Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте.
Голямо гледане падна: тази тежка, онази скъпа...
Харесах една, но тя е без борд. Детето е на година и месец.
Досега бутах тежка, комбинирана, с борд. Не знам доколко е бил удобство, защото Мария много -много не се ползва от него.
Споделете. Нужен ли е борд за толкова голямо дете?
Цитирай

Зависи от детето, щом казваш, че не се е възползвала много до сега вземи без борд. Peace
Цитирай

София

Ами не е кой знае колко удобен.Нашия сме го ползвали само веднъж като масичка за хранене, когато бяхме в един хотел с ниски дивани и с борда ми беше по-удобно. Иначе много по-лесно се слага детето ако борда го няма. Да не говорим, че при големите деца той ги ограничава допълнително. Особено като проходи стабилно, защото ще се возите 20 метра после ще иска да ходи или да бута количката или нещо друго.
Така че - давай смело.
Цитирай

На една звезда

Аз ползвах количка без борд и бях много доволна. Peace
Цитирай

Бургас

Зависи как си свикнала.Щом не си го ползвала до сега не виждам проблем.Моята е с борд и ми е много удобен.Всичко е въпрос на навик и на свикване според мен. Peace
Цитирай

София

аз на тези бордове не вярвам.....
Цитирай

Пловдив

Нашата също е без борд.Удобна ни е много и не мисля,че ще е проблем липсата на борд.
Цитирай

Не е проблем, само винаги трябва да е добре закопчан бебокът, бордът е допълнителна пречка ако реши да скача от количката, макар и не много надеждна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.