Кога ви се появиха първите бели коси?

  • 4 249
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19 296
Това ми е въпросът и...
Някой ползвал и е от тези бои за възвръщане на естествения цвят?

# 1
  • Мнения: 95
На 24г-тук таме вече се мотаят 3-4 бели косъма.Явно са от стрес. newsm78

# 2
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Чувала съм,че е наследствено.Моята баба на 78 години нямаше нито един бял косъм.Една от лелите ми вече е на 60 и също няма.Майка ми чак сега на 58 и се появи покрай слепоочията малко./явно е наследила и от дядовия ген/ Аз се надявам също да приличам на майкиния род.Сега съм на 35 и все още остисквам положението. Mr. Green
От боите за коса също по-рано побелява косата,но това незнам дали е вярно.

# 3
  • софия
  • Мнения: 2 140
На 18г. започнаха да ми се появяват първите бели косми.Използвам боя,но не за възвръщане на естествения цвят.

# 4
  • Мнения: 4 496
На 32 имах един бял косъм вече.
Не вярвам на тези бои и спрейове. Ако пишеш за тези, за които аз си мисля де.

# 5
  • Мнения: 1 952
На 17 вече имах бели косми, сега съм на 24 и имам доста, боядисвам се естествено.

# 6
  • Wonderland
  • Мнения: 702
На 27 съм и все още нямам,въпреки че се боядисвам отдавна с бой.

# 7
  • Мнения: 35 961
около 15

# 8
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Почти на 30г. съм от няколко месеца забелязах, че имам 5-6 бели косъма.

# 9
  • Мнения: 5 647
Още не са ми се появили бели коси.

# 10
  • София
  • Мнения: 819
се боядисвам отдавна с бой.

И как точно става тоя номер - биеш си два шамара и белите коси се махат? newsm78

Преди около месец забелязах един бял косъм, не по-дълъг от 3 сантиметра, боядисвам си косата от 9 клас, мисля, че е до ген, както вече някои момичета са споменали, свекърва ми е на 55 и почти няма бели коси, свекър ми също, а баща ми е на 57 и е побелял от много време, последните години му побеля и катинарчето

# 11
  • Мнения: 389
На около 22, рода на майка ми побелява рано, та ще видим ...  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 5 622
На 24г-тук таме вече се мотаят 3-4 бели косъма.Явно са от стрес. newsm78

Ген, ако питаш мен  Wink

На 30 все още нямам нито един бял косъм. Майка ми е на 60 и има много малко, предимно около слепоочията  Peace

# 13
  • Мнения: 5 001
На 20 вече имах бели коси и то доста....Знам за едни корени,които се продават в китайските магазини и се пият като чай от което косата става черна обаче......

# 14
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Това ми е въпросът и...
Някой ползвал и е от тези бои за възвръщане на естествения цвят?

А какви са тези бои? Колко струват?

# 15
  • София
  • Мнения: 7 794
Май около 30 г. ми се появиха няколко бели косъма.

# 16
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
На 30г съм и имам няколко бели косъма които ми се мотаят из косата.Забелязах ги преди 2-3месеца,най-вероятно са от скоро.Но какво да се прави ,както са казали това си е до ген.

# 17
  • Мнения: 6 164
Още нямам, генетично съм се метнала на баща ми и ако това е така, сигурно след 50-те ще ми се появят. Надявам се. Wink Което не ми пречи да си скапвам косата с бои...

# 18
  • Мнения: 1 312
На 27 съм и вече имам тук там Tired пък кога са се появили Rolling Eyesнезнам #2gunfire

# 19
  • Мнения: 27 524
Още нямам  Flutter

# 20
  • Мнения: 3 294
И аз нямам още

# 21
  • Мнения: 410
Когато бях в подготвителен клас.
Сега са повече от 50% и боядисването е неизбежно, тъй като принципно косата ми е с тъмно кафяв цвят, та контрастът е очебъркащ.  #Crazy

# 22
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 222
като бременна. понеже са малко - единични, ги махам и за сега отлагам боята. има време.

# 23
  • Мнения: 1 322
На 18 г.

# 24
  • Мнения: 7 474
На 29 се появи първият  Laughing

# 25
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Май бях около 22годишна . От няколко години ползвам Кастинг на Лореал

# 26
  • Мнения: 9 814
На връх 27-я ми рожден ден забелязах един бял косъм  Cry

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Почти на 35 г. все още нямам  Flutter

# 28
  • Мнения: 2 220
Първият ми бял косъм се появи, когато бях на 16. Гаджето ме заряза и ги изживях много трудно, така че се сдобих със сребърната нишка. Сега, почти на 30 имам много, но не това е мотивът ми за боядисване. Харесвам посребрени коси.

# 29
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
На 27  Peace Но като бях в училище се боядисвах какви ли не цветове. От няколко години не се боядисвам възвърнах си светло кестенявият цвят и няколкото бели косъма не си личат в него  Laughing

# 30
  • София
  • Мнения: 4 272
На 34 г. ми се появиха първите два бели косъма. Сега имам още 2-3, но не си боядисвам косата. На такова място са, че не се виждат.

# 31
  • Мнения: 125
преди две години - бях на 22, но предполагам, че е от стрес, а не въпрос на ген, т.к майка ми е вече на 49г., а още няма и един бял косъм

# 32
  • Мнения: 125
преди две години - бях на 22, но предполагам, че е от стрес, а не въпрос на ген, т.к майка ми е вече на 49г., а още няма и един бял косъм

# 33
  • Мнения: 197
Преди около 4 години - на 22 години май ми се появи първият ( и за сега единствен ) бял косъм. От тога не се боядисвам хаха - сега си го подстригвам да не се вижда много  Blush - страх ме е да го отскубна, защото нали казват, че на мястото на един отскубнат бял косъм порасват 4 бели. Не знам дали са глупости, но не смея да рискувам Simple Smile!

# 34
  • Мнения: 645
Около 25 годишна възраст. Аз си мисля, че ранното или късното побеляване е въпрос на ген. Но съм чувала (не знам дали това не са легенди само) как при силен стрес на човек му побелява косата изцяло само за една нощ.

# 35
  • Мнения: 105
Нямам още такива в косата, но пък ми се появи бяло косъмче на миглите на едното око Flutter Като съм без грим всеки се заглежда  Tired чак ми става неудобно ... като сложа грим не си личи.Казаха ми, че носи късмет  Blush hahaha Вие как мислите newsm78

# 36
  • София
  • Мнения: 38 476
На около 30. Сега имам по средата няколко и на слепоочията.

# 37
Аз днес си открих за сефте бял косъм. Даже не знам дали е бял, по скоро изглежда безцветен и леко прозрачен  Shocked Не знам дали е бял косъм или аномалия, защото не съм гледала бели косми от близо. Отскубнах го Simple Smile)
Аз съм само на 26 и майка ми побеля чак към 50тте, а баща ми страшно млад. Дано да съм се метнала на майка си и да не се появяват такива ужаси по главата ми  Praynig Cry Cry

# 38
  • Мнения: 686
На 27 г. си открих 2-3 бели косъма. Боите, за които питаш, не съм ползвала.

# 39
  • Мнения: 516
И аз съм от щастливките с добър ген. Все още нямам нито един бял косъм. Но баща ми е побелял напълно на 18 год. от стрес.

# 40
  • Мнения: 751
И аз нямам още бели коси. PeaceЯвно не съм се ядосвала много. Whistling

# 41
  • Мнения: 1 520
Все още нямам бели косми, макар и да минах 25. Grinning

# 42
# 43
  • Мнения: 500
И аз нямам бели коси,само един бял косъм от 17-годишна си имам.... Crazy

# 44
  • София
  • Мнения: 3 816
И аз съм от тези, които все още нямат, а съм на 33 почти.

# 45
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Честно казано- на 20. След голям стрес.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 806
На 31 след раждането  Joy .Сега имам 2-3 бели косъма , но те не се виждат  Wink

# 47
  • варна
  • Мнения: 1 830
На 26г. съм и все още нямам, ама и не бързам Laughing

# 48
  • Мнения: 1 176
От около една година насам ме мъчат няколко бели косъма отпред на бретона.Досега ги махах,но не спират да се появяват и нови. #Cussing outИ какво сега-само бретона ли да започна да боядисвам?! Laughing Малко над 35 години съм.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 676
След раждането- на 28г- един бял косъм е но......
още няма други Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 4 292
До колкото знам, нямам. Поне не съм забелязала до сега.

# 51
Бели коси нямам, два пъти до сега съм си откривала по един бял косъм - след 25-ия ми рожден ден.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 231
Не помня кога точно са ми се появили първите бели коси, но мога да кажа че за вече 30-те си години имам доста /мъжа ми се шегува, че имам повече бели коси от майка ми  Sad/ ..........понякога се ядосвам, но друг път гледам от веселата страна на нещата въз основа на приказката, че колкото бели коси имаш, толкова хубави моменти си преживял  Wink Иначе ползвам безамонячни бои, а за тези спрейове и т.н. за възвръщане естествения цвят на косата ми се струва малко афиф работата, но знае ли човек  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 8 999
Около 30 г.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Нямам още/36г/.

# 55
  • Мнения: 318
Имам 2-3 бели косъма,но мисля че колкото по-рано започне човек да се боядисва толкова по-бързо започва и косата да побелява  Thinking,аз лично съм се боядисвала 5-6 пъти!

# 56
  • Мнения: 1 813
Още в 8-ми клас ми се появиха,но са предимно на тила и вътре из косата. И слава богу !
Не е ген.
Баща ми е на 42 години и дори не е прошарена косата му,а тук там.
Майка ми на 40 и също тук там има бяла коса.

# 57
  • Мнения: 2 018
На около 20 години.
Ама нали са казали хората, на всяко преживяно щастие по един бял косъм  Crazy

# 58
  • Мнения: 1 813
На около 20 години.
Ама нали са казали хората, на всяко преживяно щастие по един бял косъм  Crazy

Тъй ли било?  Thinking Аз щото за нерви и стрес съм чувала.  Crazy

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Нямам още... Flutter
А може би от боядисването не ги виждам hahaha hahaha

# 60
  • Мнения: 757
като се изрусих,направо побелях hahaha Joy

# 61
  • Мнения: 649
Имам само два ама си седят от 12 клас.

# 62
  • Мнения: 2 018
На около 20 години.
Ама нали са казали хората, на всяко преживяно щастие по един бял косъм  Crazy

Тъй ли било?  Thinking Аз щото за нерви и стрес съм чувала.  Crazy


Тъй ли си чувала?  Sunglasses

Да ти кажа честно, то и пъпката на носа, някои я преживяват много тежко, но аз знам, че ако имам такава, то някой е влюбен в мен   Flutter Чакам я с нетърпение   Joy Joy Joy

Абе, позитивността му е майката Wink

# 63
  • Мнения: 249
първите се появиха когато бях на 25г. Sad, сега две години по-късно са станали много и затова се боядисвам или правя кичури.

# 64
  • Мнения: 145
На 29. Имам си един и си го отглеждам с най-специално внимание.

Общи условия

Активация на акаунт