all inclusive в БГ лято 2008

  • 48 941
  • 506
  •   1
Отговори
Събирам мнения и впечатления за ол инклузив от миналата година. Интересуват ме хотели подходящи за по-голями деца 11г..Ако някой има впечатления от Елените или хотел Сол несебър бей или Сол несебър маре моля нека ги сподели. Досега 3 г подред почиваме на Албена но вече ни омръзна.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 854
Мен също ме интересува тази база, но сме с по-малко детенце.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и аз в темата.
Чакам мнения на Елени и Дюни.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 867
Ще пропуснем почивката в България. Ще следя темата от чисто любопитство, но не вярвам вече, че в България има добри места за почивка на море.

# 4
  • Мнения: X
Аз вчера изчетох доста в другата тема за почивка в Бг,там една майка сподели,че са почивали на Дюни миналата година с оферта на Туи/които давали най-добра цена/,и са плащали за двойна стая ол инклузив около 300 лв. на вечер,много беше доволна,но на мен ми се вижда доста ,освен това мен например няма да ме устрои дв. стая,защото дъщеря ми е на 11 г. и винаги се настаняваме в апартамент,така че цената ще отиде бая нагоре,и то за 4 звезди,като чели в Анталия в 5 звезди+ самолетен билет и много повече развлечения ще ми излезе по-тънко,не знам.Друг е въпроса,че има много оферти за Турция,които се оказват кухи и после може да си скубеш косите.

# 5
  • Мнения: 265
ами мисля,че в турция  човек наистина може да получи за парите,които плаща-доста повече отколкото в българия.аз съм много доволна от всичко в анталия-обслужване,забавления,храна,път.наистина е доста по-евтино отколкото тук.

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
добре, но темата е за почивки в Бг. Не е кой колко добре и за колко пари е почивал в турция или някъде другаде.
Има си тема за почивки извън Бг.
В тази ще си говорим само за инклузива в нашенско.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 819
Аз искам да попитам за Албена - какви развлечения има там???

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Развлечения за възрастни или за деца питаш?

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз искам да попитам за Албена - какви развлечения има там???

за деца има някакъв Лунапарк. Влакчето също е голям атракцион за тях.

# 10
  • Мнения: 7 106
Записвам се и аз в темата  Grinning. В момента ровя усърдно и умувам, и като отсях доста плява  Laughing ми остана колебанието между хотел Орхидея в Албена и Магнолия на сп. Писател. В Магнолия обаче още нямат актуални цени, така че на този етап съм в застой.

# 11
  • Мнения: 7 106
Аз искам да попитам за Албена - какви развлечения има там???

за деца има някакъв Лунапарк. Влакчето също е голям атракцион за тях.

Миналата година бяхме във Варна, та успяхме да посетим Албена няколко вечери  Simple Smile. За малки деца е пълно със забавления - като започнеш от анимациите пред повечето хотели и стигнеш до плажа, където до всяка почти кръчмица има детски кът със къщички за игра, люлки, пързалки и катерушки. Отделно от това има батути, влакчета по релси, разни въртележки, които обаче яко съдират кожата от гърба. Но в интерес на истината, на дъщеря ми и беше по-интересно да зяпа по главната художниците, палячовците и сергиите  hahaha.

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
. В Магнолия обаче още нямат актуални цени, така че на този етап съм в застой.

може и да имат, но да не са ги публикували. Звънни и питай. Ако искаш, имам гсм-а на мениджърката на хотела.

# 13
  • Мнения: 7 106
Аз звънях директно в единия от хотелите, взех номера от сайта. Записаха ми мейла и ми обещаха, че до 1-2 седмици ще ми пуснат оферта, пък ще видим.
Дай ми все пак и номера на мениджърката, ако не ми пратят нищо да се свържа направо с нея  Hug.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 576
Зори да те предупредя, че от хотела може да ти дадат много по-скъпа оферта, отколкото ще е през агенция. През 2006 г. ходихме на Зл. Пясъци и чрез TUI платихме с около 50 лв. на ден по-малко.

Общи условия

Активация на акаунт