Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте! Искам да ви попитам дали  някой е имал моя проблем и дали може да ми помогне. Проблемът е следния: Имам разлика в големината на зениците - лявата зеница е по - разширена от дясната вечер, а понякога и през деня. Забелязах го преди 2 седмици. Ходих на очен лекар - каза ми, че нямам проблем с очите, изпрати ме при невролог. Правиха ми ЕЕГ  - там казаха, че имало нещо, но не могат да разберат какво е точно. Ходих на скенер - абсолютно нормално е всичко. На 23 г., ползвам очила при работа с компютър и при четене. Предварително благодаря!
Цитирай
Искам да ти кажа, че и аз имам същия проблем. В един от медицинските форуми ми отговориха много подробно.Казаха ми, че може да се дължи на проблем във вегетативната нервна система и по-точно на симпатикуса.Налага се ЯРМ за да се визоализира. И на мен ми правиха скенер, но на главния мозък. В последствие се оказа, че трябва да се види гръдния дял на гръбнака. Това е от мен.Ако научиш нещо повече ми пиши!:))
Цитирай

The wild, wild west

Аз имам същото от близо 20 години. Очните лекари до сега нищо не са ми казали като проблем. Разликата се появи след операция, поне аз тогава забелязах.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.