Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

високо

здравейте мамчета,
имам въпрос и се надявам някой по-опитни мами да ми помогнат
Ния е на месец и половина...хапва добре, но веднага след като се нахрани започва да се напъва и да сумти...става червена и често се напъва толкова силно, че повръща...няма запек и не мога да разбера защо прави така...доста често се напъва и преди да яде...изобщо имам чувството се непрекъснато се напъва:( и много се притеснявам.
благодаря на всички предварително
Цитирай

София

и мойта дъщеря прави същото. И аз се чудя от какво е, все си мисля че нещо я мъчи. Докато не спре напъването съм все нащпек...
Цитирай

БГ - София

Здравей, синовете ми се напъват така когато акат. Не мисля че е проблем, не мен ми е неудобно да ги зяпам, струва ми се, че това е нещо лично даже и за бебетата  Very Happy . Сигурно всички така изглеждаме в тоалетната, но нямаме огледала да се видим Very Happy .
Цитирай

sofia

taka biaha na moiat sin kolikite naprekasnato napavane,no kato navarshi 2 meseca i 1 sedmica izvednaj spria da se napava
Цитирай

Цитат на: agneshka
здравейте мамчета,
имам въпрос и се надявам някой по-опитни мами да ми помогнат
Ния е на месец и половина...хапва добре, но веднага след като се нахрани започва да се напъва и да сумти...става червена и често се напъва толкова силно, че повръща...няма запек и не мога да разбера защо прави така...доста често се напъва и преди да яде...изобщо имам чувството се непрекъснато се напъва:( и много се притеснявам.
благодаря на всички предварително

ne se pritesniavai, nashta Anastasia praweshe sushtoto. I tja winagi se napuvashe sled jadene
Цитирай

и при нас напъването беше малко след хранене и се оказа , че са коликите, нормално е до половин час след хранене. После това явление изчезна
Цитирай

високо

благодаря ви момичета Smile
аз подозирах, че може да са колики, ама нали ми е за първи път... друго си е някой патил да ти каже Very Happy
успех и весел ден на всички Very Happy  Smile  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.