ако имаш парички да си вземеш Лактацид,той си е медицински и за мен няма по-хубав от него.В Красива мама има такава тема за интимните гелове и ако я намериш,ще видиш,че над 90% ползват само него и от него са доволни. Wink
Знам, ама мама си го беше купила и на нея и се появи сърбеж от него и после аз го проват и на мен ми стана така ooooh! ooooh! явно нашия организъм е различен и го е прил лошо.И за това немога да го използвам!Знам, че мнооооооого жени го използвам ама какво да направя, че не ми понася ooooh!

# 24
  • Мнения: 4 435
За първи път чувам такъв случай,но щом е така няма да го взимаш.Гледай на теб да ти се отразява добре,това е най-важното.

# 25
Да, точно така. Най-вероятно ще трябва да пробваш няколко вида, за да видиш кой ще ти се отрази най-добре. Ако пък не, може само с водичка...

# 26
  • Мнения: 412
Да, така е-не можа само с водичка да се мия!Ами и аз се учудих, че имам сърбеж от НАЙ-ИЗПОЛЗВАНИЯ ИНТИМЕН ГЕЛ ама така се получи Rolling Eyes !Мама в петъка е била на гинеколог(щото можеше да е бременна Laughing ) и е питаала и за интимен гел и гинеколожката нали е разбрала че от лактацид и се е появил сърбеж и и препоръча на GENERA BEAUTY и мама взе един за нея-с невен, и един за мен-с лайка Simple Smile И даже са и евтини-3.67. Мама нейния го пробва 2-3 пъти и каза, че е суперски а аз сега като ми свърши другив(след 2-3 дена) ще го пробвам Sunglasses

# 27
 newsm78 този не съм го чувала.
Ще има ли бебе?

# 28
  • Мнения: 412
newsm78 този не съм го чувала.
Ще има ли бебе?
Ами тя не искаше да има бебе(защото си има две деца Joy) и няма бебе Whistling Тя и да имаше щеше да направи аборт Simple Smile

# 29
Аз пък много искам, ама...
Трябва и другия да го иска  Wink

Общи условия

Активация на акаунт