Ползвал ли е някой шампоана на Ревалид?

  • 53 722
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 263
И какви отзиви ще дадете за него. По-миналата седмица си купих маската, а миналата си купих и шампоана. Не знам дали ми подейства добре на косата защото от две измивания надали ще има чак фрапираща разлика, но се сдобих с пърхут Twisted Evil
Няма да го ползвам повече така или иначе, но ми е любопитно дали и при друг действа така.
При мен и Нивеята има такъв ефект и не ги ползвам като продукт по тази причина, но Ревалид все пак се води медицинска козметика  newsm78

# 1
  • Мнения: 28
Веднага ти отговарям:
Пълен боклук.Още при първото измиване и при мен се появи пърхут,самата течност ми наподобяваше на веро.Изхвърлих го.Вече съм се отказала да купувам скъпи шампоани,наскоро открих един "Лайка",струва левче и нещо и е в пъти по-добър от другите,преди ги отбягвах евтините.

# 2
  • Мнения: 7 263
Да наистина има вид на веро и на такова намирисва  Twisted Evil. Аз не го купих защото е скъп /13 лв / някъде струваше, а защото реших че това е фирмена медицинска козметика  #Cussing out иначе редувам три единия е на Рене Фрутерер с масло от карите, другия е Глис Кюр този срещу заплетени краища и на Елсев един. Всички са супер - нямам забележки, а този .... се оказа пълен боклук, сега ще трябва и шампоан протъв пърхут да си купувам  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil м***ка му!

# 3
  • Мнения: 28
Ами аз реших да го пробвам,защото имам косопад(алопеция),плюс това съм пробвала и др. но си направих заключението,че външно само ми помагат маските от хума и изплакването с коприва.Вече не искам да си правя експерименти с шампоани,сега вътрешно приемам запарка от коприва и вечер си изплаквам косата.

# 4
  • Мнения: 337
Аз тъкмо се канех да си взема един на Ревалид, мисля, че го гледах в Ремедиума за 10лв. Беше за изтощена коса със заздравяващ ефект или нещо такова. Реших да я подсиля сега пролетта, но вие ме отказахте Crossing Arms
 Ами какво да си взема тогава newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 7 765
Ползвала сам шампоан Ревалид преди много време, мисля че не бях доволна.  Thinking

# 6
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Ревалид не съм ползвала, но преди 2-3 месеца си взех Фитовал и много съм доволна.Мия се 2 пъти в седицата с него.

# 7
  • Мнения: 7 263
Ами какво да си взема тогава newsm78
Ако имат тестерче вземи си и пробвай първо как ще ти се отрази. Сега се сещам че преди 2-3 години си бях купила и таблетки на Ревалид и получих обрив от тях, може просто аз да не понасям някоя от съставките му. Сетих се за "Фитовал" и аз.  vesi@ ти щом го ползваш толкова време и си доволна може да го пробвам.

# 8
  • Мнения: 1 312
 Ревалид го ползвах близо 6 месеца,незнам защо newsm78Нали казват че разлика не може да се види с едно измиване и аз айде още един и още един но за 6 мес. промяна в косата си не видях,а и боята ми падаше по бързо.Вече не го ползвам и няма да си го купя Peace

# 9
  • Мнения: 337
А фитовала за различни коси ли е, или е един и същ?
 Аз пък преди време си купувах едни витамини, ампули които се втриват в косата, но никак не бях доволна и много ми щипеше скалпа. Мисля, че бяха Клоран. Sick

# 10
  • Мнения: 25
Коментарите ви относно ревалид ми идват като шок, защото една приятелка го позлва и е адски доволна. Много й станала здрава косата и разстяла неудържимо и буйно  Thinking Бях се запътила да го купувам, но си взех хининов шампоан на Клоран и съм доста доволна още след първото измиване. Кофтито е, че не се пени много и мирише... интересно  Laughing А на цвят е като сироп за кашлица. Но трай бабо за хубост, дет се вика. 10.20 лв. му е препоръчителната цена.

# 11
  • Мнения: 270
Ревалид не съм ползвала, но като видях темата го обърках с фитовал. фитовал ползвах доста време, против косопад е, има и във вариант за повече обем - препоръчвам ти го. Също така към него имаше и капсули за пиене, добър комплекс се получаваше.

# 12
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз ползвам на Клоран с коприва за мазна коса и съм доволна. Кофти е, че трудно се пени и не е за честа употреба, но иначе е хубав. Като чета тука обаче Ревалид няма да си купя  Stop

# 13
  • Мнения: 1 312
Коментарите ви относно ревалид ми идват като шок, защото една приятелка го позлва и е адски доволна. Много й станала здрава косата и разстяла неудържимо и буйно  Thinking Бях се запътила да го купувам, но си взех хининов шампоан на Клоран и съм доста доволна още след първото измиване. Кофтито е, че не се пени много и мирише... интересно  Laughing А на цвят е като сироп за кашлица. Но трай бабо за хубост, дет се вика. 10.20 лв. му е препоръчителната цена.
tori  Аз си купих Ревалид преди време точно заради това да ми расте косата по бързо.Моята коса всичко и е хубаво ама не расте и това е все една дължина съм от как се помня  Thinking ,но за 6 мес.резултат никакъв,така че незнам,на всеки различно можеби действа  bouquet

# 14
  • Мнения: 2 936
Ползвала сам шампоан Ревалид преди много време, мисля че не бях доволна.  Thinking

хм,и аз съм ползвала преди време в комбинация с таблетите против косопад...но май и аз не бях доволна... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт