Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора

София

Пускам тази тема с цел да обърна внимание къде се движим из града... С този силен вятър днес предиобед видяхме, че тухленият комин на една съседна кооперацийка се е срутил. Остатъците - тухлите - са се разтъркаляли по керемидите, как не са паднали на тротоара, не знам. Обадих се в общината, оттам казаха, че ще предадат на районните инспектори, но сградата била все пак частна... И тъй като не се знае какво и дали ще се предприеме нещо по въпроса с обезопасяването на тротоара, имайте го предвид и заобикаляйте в частност сградата на ъгъла на "Ботев" и "Козлодуй", а по принцип имайте едно наум при силни ветрове! Peace
« Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 14:52 от лято! »
Цитирай

Sofia

Да, силен е вятарът, преди 5 мин. от ниската постройка на парк-хотел Москва изхвърча една ламарина. Но сега като гледам има хора които обезопасяват покрива...
Цитирай

софия

Благодаря за предупреждението   bouquet
Цитирай

Заради този вятър не мога да изляза да си купя сандъчета и тор  Tired Около нас е пълно със строежи и току-виж някоя летяща  ламарина ме пернала по главата. Да не говорим за стъклата от счупени прозорци около блоковете  Mad
Цитирай

браво за темата, аз постоянно повтарям на всички около мен да внимават когато вали сняг или има силен вятър. Вече ме мислят за луда  Peace
Цитирай

На верандата, под ореха

На Витошка преди малко падна голямо парче мазилка и се разби на тротоара. По чудо не утрепа някого. Сега продавачките от магазините долу метат.
Да не дава Господ да се случи някое нещастие. Вятърът наистина е ураганен.
Цитирай

Вятърът наистина е много силен. Като гледам как огъва клоните на едни доста високи и стари дървета около нас, тръпки ме побиват. Та, внимавайте и за падащи клони.
Цитирай

София

И от мен "БРАВО" за темата.
Цитирай

София

При нас има много кестени и преди три часа нямаше нищо по земята, а сега като се връщах земята беше посипана с почупени клони. Добре,че прибраха децата от двора на градината, че с тоя силен вятър като нищо може и по-голям клон да падне върху тях.
Цитирай

По улицата между Борисовата градина и "Изток" има килим от изпочупени клони. И една патрулка на гюме.
Цитирай

Да ме прощават целомъдрените, но на вятъра - отзад!
Цитирай

София

Нямах за цел да събирам благодарности с темата, но... е приятно  Blush Наистина, хубаво е, когато можем, да се предупреждаваме за евентуални рискови ситуации...
Цитирай

Cофия

Тъкмо си събрах дрехите от простора, че аха да ги гоня из махалата Crazy
Цитирай

софия

При нас май ще има и дъжд.Не знам как ще взема детето от у-ще  newsm78
Цитирай

София

Ако разстоянието позволява - с такси... newsm78 Че чадър трудно се удържа при това положение...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора