Търся човека, Моля за помощ.

  • 13 861
  • 168
  •   1
Отговори
# 75
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Не искам да бъда груба ,но ако наистина работиш това което твърдиш и е пусната за издирване чрез МВР.Би трябвало да имаш информация вече.Братовчедка ми я намерих за 3 дена при положение ,че нямах информация за нея- чрез МВР.Затова ми се струва доста съмнителна темата.

И аз не искам да бъда груба, но какво ще рече "работиш"????
В момента съм в майчинство и си гледам детето, а това което върша или се опитвам да върша,  съвсем доброволно, и никакви пари от никой никога не съм вземала и никога няма да взема. И всички разходи които имам по случая са за моя сметка. Така , че според мен това което написа е грубо.

п.с. Ти намери братовчедка ти за 3 дни, защото си й роднина, но аз съм на това момиче съм никоя, а по закона, институции трябва да пазят лична информация за хората. .

# 76
  • Мнения: 6 417
Защо не потърсиш някой частен детектив? Аз мога да ти препоръчам един-двама, ако решиш. По-лесно ще е за теб май  Thinking

# 77
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Нямам такава финансова възможност да се обърна към детектив.

# 78
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Но ти не губиш надежда, нали?

# 79
  • Мнения: 6 417
Тогава пробвай в "Битката на ясновидците". Снимат последните епизоди сега  Rolling Eyes

# 80
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Надежда ще умре три дени след мен Simple Smile
Ще пробвам всичко което мога.

# 81
  • Мнения: 2 013
Тогава пробвай в "Битката на ясновидците". Снимат последните епизоди сега  Rolling Eyes

Това може би не е лоша идея. Тъкмо ще се докаже кой е най-най сред ясновидците.

# 82
  • Мнения: 2 013
Хрумва ми нещо друго. Да не е напуснала България и да е отишла в трета страна? Ако е със същото име вероятно това може да се провери през гранична полиция или както там се казват тези, които регистрират влизанията и излизанията от страната.

# 83
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Чакам резултати от консулство, ако е излизала от страната, те ще имат такава информация.
За битката на ясновидците , не мога да намеря в нета никаква информация и никакви контакти.

# 84
  • Мнения: 1 168
Тогава пробвай в "Битката на ясновидците". Снимат последните епизоди сега  Rolling Eyes

Това може би не е лоша идея. Тъкмо ще се докаже кой е най-най сред ясновидците.


Te пък едни ясновидци... Защо не се обърнеш към " Имаш поща", всичко е безплатно, а и имат доста успехи. Поне нищо няма да загубиш Peace


Проверих, в нито една от видеотеките ни не е регистрирана Sad

# 85
  • до Бургас
  • Мнения: 76
"Имаш поща" Съвсем друг формат. Не ми изглежда никак сериозна.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 456
Добре де, аз пак не разбрала newsm78 След като родители търсят
детето си, нямат ли те идея за близки нейни приятел, познати?

Вероятно е една много лична драма, но искам да попитам от колко време
не са се виждали едни други и това в следствие на доброволна воля ли е или
насилствено.
Ако е насилствено , защо не обявявт момичето за национално или
международно издирване. Така, поне ще знаеш дали е в страната или не?

Извини ме ако звуча странно, но как тръгваш да търсиш някъде и откъде имаш инфорация, че е еди къде си???
Наистина не разбирам логиката на това издирване....струва ми се, че пропускаш нещо по веригата и
си изключила роднините й, които според мен могат да те доведат до някаква следа.

# 87
  • Мнения: 911
Марина дойде в България през 1992г. . работеше като танцьорка в клуб "Диана" (който изгоря), после се запозна с някое момче и почна да живее с него. След това всяка връзка с нея се загуби.
През зимата 2004 година в България идва кораб "Астрахань-сити" който стои на ремонт в пристанище 3 месеца. Една жена от този кораб съвсем случайно се запознава с Марина в магазин-заведение в което тя работеше като барменка. И те празнуват нова година и Коледа заедно. Това момиче казва, че магазин-кафе се намира по пътя към пристанище, някъде до  пристанище и магазина-кафе има и ж.п. станция, където работеше още една приятелка на Марина-Ирина. Стопани на това кафе-магазин са двойка, мъж се казва Христо а жена руса името й не ми известно, и те развъждат кучета-пекинези. И даже самата Марина взе от тях едно кученце. Това е.
Муцка, ето.

# 88
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Марина дойде в България през 1992г. . работеше като танцьорка в клуб "Диана" (който изгоря), после се запозна с някое момче и почна да живее с него. След това всяка връзка с нея се загуби.
През зимата 2004 година в България идва кораб "Астрахань-сити" който стои на ремонт в пристанище 3 месеца. Една жена от този кораб съвсем случайно се запознава с Марина в магазин-заведение в което тя работеше като барменка. И те празнуват нова година и Коледа заедно. Това момиче казва, че магазин-кафе се намира по пътя към пристанище, някъде до  пристанище и магазина-кафе има и ж.п. станция, където работеше още една приятелка на Марина-Ирина. Стопани на това кафе-магазин са двойка, мъж се казва Христо а жена руса името й не ми известно, и те развъждат кучета-пекинези. И даже самата Марина взе от тях едно кученце. Това е.
Муцка, ето.

Не разбрах, какво означава това?

# 89
  • Мнения: 911
Че повечето от отговорите на въпросите и вече са били написани.

Общи условия

Активация на акаунт