Колко деца искате да имате?

  • 5 556
  • 157
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 190
Аз винаги съм мечтала за 3. Ние сме трима и е голяма веселба. На 27г съм и имам 1, надявам се да имам късмет, време и сили за поне още едно.

# 1
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Искам поне две, затова отговорих с 2. Само да сме живи и здрави и да имам възможност да ги гледам  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 215
ДВЕ- МОМЧЕ/ВЕЧЕ ГО ИМАМ/ #Milti  #Milti  #Milti
И МОМИЧЕ, АКО ДАДЕ БОГ Praynig
ЩЕ СИ ЖИВЕЕМ МНОООГО ЩАСТЛИВО!!!!!!!

# 3
  • Мнения: 444
Поне 2! Голяма радост са!!! #Milti

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
И аз си мечтая за 3 дечица, но незнам дали ще се получи. Притеснява ме фактора време Embarassed Че вече съм на 30 години, а пък искам да изчакам поне още 1 година до второто бебе (защото  родих със секцио).

# 5
  • Мнения: 179
Две. Сега имаме една прекрасна дъщеричка, пък живот и здраве сле 3-4 години искам и второ съкровище.

# 6
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: Yanitsa
ДВЕ- МОМЧЕ/ВЕЧЕ ГО ИМАМ/ #Milti  #Milti  #Milti
И МОМИЧЕ, АКО ДАДЕ БОГ Praynig
ЩЕ СИ ЖИВЕЕМ МНОООГО ЩАСТЛИВО!!!!!!!

 и аз така, а пък кой знае живот и здраве и трето може да ми се прииска

# 7
  • Мнения: 5 246
Цитат на: Yanitsa
ДВЕ- МОМЧЕ/ВЕЧЕ ГО ИМАМ/ #Milti  #Milti  #Milti
И МОМИЧЕ, АКО ДАДЕ БОГ Praynig
ЩЕ СИ ЖИВЕЕМ МНОООГО ЩАСТЛИВО!!!!!!!



И аз така,но напоследък се замислям и за 3-то  Wink

# 8
  • Мнения: 554
Искам да имам 2 деца,но божа работа Simple Smile !

# 9
  • Мнения: 1 181
двенки,  сега (тоест по-после) искам и момиченце

# 10
  • София
  • Мнения: 6 175
Цитат на: Vesito
И аз си мечтая за 3 дечица, но незнам дали ще се получи. Притеснява ме фактора време Embarassed Че вече съм на 30 години, а пък искам да изчакам поне още 1 година до второто бебе (защото  родих със секцио).


Това все едно аз съм го писала. Само дето аз чукнах 33 Хубаво е второто де е момче, че малко татковци се радват на второ момиче, а третото пак момиче Grinning А аз ще обикалям с бастунчето около тях и ще ги подбирам като овчици Wink

# 11
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
Три Grinning

# 12
  • Варна
  • Мнения: 737
Аз искам двенки.
Иначе има една фраза - "Една жена ражда толкова деца, колкото може да отгледа, ако евентуално остане сама".

# 13
  • Мнения: 1 520
Запречила съм се като магаре на мост - само 1. За повече сила нямам. Но съм на 22, ще видим след 10 години какви ще ги говоря. Grinning

# 14
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Цитат на: elinger
Запречила съм се като магаре на мост - само 1. За повече сила нямам. Но съм на 22, ще видим след 10 години какви ще ги говоря. Grinning

На 32 ще ти дойде друг акъл. Живот и здраве.
Гласувах с две. Вече ги имам. Единия ми син е на 13, другия на 1/2. Стигат ми.  Надявам се като позабравя какво е ми се прииска трето вече да не мога да имам.

# 15
  • Мнения: 3 932
People Angel  People Angel  People Angel
3 броя, живот и здраве.

# 16
  • Мнения: 3 550
Искам да имам сума ти деца. Ама се въздържах да пиша "повече". Гласувах за 5. Май има ограничение в броя секциа, които може да претърпи матката, та няма да ми се отвори парашута, ама нека си помечтая.

# 17
  • Мнения: 4 187
Ентусиасти сме и мислим за 3, но каквото даде бог!

# 18
  • Мнения: 1 108
Здравейте и от мен Laughing  Laughing  Laughing

Аз искам да имам две малки слънчица.  Heart Eyes  Heart Eyes
Едното да бъде момченце , което вече е на път , а другото искам да имам и една малка принцеса на която да вързвам панделки и да и купувам роклички  #Milti  #Milti  #Milti

# 19
  • Мнения: 1 107
Искаме 3, пък да видим дали ще стане  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 609
Живот и здраве Praynig ,искаме двечки newsm04  Arrow  family

# 21
  • София
  • Мнения: 39 746
имам си една Диянка, искам и син Simple Smile В рода на мъж ми има близнаци. Ако направим близнаци ... няма да ги връщам Simple Smile

# 22
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Поне две, може и три но незнам дали ще можем да се оправиме с тях. Ако направим и трето няма да го върнеме я.

# 23
  • Мнения: 487
Еееех,как ми се искат 5-така и гласувах.Обаче да не живеехме на квартира и да имахме по-високи доходи........С радост бихме си родили още 2 слънчица!Моите така са привързани едно към друго,чак ми иде да ги "смачкам" в прегръдките си.Пожелавам на всички такова щастие! newsm10

# 24
  • Мнения: 3 461
3,колкото и имам. Laughing  Grinning Не успях обаче да гласувам,как да го направя?

# 25
  • Мнения: 3 461
Сега успях. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 5 577
Аз съм по-нагла, писах 4 Simple Smile
На 22 съм, имам време да го постигна, добре че тати ни е страхотен, та ми минават такива мисли.

# 27
  • Мнения: 3 591
Цитат на: Maria_Dr
Аз винаги съм мечтала за 3. Ние сме трима и е голяма веселба. На 27г съм и имам 1, надявам се да имам късмет, време и сили за поне още едно.


Аз искам 4  Simple Smile
сега чакам номер 3 Simple Smile Имам 2 момчета, сега искам пак момче, че татито лесно да навия за 4то  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

Всъщност няма значение.... Ама искам 4, независимо от пола. Макар че 4 момчета + таткото множко ще са май  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 3 461
Цитат на: [desi]
Цитат на: Maria_Dr
Аз винаги съм мечтала за 3. Ние сме трима и е голяма веселба. На 27г съм и имам 1, надявам се да имам късмет, време и сили за поне още едно.


Аз искам 4  Simple Smile
сега чакам номер 3 Simple Smile Имам 2 момчета, сега искам пак момче, че татито лесно да навия за 4то  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

Всъщност няма значение.... Ама искам 4, независимо от пола. Макар че 4 момчета + таткото множко ще са май  Rolling Eyes


Артистката от Всички обичат Реймънд(жената на Реймънд в сериала)има 4 момчета ,всичките през 2 години родени,а тя какво е миньонче само,направо й завиждам.

# 29
  • Мнения: 2 755
Цитат на: Mirra
....Иначе има една фраза - "Една жена ражда толкова деца, колкото може да отгледа, ако евентуално остане сама".

Мноооого добре казано. Поради тази причина гласувах с 1. Нямам финансовата възможност да изуча и да подсигуря живота на повече от 1 дете. Друг е въпросът, че ако имах възможност бих отгледала поне още едно.

# 30
  • Мнения: 1 072
Имаше наскоро същата анкета. Все пак я попълних отново: 3. Ама дали ще го направим, не знам. Иска ни се и да попътуваме малко още, а с децата докато са бебета ограниченията са по-големи.

# 31
  • Мнения: 1 883
Имам две момчета.След една година се надявам и на  newsm18

# 32
  • Мнения: 2 910
Аз искам поне 2 дечица.Сега си имаме сладка дъщеричка,вече си плануваме и второто,а живот и здраве,може и трето.

# 33
  • София
  • Мнения: 91
Гласувах за 2.
Сега си имаме прекрасно момченце, но дано след 2-3 години ,да е живот и здраве, Господ ни дари и с малка принцеска!

# 34
  • sofia
  • Мнения: 1 185
Аз искам и имам вече 1 дете Знам, че е хубаво да не е само, но може ли само заради това да родя и отгледам второ, след като не желая?

# 35
  • Мнения: 1 263
още една принцеса ...е, и принц може Grinning

# 36
  • Мнения: 1 512
Три - поне така ни се иска. Grinning
Сега си имаме принцеска, на която й връзвам панделки и купувам роклички, в градинката играе само с момченца и е щура за десет Laughing  Laughing  Laughing
По- нататък, след 2-3 години да си направим още едничко...Пък ако дойдат близнаци... #Milti  #Milti  #Milti
Имам едно питане към тези, които искат три и повече деца- как възприемат околните вашите планове за повече деца, имате ли подкрепата на вашите близки и роднини?

# 37
  • Мнения: 5 140
2-3,за сега имам едно,то ми е като за две.

# 38
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Трички  Crazy

# 39
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За сега 2-те госпожици са ми напълно достатъчни. Но не е изключено след няколко години пак да ми се прище да "глътна топката", макар че е слабо вероятно.

# 40
  • Мнения: 3 562
Цитат на: ale_x_andra
...Пък ако дойдат близнаци... #Milti  #Milti  #Milti ...

Близнаците са си 6 от тотото, ама нейсе - не ми се падна  #Silly

Аз искам две, ама ако може малко време до второто, че първото ми изцеди силичките  Wink Аз за туй си бях поръчала близнета да минава всичко наведнъж, пък и те да са си дружки  newsm04

# 41
  • Варна
  • Мнения: 632
Цитат на: Maria_Dr
Аз винаги съм мечтала за 3. Ние сме трима и е голяма веселба. На 27г съм и имам 1, надявам се да имам късмет, време и сили за поне още едно.


Точноооо в това положение съм и аз.
Мноооого искам две момичета и едно момченце за цвят Laughing

# 42
  • Варна
  • Мнения: 632
Цитат на: ale_x_andra
Имам едно питане към тези, които искат три и повече деца- как възприемат околните вашите планове за повече деца, имате ли подкрепата на вашите близки и роднини?


Моите приятелки ме мислят за луда  #Crazy
Но съпругът ми и родителите ми ме подкрепят и насърчават в тази посока.Мисля,че това е по-важното Grinning

# 43
  • Мнения: 4 242
Винаги съм мечтала за 3 деца. Сега си имам две :син на 14г. и дъщеря на 6 месеца. Само финансите биха ме спряли за трета рожба, но все се надявам на чудо Praynig  та поне наш покрив да си купим Wink

# 44
  • Мнения: 35 951
искам три, но първо ще видя как е с две  People Angel

# 45
  • Мнения: 6 472
Три броя за героя:)

# 46
  • София
  • Мнения: 505
Аз искам три, понякога тайно си мечтая и за четири Simple Smile .
За сега обаче едва придумах таткото за второ, а на приятелите, като кажа че искам 3 ме гледат много странно.

# 47
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Две- имам си ги. Повече хич и не ща!  Grinning

# 48
  • Мнения: 5 713
Отговорих с 3 понеже винаги това ми е била ме4тата. Но от време на време съм си мислила и за 4- мое или осиновено. Дано имам сили, време и възможност да си осъществя ме4тата. Времето ще покаже.

# 49
  • Мнения: 5 647
По принцип искам 2, но на този етап Калина ми стига. Сега съм се отдала на кариера и за второ не знам дали ще има време в близките няколко години. Но, да не се заричам- не се знае какво ще стане. Mr. Green

# 50
  • Мнения: 460
Четирки:)))
Тати е навит, приятелите ги подготвяме и май много добре приемат всички тази ни странност:)

# 51
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Точно толкова, колкото имам  Mr. Green

# 52
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Двечки!Изпълнила съм си плана. Laughing

# 53
  • Мнения: 3 334
искам поне още една дъщеря newsm03 !!!!

# 54
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз съм малко объркана, кое да избера, защото искам хем 1 дете, хем си мечтая за пълна къща с деца, и посочих 3. Но едва ли ще са толкова, по вероятно е да остане 1. Първо заради зора с който отгеждам това дете, пък и финансовите причини също ме притискат, хем обстоятелствата, пък и май хич не ми се иска да премина през всичко това отново, а да не говорим, че таткото след като се роди сина ни, отказа категорично да ми направи повече деца. Е не мога да се похваля с крото дете, и не съм сигурна, че ще мога да се оправя с още такива бебета. Пък и това бебе ми стига за десетина тазкива, голяма фория е. Абе с две думи, няма да мога да приживея още едно такова бебе.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 42
Нашите планове са за 3, аз винаги съм мечтала за три деца. Засега имам двечки - Деница на 5г. и Наско на 9м. Мисля си третото да е след 4-5 години Grinning

# 56
  • София
  • Мнения: 219
Цитат
Иначе има една фраза - "Една жена ражда толкова деца, колкото може да отгледа, ако евентуално остане сама"


аз мисля по същия начин, затова гласувах за 1, никога не се знае какво ще ти предложи живота и не бих искала да отглеждам децата  си на границата на мизерията

# 57
  • Мнения: 2 332
Засега - 2. Пък като реализираме 2-то, ще видим дали няма да поискам и повече Wink.

# 58
  • София
  • Мнения: 725
Аз гласувах за 3, защото толкова искам, ама сигурно няма да стане.
Сега имам страхотен син. След няколко години ще се пробваме за девойка /и тайно ми се ще съдбата да ни изненада с две девойки - би било страхотно!!!!!/.

# 59
  • Мнения: 698
Имам си момченце, искам и момиченце.  Laughing
Ако са две близначки, хич няма да се сърдя!  Sunglasses  Laughing

# 60
  • Мнения: 130
ИМАМ СИ ВЕ4Е ЕДНА МАЛКА ПРИНЦЕСА,НО МИ СЕ ИСКА ДА ИМАМ ТРИ ДЕЦА! newsm19
САМО ДА СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ,ПЪК МОЖЕ И ПОВЕ4Е! newsm20

# 61
  • Мнения: 311
В момента имаме три ,за толкова и гласувах.Стискам си палци да не ми се прииска още едно ooooh!

# 62
  • Мнения: 3 611
Искам 1 и си имам 1.  Grinning
Иначе и 5 мога да отгледам - само да не ги раждам аz  Crossing Arms  таzи дейност нещо не успя да ми допадне   Grinning

# 63
  • Мнения: 1 289
Две, обаче ако чакам дълго може и да не ме огрее. Все пак биологичния часовник си чука. А ако пък са 3, кавото даде господ.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 300
2
първото е момченце...вече 3 години и 8 месеца си го гледкам денонощно, като стане на 4, живот и здраве, тръгва на градина...
второто /момиче/ е на път...ако издържа ще съм непрекъснато до него около една година...
ако случайно се пръкне и трето, мисля само да го родя...който иска да го гледа, аз не се наемам Crossing Arms /може и таткото, и без друго той напира за трето Mr. Green /... че както е тръгнало...таман ги отгледам и ще трябва да се пенсионирам...не, мерси...Naughty

Последна редакция: пт, 20 май 2005, 21:37 от Elfi

# 65
  • София
  • Мнения: 3 787
Поне 3.Така сме решили с таткото

# 66
  • Мнения: 919
Аз искам 2 дечица,но все си повтарям,че е най-добре да се появи първото пък после ще видим.
Малко ме е страх дали вторият опит няма да с близнаци ,защото има такава възможност.Но както казава мъжът ми "Няма да го върнем" Sunglasses

# 67
  • незнам вече на кой свят съм
  • Мнения: 225
Искам две . passifier
Работя по въпроса за второто smile3521

# 68
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Искам поне 2. Едното е налице, ще се стараем за второто. Laughing Laughing Laughing

# 69
  • Мнения: 10 758
Имам две, но ми се искат още. Но...когато раждах второто, доктора каза, че повече деца не трябва да имам.Имало някакъв проблем, който той не пожела да ми каже.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 956
Искам 3 от които двете да са близначета newsm04

За сега имам една дъщеря на 12г и незнам дали вече не е късно Rolling Eyes а и още не съм намерила татко.... no luvbed

# 71
  • Мнения: 2 596
Две. Дано второто да е момиченце.

# 72
  • Мнения: 64
искам още едно-без значение какво ще бьде,даже вече работим по вьпроса Party

# 73
  • Мнения: 5 393
С таткото сме на едно мнение-3броя newsm19.Аз съм от семейство с три деца и е супер.Живот и здраве първото идва септември-на мама юнака smile3504

# 74
  • Мнения: 705
az iskam 3 - parvite dve s malka razlika i ako stane oshte edno sled 5-6 godini

# 75
  • Мнения: 526
Аз първоначално искам едно-две, пък ако се справяме може и три. Много ми се искат близнаци Party

# 76
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Притеснява ме фактора време Embarassed Че вече съм на 30 години,
smile3506Това изобщо да не ви притеснява newsm10!Винаги съм искала много деца-така се стече живота ми,че имам три момчета и едно осиновено момиче!Третото раждане беше на 36 г newsm53-родих най-лесно и  noне се чуствам стара.Жената е на толкова години на колкото се чувства yes!А едно бебче newsm32 много подмладява и smile3521 освежава жената.Желая щастливо майчинство на всички! newsm10 newsm51 smile3525

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ако ще имам пари за детегледачка, която да ми помага искам 5 Grinning
Но май по-реално ще е да си мечтая за 3.

Не че ми остава много, още една бременност и съм изпълнила плана. Ама пусти пари #Cussing out

# 78
  • Мнения: 2 950
Дидка, страхотно ти се възхищавам! Искам и аз като теб Joy Но естествено финансовото положение е на първо място  Cry Аз имам едно момиченце, но със сигурност искам поне още едно бебче, дори едвам чакам да си върна предишния вид, за дазабременея отново Hug

# 79
  • Мнения: 1 873
Аз искам 3.Не ме притесняват нито години, нито средства, защото човек когато има желание намира и начин да го постигне...

# 80
  • Мнения: 5 299
Хубаво е да са поне 2,но това ми стига-на този етап не искам пове4е от 1

# 81
  • Мнения: 216
Моят план и голямо желание е да бъда като Дидка.Винаги съм си ме4тала за 3  мои деца и да си осиновя 4етвърто сладур4е-мом4е.Засега имам една принцеса......, о6е съм на 22, ако ре6и бог ... newsm17 :.времето е пред нас...Ама много ми се иска ,като Дидка!! family6

# 82
  • Мнения: 67
Дидка, страхотно ти се възхищавам! Искам и аз като теб Joy Но естествено финансовото положение е на първо място  Cry Аз имам едно момиченце, но със сигурност искам поне още едно бебче, дори едвам чакам да си върна предишния вид, за дазабременея отново Hug
Аз също се възхищавам на Дидка и на жени като нея, направили такова добро дело.
DessiJ, аз си мислех, че съм единствената "луда" толкова скоро да си мисля за второ и даже на никой не съм споделяла  Embarassed Чудя се кога би било подходящо за второто newsm78 Иначе съм си се представяла с 3 Simple Smile

# 83
  • Мнения: 240
допреди една година се молех да имам поне едно, е сега вече имам една сладка принцеска и се замислям сериозно за второ, но...знам ли както каза мъжът ми ако си родим скоро второ след две години ще искам трето Wink

# 84
  • Мнения: 1 629
Момичета, не мога да ви опиша колко  съм щастлива! Напълнихте ми душата просто! Никой не ме разбира, че искам да имам повече от две деца, освен съпругът ме, де Grinning
Много се радвах докато четох темата, браво на вас!  bouquet

# 85
  • Мнения: 1 102
Мечтая за 3, но дано да можем да ги гледаме.

# 86
  • Мнения: 11 607
В момента имаме три ,за толкова и гласувах.Стискам си палци да не ми се прииска още едно ooooh!

Това е и моят отговор!
Само,че аз стискам и да не ми се приискат близнаци!
Въпреки,че другият вариант е - дори обмислян със съпруга ми - ако има финанси и жилище - да си осиновим! Но има време,каквото Бог реши!

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
В момента имаме три ,за толкова и гласувах.Стискам си палци да не ми се прииска още едно ooooh!
Това е и моят отговор!
Само,че аз стискам и да не ми се приискат близнаци!
Въпреки,че другият вариант е - дори обмислян със съпруга ми - ако има финанси и жилище - да си осиновим! Но има време,каквото Бог реши!
Пак адмирации от мен smile3501
След постинга ти в тази тема, съм ти голям фен Wink

# 88
  • Мнения: 2 950
Elkira, моят лекар ми каза да минат поне две години, за да се възстановя и тогава да бременеем пак, но аз май няма да издържа толкова време. По-скоро ще ми се иска да подаря братче или сестриче на моята принцеса,... а защо не и двете! pregnant

# 89
  • София
  • Мнения: 2 039
 Blush Едно, Две, Три....и т.н. Важното е да им даваме всичката любов, от която се нуждаят. Аз лично имам за сега едно, но се надявам докато мога и имам сили бройката да се увеличи поне до три.

# 90
  • Мнения: 922
Като бях малка изках три деца.Като се омъжих исках две, а сега продължавам да искам две, но се при тези условия май едно е достетъчно.

# 91
  • и аз незнам къде
  • Мнения: 91
Аз винаги съм мечтала за 3. Ние сме трима и е голяма веселба.
И аз съм на твоето мнение сега май съм бременна Rolling Eyes,така че ми остават по план още 2.Пък съм и само на 23 има достатъчно време.

# 92
  • Мнения: 8 505
3.Но другите 2 да са момчета Wink

# 93
  • Мнения: 532
Никога не съм се питала този въпрос. Може би затова имаме 3 и чакаме четвърто... newsm63

# 94
  • Мнения: 1 512
Никога не съм се питала този въпрос. Може би затова имаме 3 и чакаме четвърто... newsm63


Това е страхотно! Поздравления! Hug

# 95
  • София
  • Мнения: 1 621
Живот и здраве искам да имам 2 деца.Имам си вече момиченце и дано да си имам и момченце.
 yes

# 96
  • Мнения: 2 407
Искам да имаме още едно дете след 2 години.Мисля че е добре да са поне 2.

# 97
  • Мнения: 514
Две. Едно момченце (вече си го имам) и живот и здраве ако е рекъл господ искам и едно момиченце. Няма по-хубаво от това!

# 98
  • Мнения: 503
И ние искаме 3  ylinfant  ylinfant  ylinfant или 4  babyuu passifier  babyuu passifier. Може и 5 smile3521, само да се справям с гледането newsm17 newsm17 newsm17, или, както беше писала една мама по-горе, да мога да си позволя детегледа4ка, да ми помага Sunglasses Laughing. Таткото ме подкрепя напълно, което много ме радва. Нямаме претенции към пола - само да са живи и здрави!

# 99
  • Мнения: 1 313
Аз много искам поне още 2, но следващото да е момиченце.

# 100
  • София
  • Мнения: 3 688
искам голямо семейство
3,4 стига да можем да си ги гледаме:)
а честно казано нямам търпение да почнем второто,даже правим планове за ноември
ама ако имам све момчета незнам дали ще искам 3то с риск и то да е момче
искам поне на едно от всички да му връзвам панделки:)

# 101
  • Мнения: 1 800
ДВЕ- МОМЧЕ/ВЕЧЕ ГО ИМАМ/ #Milti  #Milti  #Milti
И МОМИЧЕ, АКО ДАДЕ БОГ Praynig
ЩЕ СИ ЖИВЕЕМ МНОООГО ЩАСТЛИВО!!!!!!!

И аз така Praynig

# 102
  • София
  • Мнения: 3 659
Три, като третото да е момиченце. Но явно ще спрем до тук, все пак се възпроизведохме Grinning

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Винаги съм си мечтала за три деца! Сега съм бременна за първи път, а съм на 27. Дано втория път забременея с близнаци!!!! newsm19

# 104
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Predi da rodia sina si, neiskah i da 4uvam za deca, cvur4a6ti, pi6tq6ti.....okolo men, no sega bih rajadala vsqka godina po edno i ne bih se zamislila za figurata si/koqto prez bremenostta uveli4ih s blizo 40 kg/
Taka 4e mili mami se nadiavam gospod da me dari s o6te mnogo sldaki razboini4eta Hug

# 105
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Три, имам си момче на 15, сладуранка на 1 месец, не знам какво бих искала да е третото, но много се забавих, вече съм на 38 и за съжаление няма да имам време Cry

# 106
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Аз искам поне 2. Малко се позабавих с намирането на подходящ татко Laughing, а после 4 години се мъчихме и родих беба на 36.Мислехме веднага да започваме опитите за второ, но в последния момент се наложи секцио-заради отлепване на ретината ми.Преди няколко дни, бях при доктора,благодарение на когото забременях и той ми каза, че една година до второто забременяване е достатъчна. така, че надявам се на 38 да стана пак майка. Laughing. Иначе ми подейства страхотно и се чувствам нов човек!

# 107
  • Мнения: 6 390
и аз искам 3  Mr. Green
 имаме още много работа значи  Grinning
за сега сме с все още едно  Flutter Mr. Green

# 108
  • Мнения: 396
Аз  искам едно хубаво мамино синче Grinning и с това хубаво татино момиченце ,стават две... Laughing

# 109
  • Мнения: 3 478
Много се надявам на 2 ако може момиченце и момченце, пък не бих отказала и трето.

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Аз искам 3 и ако имам възможност ще осъществя мечтата си,защото децата са най-красивото нещо

# 111
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Много се надявам да си остана само с есно.Не искам повече деца,а натискът около мен за второ е голям.Имам чувството,че няма да мога да си раздвоя любовта между двете и едното ще страда.Сигурно ви се струва тъпо,но така мисля.

# 112
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Две, а защо не и три. Искам да щъкат деца около мен Laughing
Вече си имаме момиченце и искам още едно. Е, ако е момченце няма да го върна, я!

# 113
  • Мнения: 2 700
Цитат на: Vesito
И аз си мечтая за 3 дечица, но незнам дали ще се получи. Притеснява ме фактора време Embarassed Че вече съм на 30 години, а пък искам да изчакам поне още 1 година до второто бебе (защото  родих със секцио).

Това все едно аз съм го писала. Само дето аз чукнах 33 Wink

Не се притеснявай за годините. Майка ми ме е родила на 42, а баща ми е бил на 49 тогава. Вярно, че с течение на годините аз съм имала повече проблеми с родителите си, отколокото моите връстници, но не съжелявам. Те и до ден днешен са си живи и здрави, за разлика от техните набори.

Що се отнася до броя деца, винаги съм искала да имам 2, но имам едно и не правя повече планове. Не съм в състояние да осигуря добър живот на повече от едно. Като казвам добър живот нямам предвид само храна и дрехи, а основно образование и занимания, които да дадат добър старт в живота.

# 114
  • Мнения: 447
Аз даже и 4 искам,ама не ми се вижда много разумно.Може да се стигне до трето,но да видя дали така ще мисля като поотрасне второто.

# 115
  • Мнения: 3 216
Ami pone dve.

# 116
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
3 искам да имам, но не знам дали и за още едно ще ме огрее по ред причини. До 40 години има доста време Wink, може и да се получи.

# 117
  • Мнения: 934
За сега е 1, второто ще се появи савсем скоро. И в момента в който най-сетне открия мъжа с когото да отгледам дете ще си поискам още едно и няма да спирам до там и на някое оставено дете ще дам обич:) Кариерата я градих досега, сега и в къщи мога да си работя щом намерим татко започвам с останалите планове веднага

# 118
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз даже и 4 искам,ама не ми се вижда много разумно.
newsm12 И аз така мисля.

# 119
  • Мнения: 1 172
3 или 4. За сега имам само един син. Но мисля, че имам предостатъчно време и за още поне 2. 

# 120
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз засега искам още едно, пък после, като се роди, ще мисля дали искам повече  Grinning

# 121
  • София
  • Мнения: 897
аз искам две, едното вече е на път- живот и здраве...! Laughing

# 122
  • Мнения: 2 242
3!, но съм казала на мъж ми третото от него  Mr. Green

# 123
  • Мнения: 5 103
аз искам 2 мъжо иска 3 може и да се съглася с него:) първото е на път а за другите живот и здраве има време:)

# 124
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз искам 3 дечица по принцип. Но мисля,че няма да можем да се справим финансово. Таткото го е страх за второ, камо ли за трето.
Дано да ги направим двечки /едното е на път/ Praynig, а пък за третото по-нататък.

# 125
  • Мнения: 532
Много се надявам да си остана само с едно. Не искам повече деца,а натискът около мен за второ е голям.Имам чувството,че няма да мога да си раздвоя любовта между двете и едното ще страда.Сигурно ви се струва тъпо,но така мисля.
Надявам се моите да не страдат толкова, че си разчетворявам любовта. А напротив, да са щастливи, че получават три пъти повече любов от братя и сестри. Може и това да е тъпо  newsm78
Аз даже и 4 искам,ама не ми се вижда много разумно.
newsm12 И аз така мисля.
Не само не е разумно, ами е безумно. Но коя ли любов е разумна?! newsm78

# 126
  • Мнения: 2 242
Лелее wright , като ти видях лентичките и направо изтръпнах в откровена завист Mr. Green! Имаш страхотни деца, БРАВО! Браво за късмета и за куража и за усилията  smile3525 smile3501 newsm20– сигурна съм че си най-щастливото маме на света! Да са ти живи и здрави!     bouquet

# 127
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Аз искам да имам поне четири. Значи сме изпълнили на половина плана Simple Smile. Мъжът ми е много сериозно навит и дори от сега мислим как да преустроим апартамента си, че да има жизнено пространство за всички и каква нова кола тип "ван" да си купим, че да ни стига за голямото домочадие:). Едва ли е толкова лесно, ама жени като wright ми дават кураж и ме изпълват с ентусиазъм (получаваш искреното ми възхищение)! Още такива познавам и децата им са едно истинско съкровище... какво повече може да даде човек на света?

# 128
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
wright наистина е страхотно да имаШ голямо семейство.то4но в4ера бях с една друга мама на 4 деца.стана ми оба4е интересно тя ми каза 4е децата не успяват да те обедянят със съпруга ти,в смисъл,4е грижите за тях ивси4ко останало...остава ви малко време
 ти как мислиШ така ли е наистина?
 за хрониката ние сме реШили 3  baby_neutral  baby_neutral  baby_neutral

# 129
  • Мнения: 265
аз искам две и второто вече е на път. Не съм мислила за трето, но ако след време забременея пак няма да го махна ще си го родя и ще си го гледам въпреки че в днешно време е много трудно финансово. За сега съм твърдо за две, ама да видим.

# 130
  • Варна
  • Мнения: 4 969
По принцип искам 3 ,но засега още работим по номер 2...
Дай боже да стане скоро Praynig

# 131
  • Мнения: 2 807
И аз(ние) искам(е) трички  Wink
Сега имаме две и сме много, много щастливи с тях  Heart Eyes Heart Eyes

А ти имаш време дори и да презипълниш план-графика  Wink
Важното е, че имаш желание  Hug

 

# 132
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Навремето се шегувах, че искам 12 деца, но ще ми е малко трудничко  Grinning Иначе се надявам да имам три.

# 133
  • Мнения: 331
засега съм си изпълнила мечтата - с два удара - три заека!!!
но се чудя, като стана на 39 няма ли да ми е скучно ссъ син на 19 и две дъщери на 10? що да не си родя още едно бебче? но доотгава мноог вода ще изтече.

пп. сега, като кажа че имам три деца, и всикчи ме питат: от един мъж?! Laughing Laughing

# 134
  • Мнения: 3 537
Искам да имам 2 Grinning

# 135
  • Мнения: 2 407
Две! Имаме момиче и искаме братче! Wink

# 136
  • Мнения: 13
Искам две! newsm04
Номер едно е налице ,а мечта номер 2 рухна /засега/.
В петък направих спонтанен аборт в 6 г.с.
Не смятам ,обаче да се отказвам.   

# 137
  • Мнения: 265
Искам две! newsm04
Номер едно е налице ,а мечта номер 2 рухна /засега/.
В петък направих спонтанен аборт в 6 г.с.
Не смятам ,обаче да се отказвам.   


Искренно съжалявам за загубата ти, но не губи кураж. Аз преди да родя първото си дете имах два спонтанни аборта в 6-7 г.с. но след това изкарах много лека бременност. И сега съм на прага на тази рискова граница и много ме е страх, но се старая да не мисля за това. Или поне да мисля по- рядко. А след спонтанния аботр ни казаха че няма нужда да чакаме много много и рзултата беше на лице още следващият месец. Желая ти успех и на теб. Бъди силна и ще успееш. Късмет!

# 138
  • Мнения: 2 550
Поне 3 деца ми се иска да имам  Grinning

# 139
  • Мнения: 13
Благодаря ти алабала&Ники за подкрепата!
Стискам палци да е нормално всичко при теб  и да гушнеш едно красиво и здраво бебешоче !   Praynig
На мен също лекаря ми каза ,че не е нужно да се пазя , но аз самата смятам  да изчакам малко ,защото психически много трудно го понасям случилото се ,а искам да съм спокойна  /доколкото това е възможно/ при следващата ми бременност.
Успех и се пази !

# 140
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Десетина...
(или поне 3)

# 141
  • Мнения: 5 140
Може още едно поне (ама от друг татко  Mr. Green Mr. Green)

# 142
  • Мнения: 265
и аз ти благодаря mariella   bouquet  и се надявам скоро да ни зарадваш с новината, че пак си бременна. Стискам ти палци. newsm10  и ти желая късмет.

# 143
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Вече имам трима прекрасни синове Simple SmileИскам 5 деца,но батковците ме навиват за още три,които да са момичета,за да има за всеки батко сестричка Mr. GreenДано поне единия път да са близнаци,винаги съм си мечтала за това Simple Smile

# 144
  • София
  • Мнения: 2 671
В едно перфектно бъдеще се виждам с трима-чтирима щурака и щурачки околко себе си по цели месеци през лятото в една селска къща край езерото Scargo  Heart Eyes
в едно възможно бъдеще... ... ... Rolling Eyes

# 145
  • Мнения: 4 362
Аз искам за сега само едничко!

# 146
  • Мнения: 2 910
Искаме най-малко 2,сега си имаме едно прекрасно момиченце и се надяваме живот и здраве да си имаме и едно също толкова прекрасно момченце.

# 147
  • Мнения: 5 183
2-3 бих искала. Минимум 2, а защо не и 3. Прекрасно е да имаш голямо семейство!!! глдам ги тук местните. С по 3-4-5 деца има даже.

# 148
  • Мнения: 5 577
Десетина...
(или поне 3)

 Crazy
Как ще измислиш толкова имена? 


 fingerscrossed на всички!





# 149
  • София
  • Мнения: 2 271
ДВЕ- МОМЧЕ/ВЕЧЕ ГО ИМАМ/ #Milti  #Milti  #Milti
И МОМИЧЕ, АКО ДАДЕ БОГ Praynig
ЩЕ СИ ЖИВЕЕМ МНОООГО ЩАСТЛИВО!!!!!!!
И ние така  Grinning

# 150
  • София
  • Мнения: 3 054
Тази тема май е стара и ако съм писала вече в нея - извинете, разгледах само последните 3-4 страници и ми дойде патоса  Mr. Green
Възхищавам се на майки с три и повече деца, винаги ми се е струвало не голямо, а огромно геройство! Сега, обаче, ми се иска и на мен да направя нещо героично  Joy
Искам 3, но то знае ли се...може да станат 4, а може да си остана и с едно - не (само) аз ги нареждам тези неща...
само дано не ми се случат близнаци, че това ми се вижда прекалено голямо предизвикателство Wink

# 151
  • Варна
  • Мнения: 308
Едничко, за сега ми е достатъчно.За после не знам

# 152
  • София
  • Мнения: 2 164
Едно. Засега се въздържам от желания за второ.

# 153
  • София
  • Мнения: 3 972
поне 2, дано имаме късмет, забременях много трудно първия път, а и вече съм на 32... Praynig

# 154
  • Мнения: 113
 Искам да имам 4 деца. Имам близначки, но искам да си осиновя и момченца близнаци. Пък може и да си родя.Като поотраснаха вече не ми се струва толкова трудно с повече деца.

# 155
  • Мнения: 331
само дано не ми се случат близнаци, че това ми се вижда прекалено голямо предизвикателство Wink

 newsm64
не е прекалено голямо! но си е предизвикателство!   smile3521

# 156
  • Мнения: 1 040
Хеехе, тази тема ми напомни на един разговор с мъжа ми, който проведохме наскоро Thinking В момента чакаме първото си бебче и дай боже всичко да е наред Praynig Винаги съм си мислила, че искам деца, но вижте за точната бройка никога newsm78 Предполагам, че живота и съдбата ще решат вместо мен, защото плановете обикновено се развалят и не става така както ние сме го замислили Party Например моята бременност беше абсолютно непланирана - с приятеля ми(когато разбрахме новината още не бяхме женени) сме заедно от доста време, но никога не си бяхме говорили сериозно за деца и семейство - чакахме първо аз да завърша висшето си образование, да се установим и т.н и т.н Да, ама неее...Бебчо реши да ни изненада Joy Та за разговора, който споменах в началото - говорим си ние каква е най-добрата разлика м/у първо дете и следващо. и мъжа ми казва(с уточнение, че преди никога не ми е говорил за деца) ами 2-3, най-много 4, за да има време и за третото Shocked че може и четвърто При което аз #Crazy, но ми стана много приятно от факта, че той иска и мисли за увеличаване на семейството Mr. Green Е, само да е живот и здраве, а пък то другото само ще дойде Mr. Green Joy

# 157
  • Мнения: 135
Ако зависи от искането - 3 поне....някак по-весело ми се струва че ще им е.....
Но засега съм бременна още с първото..и стискам палци да е живичко и здравичко...а за други ще мислим по-нанатък

Общи условия

Активация на акаунт