Движение на българските майки РУСЕ - 4

  • 34 147
  • 695
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 470
Аз съм линия но от следващата седмица,че утре си отиваме пак за събота и неделя на Тутракан.Иначе през седмицата засега съм тук. Hug

# 691
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Здравейте момичета Hug
Въпреки,че започвам да тъжа по отминаващото лято,също съм и обнадеждена,че с привършването на отпускарския сезон ще приключи и обхваналата ни "липса" на деиствия и присъствие.Сигурно много сме разочаровали милите ни приятелчета от дома в Брестовица  Sad.Ще трябва сериозно да се постараем да наваксаме пропуснатото.
  Аз ще се върна  в Русе след 07 септември,но ако до тогава направите среща,ще се надявам да напишете какво сте решили.До скоро Hug Heart Eyes

     П.пМисля,че е време за нова тема

# 692
  • Мнения: 470
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=323961.0 Кабзи се е погрижила за новата ни темичка

# 693
  • Мнения: 243
                Здравейте мили момичета, как съжалявам, че не съм Ви открила по-рано. Но по-добре късно, отколкото никога. Днес попаднах в един сайт за помощ на сираците в България и понеже съм от Русе - ме насочиха към Вас.
                 Казвам се  Вася и работя в Гърция. Мога от време на време да помагам, било то с дрешки или финансово, доколкото имам възможност. Аз и без това винаги помагам на хората, а децата имат най-голяма нужда от помощ. Не знаех за Вас и преди две седмици просто раздадох дрехи на  хората в Мартен. Тук много от гъркините ми носят дрехи, които са почти нови, аз ги пера, гладя, опаковам и изпращам в България, а дъщеря ми ги раздава на бедните. Бих била много щастлива, ако мога да ги давам при Вас.
                  Ще чакам да ми пишете, да ми дадете телефони и координати.
                  Благодаря предварително. А сега ще седна да Ви изчета, за да разбера за какво става дума. Лека вечер на всички добри хора!

# 694
  • Русе
  • Мнения: 1 193
ФИЛЮДКА Hug  bouquet Hug
  Добре дошла при нас,благодаря за желанието да се присъединиш към групата ни.Всеки новодошъл ни прави по-щастливи и силни,по-уверени и сигурни.Всяка помощ ни е от полза.Координатор на движението за Русе е Кабзималка,с нея можеш да контактуваш основно,но и с всички нас.Още веднъж,добре си ни дошла  bouquet

Тази е стара тема  не пишем в нея,Ива по-горе е дала линк към новата.Би било добре да копираш поста си и да го пуснеш там.

# 695
  • Мнения: 42
здравейте русенски мами,

имам малко дрехи за големи деца- основно момчешки за 16-18 години. Дайте ми съвет моля, къде мога да ги даря?
Благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт