Някой ходил ли е в Турция на почивка -All Inclusive ?

  • 17 536
  • 34
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 958
Ако някой е ходил ,моля  ,нека сподели - в кой хотел,с коя тур.агенция, дали сте доволни?
За колко време  и цени....Всякакви подробности,ако може... Grinning
Решили сме евентуално да ходим с големия син ,но все още се чудим ...
Благодаря предварително! Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 137
Ми, ходете, хич не му се чудете Grinning  Grinning
Където и по-надолу от Кушадасъ да идете в хотел
повече от 3 звезди е супер хубаво.
Обиколила съм почти всички морски турски курорти, но ти препоръчвам Мармарис и Бодрум.  
В Турция почти навсякъде съотношението
качаство-цени-климат е мнооооого добро. Е, пясъкът, ако въобще го има, а не са камъчета, не е като нашия, но кво пък нали има шезлонги  grinning039
Иначе за избора на агенция, принципно, е най-добре да се пътува с туроператор, т.е този който е организирал пътуването, а не с агенциите, които само му продават продукта с/у комисионна.

# 2
  • Мнения: 5 539
Присъединявам се към питането на СтаМ Simple Smile Същият въпрос стои и пред нас. Ще съм благодарна за всякаква информация Sunglasses

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Цитат на: StaM
Ако някой е ходил ,моля  ,нека сподели - в кой хотел,с коя тур.агенция, дали сте доволни?
За колко време  и цени....Всякакви подробности,ако може... Grinning
Решили сме евентуално да ходим с големия син ,но все още се чудим ...
Благодаря предварително! Simple Smile


аааааа ама не си ли малко нахална, а! Mr. Green  едва се върнала от Италия и не я свърта вече в милата Родина. искам и аааааааааааааазззззззззззззз #Puppy dog  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 137
Иначе всякакви подробности мога да ти дам, но ще трябва изпиша поне 5 страници #Silly
Пък и не знам какво точно предпочитате Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 2 958
Цитат на: Erica

аааааа ама не си ли малко нахална, а! Mr. Green  едва се върнала от Италия и не я свърта вече в милата Родина. искам и аааааааааааааазззззззззззззз #Puppy dog  Wink


Хайде с нас! Grinning Аз още не съм сигурна дали ще отидем,но събирам информация.Много се надявам за през септември.... dance   grinning039

# 6
  • Мнения: 430
Сега съм в отпуска, но иначе от 7 години работя в тур. агенция. Бих те посъветвала да поразгледаш сайтовете на агенциите преди да отидеш на място. Иначе варианта All Inclusive не е лош, но манджата е доста като количество, но до петия ден вече си опитал всичко. Пакетите излизат доста по-скъпо, но пък на място нямаш почти никакви разходи. Препоръчвам ви да пътувате със самолет (ако имате възможност), защото пътуването с автобус, поне за мен, е твърде тежко за дете.
Мога да ти препоръчам няколко агенции, за които знам, че работят добре и са коректни- Алма Тур, Партнер Травел, Хорнит, Он Травел (с 1 наум!).
Успех!

# 7
  • София
  • Мнения: 2 958
Цитат на: Milaa
Иначе всякакви подробности мога да ти дам, но ще трябва изпиша поне 5 страници #Silly
Пък и не знам какво точно предпочитате Wink


Ами предпочитаме ,тъй като сме с детето/той ще е на 10г/ ,да не ни излезе повече от 1100 лв....така го изчисляваме newsm78 ол инклузив го позволява....
Искаме да има басейн/то май всички хотели с над 3 звезди имат/ ...всъщност напиши подробностите.... Praynig

# 8
  • Варна
  • Мнения: 6 861
Аз съм доволна от Балкан турист...не знам така ли се казва Embarassed все още де. Но като организация нямаха пропуск по пътуване и настаняване/не в Турция/, имахме посрещачи и гид на разположение 24 часа/ден. Цени обаче не знам... като не плащам не питам:-)))
All Inclusive  не бих отишла на почивка нито в Бг/най-вече/ нито в чужбина. Не мога да ям с дни едно и също Crossing Arms , и на semi inclusive дори не се навивам, не обичам да плащам нещо което не ползвам.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 540
Да преди 2 годин с Он травъл в Бодрум - хареса ми много. Беше ни сватбен подарък на мъжо от шефовете, но аз разпитах , х-л 4 звезди, all inclusive за 7 дни - около 1000-1200 евро за двамата. Иначе Бодрум е доста скъп курорт, но пък срещу 50 евро ( на човек) можеш да отидеш с ферибот на острова на Хипократ в Гърция - о-в Кос, на екскурзия с корабче ( това май навсякъде го има), има едно много интересна крепост - абе не скучахме. Обслужването супер на ниво и бяхме единствените българи в хотела  Twisted Evil .

# 10
  • Мнения: 2 040
Моите свекър и свекърва ходят 2 пъти в годината на Мармарис и са толкова доволни, че казаха, че докато могат все там ще ходят. Другата седмица отиват в Гърция, но като се върнат заминават пак на Мармарис. Карат ни да идем там тая година те ще гледат детето, но не съм съгласна да се деля тая година. Догодина може би, но тая -или по нашето или никъде.
Казват че Мармарис е рай и всеки заслужава да отиде. даже си имат един хотел дето са много доволни и все там ходят, но сега е на София и не мога да я питам кой е.

# 11
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Миналата година изкарахме прекрасна почивка в Кушадасъ за една седмица, но бяхме полупансион - много ми е на мен яденето All inclusive, затова с мъжа ми решихме така.
Бяхме в хотел Polat Beach, 3+ звезди, супер хотелче, всяка стая с климатик (има и с централен климатик, но това според мен е ужасно), със собствен плаж, с изкуствен пясък и супер обслужване.
Ходихме с "Евгени М" и сме много доволни, като решим пак да ходим на почивка в Турция, пак с тях ще отидем:)
Но иначе от познати знам че и Аполо, Алфатурс, Алма тур са добри.

Най-важното е (поне за мен) хотелът да е със собствен плаж и с климатик във всяка стая.Ето това е хотелчето:)
http://www.polatbeach.com/

# 12
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ние  съкщо бяхме на полупансион-закуска и вечеря без напитки, а през деня-плодове или дюнери, каквото решим.
Има два вида Олл инклузив-с безалкохолни напитки и техните алкохоли-сладко вино и пр и другия вариант е олл инклрузив плюс-там можеш да ядеш на корем през целия ден и са включени всякакви напитки и алкохолри.
Незнам дали манджата е една и съща-според мен правят меню, в което всеки ден от седмицата е с различни папута, там къзето бяхве-Акфен клуб в Кушадасъ-3* имаше многто салати и всеки ден беше посветен на рпазлична кухня-изборът според мен не беше бледен и за една седмица има голямо разнообразие.
Ползвахме Алфа тур-имат сайт, предлагат намаления и тогава поне предлагаха сравнително най-ниски цени. Виж и Бохемия-тази години имат доста ниски цени за Гърция-по-ниски от Турция, а имай от Сф е по-близко.

# 13
  • Мнения: 4 362
Да ние ходихме миналата година в Турция по точно в Кушадасъ!!Беше невероятно хубаво хотела беше "Фестивал"-май Посетихме Измир!!!Отидете там невероятно красиво е!Мнооого ми хареса даже малко щяха да ме арестуват там Blush Но няма да сгрешиш!Супер беше искам пак

# 14
  • Мнения: 945
Аz съм била преди 2 години. Бяхме в един от хотелите на Corintia, 50 км. иzточно от Анталия. 5 Звеzден клуб хотел, all inclusive+, което оzначава че и алкохолните напитки са беzплатни.

Хотелът имаше следните недостатъци
1.  За 5 zвеzден хотел, обстановката не беше много добра. Искам само да кажа, че 5 zвеzди оzначават, че хотела раzполага с определени екстри, пр. басейн, телевиzор в стаята и т.н.(примерно). Стаите при нас имаха крещяща нужда от ремонт, климатиците не работеха много добре. Иzбирай хотел по препоръки, не по това колко zвеzди има...
2. Алкохола, който се сервираше беше само турски и при това биваше само сервиран. Това оzначаваше, че на обяд ти трябва малко късмет да намериш сервитъора (поне бяха турци и много учтиви, но много малко на брой, лудваха милите) и да се надяваш, че бирата, която си поръчал, ще дойде преди да си иzял десерта Sad . Моят съвет е да не иzбираш вариант кано нашия, по добре е да си плащаш zа алкохол.
3. Имахме огромното нещастие нашия хотел да е посещаван основно от руснаци. Поради таzи причина и аниматорите бяха руснаци. От това бегай колкото се може по надалеко. Те там не бяха дошли да работят, а да си пекат zадниците на плажа. Аниматорката, която трябваше да органиzира волейболната игра на плажа, минаваше тохичко по плажа и топаше с топката, когато искаше да събере участници(който чул, чул, тя да не се прецака да викне). От друга страна имахме няколко турчина zа аниматори, те правеха всичко от сърце, беше приятно да правиш нещо с тях.

Преимущества
1. Турците са много лЮбеzни с гостите си, раzликата от БГ е огромна
2. При нас храната беше много раzнообраzна, хотелът имаше 3 рестранта, един китайски, един турски и един италиански. Ако ти омръzне основния ресторант, си правиш реzервация в един от другите(беzплатно). В основния ресторант беше шведска маса, имаше имимум 10 вида салати, отделно домати, краставици, zелена салата, сосове и т.н. екстри, с които можеш да си спретнеш салатка. На обяд се сервираше 4 вида ядене, на бЮфет, отделно студени предястия, на вечеря допълнително правеха пред теб яденета. След обяд на плажа една баба правеше нещо като палачинки, много вкусни бяха Embarassed , а един чичко правеш хот доци, а друг пържеше риба... Мале, много огладнях докато пишех това Embarassed  Embarassed  Embarassed
3. Морето е по топло в сравнение с БГ

И приятно иzкарване на всички Grinning ... Аz пък в Париж отивам по другата седмица #Milti  #Milti  #Milti

Общи условия

Активация на акаунт