На море в Турция - all inclusive

  • 200 726
  • 657
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 2 521
Анталия, хотел Кервансарай Кунду 5*, UAI.
Ето от къде се върнах сутринта!
Невероятно е, препоръчвам го!
Изключително подходящо за малки деца!
Офертата е през Алфатур, съответно на Тезтур!
Всичко е точно както на снимките от сайта.

http://www.tury.ru/hotels/49663.html

# 601
  • София, България
  • Мнения: 5 594
ИРА ,

alpha_beta ,

моля ви да разкажете по-подробно за хотелите  Peace
повечето от нас тепърва се насочваме натам и всяка информация е много ценна  Peace

# 602
  • София
  • Мнения: 2 521
ИРА ,

alpha_beta ,

моля ви да разкажете по-подробно за хотелите  Peace
повечето от нас тепърва се насочваме натам и всяка информация е много ценна  Peace

За първи път посещавам Анталия и изобщо Турция, нямам база за сравнение с други турски хотели и курорти, но всичко което видях и получих като услуга в Кервансарай Кунду ми допадна, нямам никакви забележки към качеството на обслужване, чистотата, храната, забавленията и всичко останало. Храната за мен беше перфектна, качила съм 2кг. за 7 дни. Огромен избор от салати, меса - задушени пилешко, пуйка, телешко, всякакво риба на скара с дървени въглища - ежедневно, турски специалитети - едни такива като пица но не точно - много са вкусни, и още десетнки блюда които не мога да изброя. Всички видове турски сладкиши, плодове в изобилие също. Всичко това на блок маса с дължина около 30 метра.
UAI включва закуска от 7,00-10,00, късна закуска от 10,00 до 11,00. Обяд отт 12.00 до 14.30, следобедна закуска от 17,00-18,00, вечеря от 19,00 до 21,30 и късна вечеря от 23,30 до 00,30.
На територията на хотела има пиано бар от 0-24ч с всякакви напитки и още множество барчета навън.
Анимация за възрастни и за децата от 10,00 до полунощ.

Смяна на кърпите - всеки ден, чаршафите - през ден, за плажа отвън си вземаш чисти хавлии ежедневно, водна пързалка, редица от последователни басейни от хотела до плажа.
Плажната ивица е собствена за хотела, има навеси , шезлонги, кей.
Какво друго - наоколо са само 5-звездни хоттели, в близост има мол и търговски център, ежедневно се предлагат екскурзии - те се плащат допълнително.
Има безплатни тенис кортове, турска баня и сауна, масажите се заплащат.
Спокойно можеш да не напускаш изобщо хотела и нищо да не заплащаш допълниттелно.
По желание се оставят бакшиши за персонала.
Персонала говори само турски, рецепционистките - малко английски и руски.
Хотела е в хай-тек стил, с много стъкло и стомана, на мен ми допада това.

Организацията по трансфера от - до е перфектна.
Още на литище София ни поемат двама представители на Тезтур и Алфатур, ежедневно в хотела се явява представител на Тезтур, транспорта от летището на Анталия до хотела е с луксозен автобус на Тезтур с гид на компанията, който те настанява в хотела също, обратно към България - по същия начин. Броят ни по списък и няма начин някой да се загуби.

Ако нещо друго Ви интересува - питайте!

# 603
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Стархотно!Значи мнението ми съвпада-Керван сарай е чудесен
дано не се променят нещата! И аз мин месец бях там и съм описала доста подробно всичко. Наистина се радвам, че съвпада мнението ми с друго-винаги съм следяла темите с мисълта, че трябва да описваме подробно точно впечатленията си, за да сме си максимално полезни винаги...Алфа-бета, може ли само да споделиш-колко платихте и колко нощувки
без летищните такси.Ние бяхме с оферта на Ориент 99 и платихме по 315 евро на човек.За малката-на 6 год ни направиха супер отстъпка-почти 60 процента

# 604
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Сори-забравих-ходихте ли на екскурзия до някъде? Дано сте се възползвали от възможността да видите Демре-Мира и Кекова-супер е
Мин месец на корабчето малко ни духаше, но сега е чудесно и за гмуркане и за плаж на палубата-ние пропуснахме , защото морето още беше хладно.Само един руснак с 2 мацки се престрашиха и 1-2 чичковци-поляци, ама те бяха загряли с какво ли не пиене преди това...

# 605
на 13,07 летим за алания хотел beach doganay кажете от там какви хубави екскурзии да не изтървам  и на какви цени са

# 606
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Екскурзиите се предлагат от агентите на туроператора в хотела, а и подробно има на табла описано, но...на нас предложиха 2 дена със самолет до Израел  #Crazy, 2дневна до Памуккале, но там сме ходили, иначе е хубаво, но да се отиде с автобус и да се обиколят и други забележителности по западното крайбрежие;предлагаха още нещо със самолет, но това беше също доста скъпичко.Записахме се на еднодневна до о-в Кекова -там е имало ликийски заселници и земетресение е разрушило града, ама има някакви останки, но пък е чудесно за разходка с корабче...после се ходи до мястото, където са открити мощите на св Николай чудотворец и е хубаво-приготви си кръстче или иконка , за да си го осветиш, защото може да се сложи на мястото на саркофага-водача обяснява много подробно.На около 200 метра е и старинен амфитеатър и гробници , които са сторени във височина в скалите-според древните вярвания и т.н. много ми хареса.Има обяд на блок маса, ама си беше тъпо-искахме си мин. вода, иначе се правят, че са забравили и този ден по-добре си вземи от закуската нещо за през деня, защото храната е тъпа./аз направо си останах гладна/, връщате се обаче за вечеря и ..........Струва 50 долара на възрастен и 40 на дете.
Предлагат м/у другото посещение в текстилен магазин или за кожа или за злато, но цените по принцип са високи и не си заслужава, не че не си купих чудесно велурено манто, мъжът ми-кожено яке, разни хавлии, покривка от лен с бродерии, обувки, синът-маратонки и такива неща...
Приготви си долари за предпочитане.Приятно изкарване и не мисли-чудесно ще изкарате, сигурна съм!
А, да-делфинариума в Анталия не е за изпускане, ама ние предпочетохме екскурзията и после нещо се мотахме, така и не отидохме , казват, че е атракция, дори може и да се плува с делфините, но се плаща...

# 607
 Hug благодаря ти за инфото

# 608
  • София
  • Мнения: 2 521
И понеже още ме държи емоцията от почивката, догодина живи и здрави и с достатъчно финанси, бих отишла тук:

http://www.teztour.bg/hotel.php?id=136

Той е съседен на Кервансарай Кунду!

Желая Ви прекрасна ваканци я и чакам да прочета впечатления!

# 609
  • Мнения: 3 695
alpha_beta   супер, че сте доволни и чакаме снимки   bouquet

# 610
# 611
  • Мнения: 2 018
alpha_beta извинявай, може и да си писала до сега, но не мога да прочета цялата тема. Би ли ми казала - за колко дни бяхте там и колко ви струва това удоволствие?
Никога не съм излизала до сега от БГ-то и ми е напълно непонятно - цени, начин на пътуване и други.   bouquet

# 612
  • BG
  • Мнения: 390
Започвам с чистотата: Персонала е доста дисциплиниран и държат чисто, дори много чисто, като се има предвид, че в момента има към 1300 човека в хотела. Пълно е с необуздани и невъзпитани руснаци, понякога дори ти писва орт виковете на рускините след децата си.
Басейните са добри и чисти, но неможеш да си намериш шезлонги и чадъри на басейна, трябва да дадеш 1-2 евро на бийч боя и веднага ще ти донесе, всички са заети, кога ги заемат така и неразбрах.
Не си прибират хавлиите от шезлонгите и така до края на почивката...
Стаите като цяло са маломерни, незнам как са дали 5 звезди на този хотел, има изискване за квадратурата на стаите  newsm78 ние бяхме трима, но стаята определено беше 2-ка с доп. легло.
Храната е обилна, но за да седнете на терасата трябва вечер към 18.50 да сте пред ресторанта, за да си заемете маса. Малък е ресторанта за капацитета на хотела.  
Има анимация, детска дискотека.
Сега връщайки се назад само хубави спомени ми изникват в съзнанието, може би аз съм капризна  newsm78 а и вече доста пъти сме били в Анталия, трябва да сменим дестинацията...навярно ни е омръзнало.
Като цяло нямам големи забележки, готин е хотела, щеше да е и по-готин ако нямаше толкоз руска паплач, сори но немога да ги нареча по друг начин, така се държат.

# 613
  • Мнения: 3 695
е не ми харесва, че има много руснаци - ужас, но важното е, че хубавите спомени са останали  Peace
а в колко часа излетяхте и кацнахте от и за бг  Peace

искаме снимки   bouquet

# 614
  • София
  • Мнения: 2 521
alpha_beta извинявай, може и да си писала до сега, но не мога да прочета цялата тема. Би ли ми казала - за колко дни бяхте там и колко ви струва това удоволствие?
Никога не съм излизала до сега от БГ-то и ми е напълно непонятно - цени, начин на пътуване и други.   bouquet

7 дни / 6 нощувки по ранни записвания 423 евро на човек в двойна стая. Юли и август цените са доста по-високи.

Общи условия

Активация на акаунт