Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

Варна

Здравейте мамчета! Hug
Моля да споделите според вас кое слънцезащитно масло е най-подходящо за новородено?
Благодаря ви  bouquet
Цитирай

София

Доколкото си спомням,почти всички слънцезащитни продукти са за над 6 мес.Май на новородено не се слага.
Цитирай

ето страницата на Чико ,може да се слага на новородено  Peace

http://www.chicco.bg/catalogs/cosmeticsAll.pdf на 14 стр. са слънцезащитните продукти!
Цитирай

UK

Само на Чико стават за новородени,дръгите бебешки кремчета са след 6 мес.
Цитирай
Ние ползваме на чико-фактор 50+,чувала съм добри отзиви и за seba med. Rolling Eyes
Цитирай
Май някои се заблуждава,че на новородено не се слага слънцезащитен крем!ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО Е ДОРИ В МОМЕНТА КОГАТО СЛЪНЦЕТО НЕ Е ЧАК ТОЛКОВА СИЛНО.
Цитирай

На седмото небе :)

Когато дъщеря ми беше на 3 месеца ходихме в Гърция на море и педиатъра ми препоръча да я мажа с Microsun baby струва 19лв. Peace
Цитирай

Ние също ползваме Microsun baby по препоръка на дерматолог,със сигурност става за новородени.
Цитирай

София

Доколкото си спомням,почти всички слънцезащитни продукти са за над 6 мес.Май на новородено не се слага.

Така е. А ти къде ще го водиш това новородено, че ще го мажеш???? На плаж ли....
Иначе най-добрите са микросън на дейлонг и мустела, но по-добре да е след 6-тия месец, а до тогава на сянка, а в жегите в къщи....
Цитирай

София

Май някои се заблуждава,че на новородено не се слага слънцезащитен крем!ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО Е ДОРИ В МОМЕНТА КОГАТО СЛЪНЦЕТО НЕ Е ЧАК ТОЛКОВА СИЛНО.
Не се слага защото новороденото не би трябвало да се излага на пряко слънце, а и тези кремове пречат за естественото приемане на вит. Д....
Цитирай

Ползвала съм на Мустела 50+ горе-долу от 3 месечна възраст на бебето.
Цитирай

Бургас

Аз съм нмного доволна от Чико50+,малко трудно се размазва,но иначе върши идеална работа newsm10
Цитирай

София

Май някой не е информиран достатъчно дали се слага или не се слага...
Цитирай

Варна

Благодаря за отговорите.
Мисля да го ползвам когато излезем за първи път на разходка. Нали ще бъде с много нежна кожа и затова...
Но последно не разбрах дали се слага или не се слага от 1-2 месеца, защото тогава ще бъде точно юни-юли.
Цитирай

Миналото лято ползвах Чико 50+ за дъщеря ми. Не ми допадна много, понеже се разнася трудно и стои като намазано с бяла боя, но друго подходящо за бебе под 6 месеца не открих тогава.
С него й мажех предимно ръцете и краката, а лицето й го засенчвах с чадъра и сенника на количката.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора